fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Specifikace produktu:

Glamour styl
Deska stolu z mramoru
Tvar stolu: kulatý
Kovová noha zlaté barvy
Snadno se udržuje v čistotě

Podívejte se i na další výrobky ze série Corby.

Stůl do obývacího pokoje Corby má kulatou mramorovou desku, která spočívá na kovové noze zabudované do stabilizační základny. Díky těmto materiálům je stůl Corby odolný vůči nečistotám i poškození. Pokud tedy hledáte originální stůl, který je stejně krásný jako funkční, zvolte kulatý konferenční stolek Corby.

Rozměry
Výška: 45 cm
Šířka: 80 cm
Hloubka: 80 cm

Série: Corby, Materiál desky: Mramor, Materiál nohou: Kov, Povrchová úprava: Mat, Sada stolků: Ne, Tvar: Kulaté, Úložný prostor: Bez úložného prostoru, Hloubka: 80 cm, Šířka: 80 cm, Výška: 45 cm

Kam se hodí? Konferenční stůl ProOffice s rozměry 140 x 80 cm doporučujeme zejména do konferenčních nebo zasedacích místností. Díky svému zpracování se skvěle hodí především pro firemní sezení či brainstorming. Vrchní deska je vyrobena z laminované dřevotřísky o síle 25 mm. Je postavena na stabilní kovové podnoži, která má kulatý tvar a dodá tak stolu elegantní design. Konferenční stůl ProOffice disponuje délkou 140 cm, takže si k němu může bez problému přisednout větší počet lidí. Velikost stolu vám navíc pomůže udržet na pracovní ploše přehled a pořádek. Sestava s konferenčním stolem ProOffice Dezény: buk, divoká hruška, třešeň, ořech, bílá Světlý nebo tmavý dezén? Konferenční stůl ProOffice nabízíme v pěti různých dezénech, které vám zaručí jednotný vzhled vaší kanceláře. Světlé dezény, jako například buk či divoká hruška, navozují příjemnou pracovní atmosféru a kancelář se díky nim zdá prostornější. Tmavé dezény, kterým je třešeň nebo ořech, naopak vyvolávají pocit stability a autority. Stůl nabízíme také v bílém matném provedení.

Kam se hodí? Konferenční stůl ProOffice s rozměry 200 x 110 cm doporučujeme zejména do konferenčních nebo zasedacích místností. Díky svému zpracování se skvěle hodí především pro firemní sezení či brainstorming. Vrchní deska je vyrobena z laminované dřevotřísky o síle 25 mm. Její nejširší část má hloubku 110 cm, nejužší pak 80 cm. Deska je postavena na stabilní kovové podnoži, která má kulatý tvar a dodá tak stolu elegantní design. Konferenční stůl ProOffice disponuje délkou 200 cm, takže si k němu může bez problému přisednout větší počet lidí. Velikost stolu vám navíc pomůže udržet na pracovní ploše přehled a pořádek. Sestava s konferenčním stolem ProOffice Dezény: buk, divoká hruška, třešeň, ořech, bílá Světlý nebo tmavý dezén? Konferenční stůl ProOffice nabízíme v pěti různých dezénech, které vám zaručí jednotný vzhled vaší kanceláře. Světlé dezény, jako například buk či divoká hruška, navozují příjemnou pracovní atmosféru a kancelář se díky nim zdá prostornější. Tmavé dezény, kterým je třešeň nebo ořech, naopak vyvolávají pocit stability a autority. Stůl nabízíme také v bílém matném provedení.

Zahřejte atmosféru svého interiéru elegantními konferenčními stolky Flamingo v dekoru šedého mramoru. Konferenční stolky vám nabízejí více než jen praktičnost. Jsou to dokonalé designové kousky, která okouzlí vaše oči ihned po vstupu do místnosti. S jejich kulatým tvarem a dekorem šedého mramoru okouzlí všechny vaše hosty.

