fbpx
Katalog nábytku Renoplast

LOGAN – estetická, moderní úložná krabice s víkem v šedé barvě je výborným doplňkem k otevřeným policovým regálům. Je vyrobená ze 100% recyklovatelného papíru, bez použití chlóru, a proto vyniká v kombinaci s regály s dřevěnými policemi DECO. Snižuje dopady na životní prostředí – opětovným použitím toho, co už bylo použité, šetříme naše lesy a přírodu!
Pro lepší manipulaci má udržitelný úložný box k dispozici koženou rukojeť, která plní nejen praktickou, ale i dekorativní funkci.
Krabici LOGAN v rozměru 31 x 31,5 x 31,5 cm využijete v jakékoliv místnosti ve vaší domácnosti, jako je šatna, pracovna, ložnice, dětský pokoj, ale i v práci, především v kancelářích. Tento vysoce kvalitní produkt vám zaručuje efektivní organizaci prostoru ve vaší domácnosti v moderním a estetickém duchu. Elegance, praktičnost a moderní design jsou základními pilíři úložné krabice LOGAN.
Všechny předměty uložené v boxu jsou chráněny před prachem, nečistotami a vlhkostí díky odnímatelnému, vysoce kvalitnímu víku. Box lze snadno složit a rozložit, což vám zaručí jeho minimalistické nároky na skladování v době, kdy jej nepoužíváte. Samotné boxy lze stohovat na sebe.
Výhody dekorativního úložného boxu LOGAN:

Moderní a estetický design
100% recyklovatelný papír. Chráníme životní prostředí!
Rychlé složení bez použití nářadí
Šedá barva – Stone R03
Stohovatelnost

Rozměry ve složeném stavu:
31,5 x 31,5 x 31 cm (ŠxHxV)
Rozměry v rozloženém stavu:
31,5 x 31,5 x 3,5 cm (ŠxHxV)
S našimi dekorativními krabicemi z recyklovatelného materiálu nejen že šetříte životní prostředí, ale vytváříte moderní, organizovaný prostor s nadčasovým designem, který dokážete využít v jakémkoliv interiéru.

Představujeme Vám elegantní a fukční dětský regál ze série Kalax. Zaujme Vás moderním designem a skvělým zpracováním.

Rozměry: 77x77x38 (cm)
Materiál:
• Těleso a přední části – laminovaná dřevotříska.
• Hrany – ukončené PVC materiálem (vyznačující se vysokou mechanickou a chemickou odolností)

LED osvětlení: Ne, Materiál: Dřevo, Materiál desky: Dřevo, Materiál nohou: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Tvar: Přímé, Typ: Otevřené, Úložný prostor: S policí, Hloubka: 38 cm, Šířka: 77 cm, Výška: 77 cm