fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Polohovací a pojízdné dřevěné zahradní lehátko k bazénu nebo na terasu z teakového dřeva. Praktický výsuvný odkládací stolek. Komfortní zpracování. Lehátko je dodáváno v přírodním provedení teakového dřeva teak natural. Velmi oblíbené provedení bez povrchové úpravy, kde vynikne přirozená kresba dřeva. Odolné vůči povětrnostním vlivům.
Pro uchování původní barvy a fyzikálních vlastností dřeva nábytku je nezbytné dřevo pravidelně ošetřovat speciálními čistícími a ošetřujícími přípravky, které jsou k tomu účelu určeny.
Rozměry: 200 x 65 x 35 cm (d x š x v)
Hmotnost: 30 kg
Nosnost: 130 kg
Materiál: teak

Zahradní dřevěné lehátko Wawe

Druh výrobku
lehátko

Funkce
polohovací, pojízdné

Délka x Šířka
200 cm x 65 cm

Rozměr opěradla (Délka x Šířka)
60 cm x 59 cm

Výška lehu
35 cm

Polohovací
ano

Polohování nohou
ne

Nastavitelné opěradlo
ano

Opěrka pro ruce
ne

Výsuvný stolek
ano

Materiál
teak

Povrchová úprava materiálu
natural

Údržba
teakový olej

Barva
světle hnědá

Vhodné pro prostory
interiér, exteriér

Odolnost vůči povětrnostním vlivům
ano

Hmotnost
30 kg

Hmotnost balení
34 kg

Rozměr obalu
205 cm x 69 cm x 16 cm

Doporučení nátěru
1x ročně

Výrobek je dodán v rozmontovaném stavu
ano

Součástí dodávky je spojovací materiál a návod k montáži
ano

Dřevěné skládací lehátko s podnožkou na zahradu, balkon nebo terasu. Zahradní lehátko využijete k opalování nebo zasloužené relaxaci. Polohování ve třech pozicích. Podnožka je odnímatelná, lehátko lze používat i bez podnožky. Lehátko s podnožkou snadno složíte a uskladníte – nezabere moc místa. Kostru vyrábíme z bukového dřeva, montujeme kovovými šrouby bez použití plastových dílů. Plátno, které slouží k sezení, šijeme z kvalitní, pevné a odolné lehátkoviny s obšitými okraji, což zajišťuje dlouhou životnost. Po povolení šroubů lze plátnou sejmout a vyprat. Momentálně dostupné v plátně s modrobílým nebo červenobílým proužkem. V případě potřeby provedení v jiném plátně se na nás stačí obrátit s poptávkou. Lehátko dodáme již smontované a připravené k okamžitému používání. Klíčové vlastnosti: kvalitní bukové lehátko s odnímatelnou podnožkou odolné plátno s dlouhou životností snímatelné a pratelné plátno poctivá česká výroba Základní parametry: šířka 62 cm výška 80-100 cm délka 100-112 cm nosnost 100 kg rozměry složeného lehátka: šířka 62 cm, výška 6,5 cm, délka 152 cm Lehátko KLASIK nabízíme i bez podnožky – lehátko KLASIK.

Polohovací pojízdné zahradní lehátko BEAUTY z teakového dřeva vhodné například k bazénu nebo na terasu. Komfortní zpracování. Dřevěné područky, polohování nohou a polohovací opěradlo o rozměrech 74 x 59 cm zajistí vysoký komfort sezení a ležení. Jistě oceníte odkládací výsuvný stolek na boku lehátka, na který snadno odložíte Váš nápoj, telefon, sluneční brýle nebo jiné drobnosti. Velmi praktická jsou namontovaná kolečka pro snadnou a rychlou manipulaci s lehátkem. Díky použitému materiálu činí nosnost až 130 kg.
Teakové dřevo má dlouhou životnost, tvarovou stálost, odolnost proti parazitům a škůdcům. Dřevo je obzvláště odolné proti různým povětrnostním vlivům. Nevadí mu sluneční paprsky, déšť ani sníh. Používá se pro výrobu interiérového i exteriérového nábytku.
Lehátko je dodáváno v přírodní podobě teak natural. Dřevo je bez povrchové úpravy, kde vynikne jeho přirozená kresba. Snadná údržba. Před vlivem počasí ošetřujte nábytek pravidelně teakovým olejem. Ochráníte tím materiál lehátka a zároveň vynikne nádherná struktura teakového dřeva.
Zahradní dřevěné lehátko BEAUTY jistě nadchne všechny příznivce slunění a opalování.
Pro uchování původní barvy a fyzikálních vlastností dřeva nábytku je nezbytné dřevo pravidelně ošetřovat speciálními čistícími a ošetřujícími přípravky, které jsou k tomu účelu určeny.
Důležité vlastnosti

Polohování zad i nohou, pojízdné
Odkládací výsuvný stolek
Nosnost až 130 kg
Odolné vůči povětrnostním vlivům
Vhodné do interiéru i exteriéru

Další rozměry, které by Vás mohly zajímat
Rozměry opěradla 70 cm x 59 cm (Délka x Šířka). Výška lehu 35 cm.
Přepravní rozměry:
Rozměr balení: 206 cm x 68 cm x 17 cm; Hmotnost balení: 36 kg