HOMEDE Drátěný odkládací stolek Asteria přírodní/černý

Odkládací stolek Asteria se skvěle hodí do obývacích pokojů zařízených v industriálním stylu. Velmi elegantní stolek skvěle doplní prostor ve vašem interiéru. Deska stolu se dá jednoduše sundat a do stolku se dají uložit dekorace nebo deky. Stolek je vyrobený z kovových drátů v černé barvě. Deska stolu vyrobena z MDF v přírodní barvě. Ideální do obývacího pokoje, jídelny, ložnice, koupelny, na terasu nebo do vstupní haly.

Podívejte se i na další produkty ze série Asteria.

Specifikace produktu:

Okládací stolek Asteria
Materiál: kovový drát, MDF deska
Barva: přírodní (deska stolu), černá (rám)
Maximální nosnost: 50 kg
Značka: Homede
Horní část stolku lze zvednout

Rongomic Odkládací stolek VASAGLE

Tento stolek o rozměrech 40 x 40 x 50 cm není největší, ale díky matnému černému ocelovému rámu, poutavému drátěnému koši a rustikálnímu hnědému povrchu je to kousek, který budete chtít mít doma. Stolku nechybí ani nastavitelné nožičky. Zvýšená drátěná část zajistí, že vaše věci jen tak nevypadnou a budete mít doma neustále pořádek.

Materiál: železo + dřevotříska
Rozměry: 40*40*50 cm

Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle.


Tento kvalitní a žádaný produkt Rongomic Odkládací stolek VASAGLE Tribal můžete získat rovněž u nás umístěný v kategorii konferenční stolky. Nyní si můžete pořídit ještě jiné zboží ve zmiňované kategorii jednoduše online! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další vybrané kousky značky Biano. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Biano vám představuje skvělý sortiment za mimořádně nízké ceny.