Autronic Policový regál 4 bílé police

Dřevěný policový regál je vhodný k použití do předsíní, hal nebo koupelen. Lze jej též využít jako nízký regál na odkládání různých doplňků a potřeb v domácnosti. Nosnost každé police je až 3 kg.materiál: konstrukce regálu: lakovaný bambus, police: bílá MDF

Bambusový regál Wellington

Dřevěný policový regál je vhodný k použití do předsíní, hal nebo koupelen. Skvěle se hodí na odkládání různých doplňků a potřeb v domácnosti. Nosnost každé police je až 3 kg, police jsou od sebe vzdáleny 29 cm.

Bambusový regál

Dřevěný policový regál je vhodný k použití do předsíní, hal nebo koupelen. Skvěle se hodí na odkládání různých doplňků a potřeb v domácnosti. Nosnost každé police je až 3 kg.materiál: konstrukce regálu: lakovaný bambus, police: MDF v bílé barvě

DekorStyle Regál Lekos šedý

Dřevěný regál Lekos se třemi šuplíky. Regál je vyrobený z borovicového dřeva ve světlé barvě. Šuplíky jsou zhotovené z vyztužené tkaniny v šedé barvě. Regál je ideální do koupelny, předsíně, ložnice, šatny, dětského pokoje.

Specifikace produktu:

Materiál: dřevo/tkanina
Barva: šedá
Styl: moderní

Rozměry:
Výška: 65 cm
Šířka: 27,5 cm
Hloubka: 25,4 cm


Akční a ve slevě výrobek lze nakoupit právě u nás v rubrice regály! Nyní najdete jiné výrobky ve zmíněné kategorii z pohodlí domova!