Taburet Rubik

Taburet Rubik Tento stylový taburet se stane ozdobou vašeho obývacího pokoje, hostinského nebo i dětského pokoje. Nabízí nejen funkci sezení, ale tvoří i zajímavý designový prvek neboť je tvořen z tkaniny, které je efektně proplétaná do tvaru krychle. Komfortní posezení zajistí potah z odolné a příjemné tkaniny. Taburet Rubik

Taburet Yeti

Taburet Yeti Tento stylový taburet se stane ozdobou vašeho obývacího pokoje, hostinského nebo i dětského pokoje. Nabízí nejen funkci sezení, ale tvoří i zajímavý designový prvek neboť je tvořen z tkaniny, které je na sedáku efektně proplétaná. Komfortní posezení zajistí potah z odolné a příjemné tkaniny. Stabilitu pak obstarají dřevěné nožky. Taburet Yeti

Tempo Kondela Taburet Naida

Dopřejte svému domovu moderní kousek. Taburet Naida je přesně to, co váš obývací nebo dětský pokoj a ložnice potřebuje. Sedněte si a udělejte si pohodlí. Taburet je vyroben z luxusní vlny v jemně šedé barvě a doplněn dřevěnými nohami. Dodávané v monte. Výška sedu: 40 cmMaximální nosnost taburetu je cca 80 kg

Taburet Hexa 2

Taburet Hexa 2 Jednoduchý, ale přesto stylový taburet Hexa 2 je vhodným doplňkem do vašich obývacích pokojů, dětských pokojů, ale také do hotelových hal. Taburet má tvar pětiúhelníku. Je vyrobený z velice příjemné a odolné látky s prošíváním. Rozměry taburetu jsou 45 × 45 × 40 cm (délka × hloubka × výška). Maximální nosnost 80 kg.

Kvalitní produkt můžete koupit rovnou tu na našich stránkách umístěný v kategorii taburety! Získejte akční výrobky ve zmiňované sekci v akci. To však není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce však také další zboží od značky Biano. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známá značka Biano dlouhodobě dodává špičkový sortiment. za báječnou cenu.

Tempo Kondela Taburet Naida

Dopřejte svému domovu moderní kousek. Taburet Naida je přesně to, co váš obývací nebo dětský pokoj a ložnice potřebuje. Sedněte si a udělejte si pohodlí. Taburet je vyroben z luxusní vlny v jemně béžové barvě a doplněn dřevěnými nohami. Dodávané v monte. Výška sedu: 40 cmMaximální nosnost taburetu je cca 80 kg.


Unikátní kousek Tempo Kondela Taburet Naida, béžová můžete pořídit aktuálně na našem webu zařazený v rubrice stoličky! Nyní můžete najít parádní kousky ze zmíněné rubriky za outletovou cenu! Populární výrobce Biano prodává kvalitní produkty ! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Rongomic Taburet Rothike tmavě

Krásný taburet bude skvělým doplňkem a praktickým pomocníkem. Taburet s dřevěnými nohami chrání před nečistotami a unese velké zatížení. Silné polstrování z měkké pěny o průměru 5 cm umožňuje optimální pohodlí při sezení a slibuje dobrou pružnost. Skládací taburet s úložným prostorem je univerzální, takže jej využijete jako útulný úložný prostor pro nohy, jako další sedadlo a nebo jako dekoraci v dětském pokoji. Montáž je nenáročná a zabere jen pár minut.

Materiál: Lněné tkaniny, MDF, pěna, dřevěné nohy, železná podložka
Rozměry: 38 x 38 x 40 cm
Vnitřní rozměry: 34,5 x 34,5 x 28 cm

Výjimečný produkt Rongomic Taburet Rothike tmavě šedý máte možnost koupit jednoduše tu na webu v sekci taburety! Nyní najdete ještě ostatní produkty z této populární kategorie za internetové ceny!