fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Odkládací stolek Kristal spojuje kvalitní provedení s jednoduchým moderním designem. Tento stolek přinese do vašeho interiéru nejen praktické využití, ale také estetickou hodnotu.

Odkládací část stolku je ideálním místem pro odložení vaší odpolední kávy či čaje, které si tak můžete vychutnat ve svém pohodlí. Alternativně můžete odkládací část využít k ozdobení sezonními dekoracemi nebo umístění elegantní vázy s květinami, čímž dodáte svému interiéru svěžest a šmrnc. Stolek je vybaven otevřenou policí s dostatkem úložného prostoru pro dálkové ovladače, časopisy, knihy nebo lahodné mlsání.

Kvalitní kovové zpracování nohou zajišťuje stabilitu a pevnost celého stolku, zatímco kombinace dřeva a kovu přinese do vašeho interiéru zajímavý kontrast a dodá mu osobitý vzhled. Neobyčejný design police s odkládacím prostorem je tím, co tento stolek odlišuje od ostatních. Jeho atypický vzhled přidá do prostoru originalitu a osobitý charakter.

Specifikace produktu:

Kvalitní kovové zpracování
Kombinace dřeva a kovu
Dostatek úožného prostoru
Moderní design
Atypický vzhled polic

Materiál desky: Dřevo, Materiál nohou: Kov, Povrchová úprava: Mat, Tloušťka: 1,8 cm, Hloubka: 25 cm, Šířka: 45 cm, Výška: 63,1 cm

Moderní konferenční stolek do obývacího pokoje Kolir I je dostupný v těch nejmódnějších barvách. Pomocí barevné palety, kterou jsme připravili, zvýrazníte moderní, loftový a klasický styl zařizování vašeho obývacího pokoje. Síla tohoto kusu nábytku spočívá také v jednoduchém tvaru. V kombinaci se stylovým odstínem vytváří ucelený celek.Vrchní deska optimální velikosti je ideálním místem pro nápoje, dálkové ovladače a dokonce i notebook. Můžete si na něj nasadit i sluchátka, když budete relaxovat, a nechat na něm drobné dekorace – například svíčky, lucerny a vázu s čerstvými květinami.Rozměry:délka: 110 cmšířka: 60 cm,výška: 50 cmProvedení:bukové dřevo,vrchní deska: 16 mm laminát,Záruka: 24 měsíců