fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Poohlížíte se po moderní posteli, která vám nabídne komfortní prostor pro spánek? Zároveň chcete, aby byla moderní, krásná a nadčasová. Praktická stránka se musí snoubit s příjemným vzhledem. Její jemné linie v kombinaci s elegantním vzhledem je přesně to, co vaší domácnost pozvedne na novou úroveň. Kovová postel Lina je kouskem, který oceníte v ložnici, dětském i studentském pokoji, je vítaným kouskem v hotelových pokojích a mnoha dalších.

Její jednoduchost působí čistě a elegantně, což je její hlavní devízou. Spolu s komfortním prostorem pro spaní a kvalitně zvolenými materiály výroby je ideální pro mnoho stylů a interiérů. Vyrobena je postel z pevné a lakované oceli, která disponuje univerzálním bílým provedením. Pevný a stabilní kus, který disponuje drobnými nožkami a roštem, si zamilujete. Vše dodáváno v demontu s podrobným návodem na sestavení. Matrace není součástí balení.

Specifikace produktu:

Součástí balení je rošt
Matrace není součást balení
Dodáváno v demontu

Čelo: S čelem, Materiál: Kov, Matrace součástí: Ne, Nosnost: 100 kg, Nožičky: S nožičkami, Rozměry: 90×200, Úložný prostor: Bez úložného prostoru, Výška s čelem: 93 cm, Délka: 209 cm, Šířka: 94 cm