fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Kulatý jídelní stůl Osmar se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Deska stolu je vyrobena z lakované MDF desky v bílé barvě. Stabilitu stolu zajistí pevná podnož z chromované oceli. Nosnost stolu je 40 kg.

Materiál:
MDF lakovaná / chromovaná ocel

Rozměry:
Průměr: 90 cm
Výška: 75 cm
Váha: 20,5 kg

Materiál desky: Dřevo, Materiál nohou: Kov, Povrchová úprava: Lesk, Rozkládání: Nerozkládací, Tvar: Kulaté, Hloubka: 90 cm, Šířka: 90 cm, Výška: 75 cm

Jídelní stůl Morata Stůl Morata je svými kompaktními rozměry a reprezentativním designem skvělou volbou do firemní kuchyňky nebo moderně zařízené domácnosti. Kruhová deska má průměr 79 cm a je z keramiky se zajímavou texturou bílého mramoru. Před poškozením ji chrání ochranný lem z chromované ocele ve zlatém lesku. Z té je vyrobená i podstava. Samotná noha je taktéž kovová, ovšem práškovaná černou barvou. Toto spojení 3 barev vašemu interiéru dodá nadčasový šmrnc. Svými rozměry je jídelní stůl vhodný až pro 3 osoby. Deska si poradí se zátěží 20 kg. Elegantní stůl Morata

Zařizujete obývací pokoj nebo jídelnu v moderním stylu? Hledáte ten správný stůl? Navrhujeme vám stůl Lezuma! O moderní design stolu se stará deska geometrického tvaru. Stůl můžete kombinovat s nábytkem stejného stylu nebo jej můžete zkombinovat s nábytkem s kovovými částmi pro dosažení kontrastu.
Další výhodou stolu je možnost rozložení. Po rozložení má stůl šířku 180 cm, před rozložením 140 cm. Pro 100% stabilitu je stůl navíc vybaven dvěma výškově nastavitelnými nohami.
Rozměry:

délka: 140 cm,
délka v rozloženém stavu: 180 cm,
šířka: 80 cm,
výška: 76 cm

Provedení:

tloušťka desky: 17 mm – barva: bílý lesk,18 mm – barva:bílá / beton,
podstavec z 16 mm desky,
zesílený povrch: 32-34 mm,
ABS hrany,
vedení L-650,
plastové nohy: 4 posuvné + 2 nastavitelné

Záruka: 24 měsíců