Ale to není vše! Tyto konferenční stolky mají tajemství. Díky inteligentní konstrukci můžete menší stůl zasunout pod větší, což ušetří cenný prostor a přidá flexibilitu vašemu interiéru. Deska stolu je vyrobena z kamene v dekoru mramoru a je spojena s pevnou kovovou konstrukcí v černé barvě. S tímto netradičním setem konferenčních stolků přinesete do svého domova moderní a originální designový prvek. Můžete je využít jako stylové konferenční stolky ve vaší pracovně, elegantní odložiště pro vaše oblíbené knihy a časopisy v obývacím pokoji, nebo dokonce jako vyvýšený prostor pro vaše květiny. Možnosti jsou neomezené, stejně jako vaše kreativita.

Specifikace produktu:

Sada obsahuje dva kusy
Moderní design
Kvalitní materiály
Flexibilita

Rozměry menšího stolku:

Šířka: 60 cm
Průměr: 60 cm
Výška: 40 cm

Rozměry většího stolku:

Šířka: 80 cm
Průměr: 80 cm
Výška: 46 cm

Barva desky: Šedá, Barva kontrukce: Černá, Materiál desky: Mramor, Materiál nohou: Kov, Povrchová úprava: Lesk, Sada stolků: Ano, Tvar: Kulaté, Úložný prostor: Bez úložného prostoru, Hloubka: 80 cm, Šířka: 80 cm, Výška: 46 cm

Konferenční stolek Maxime může náznakem přípomínat klasický retro stůl, ale v kombinaci s moderním provedením bude skvělou dominantou obývacích pokojů. Květiny, svíčky i časopisy na něm budou vypadat vždy úchvatně a to především díky jeho kulatému tvaru a přírodnímu zpracování z dubové dýhy. Nosnou část tvoří masité dřevěné nohy, které snesou až 20 kg zátěže. Tím vám stolek bude sloužit dlouhá léta a bude zdobit vaši domácnost.

Specifikace produktu:

Moderní zpracování retro stolku
Kulatý tvar
Přírodní zpracování z dubové dýhy

Materiál desky: Dřevo, Materiál nohou: Dřevo, Nosnost: 20 kg, Povrchová úprava: Mat, Sada stolků: Ne, Tvar: Kulaté, Úložný prostor: Bez úložného prostoru, Výška nohou: 41 cm, Hloubka: 90 cm, Šířka: 90 cm, Výška: 42 cm

Konferenční stolek Mariffa je vzhledem ke svému originálnímu provedení skvělou volbou do nejrůznějších designových prostorů, restaurací či kaváren. Deska tohoto kulatého stolu s průměrem 42 cm je vyrobena z dřevovláknitého MDF materiálu v dekoru smrk. Jelikož je odnímatelná, nabízí ve své bílé ocelové konstrukci mnoho úložného prostoru například pro deky či polštáře. Ty tak budete mít vždy po ruce. Velkou výhodou netradičního stolku je jeho nízká hmotnost pouhých 6 kg. Díky tomu je stůl snadno přemístitelný i do jiných místností, kde může také zastat funkci dekorace. Hlavní přednosti konferenčního stolku Mariffa Vhodný doplněk pro designové interiéry Deska je z odolných laminovaných MDF desek Ocelová konstrukce nabízí úložný prostor Díky nízké hmotnosti je snadno přemístitelný

Konferenční stolek se zaobleným zlatým ocelovým rámem a bílou stolní deskou oživí váš obývací pokoj. Pro milovníky minimalismu je tento konferenční stolek to pravé. Stůl je vyroben s pevnou kovovou kostrou a kvalitní dřevotřískou. Tyto pevné materiály vytvářejí stůl, který vás bude provázet dlouhou dobu.
Konferenční stolek je vybaven nastavitelnými nožičkami, které chrání podlahu a pomáhají vyrovnávat mírné nerovnosti podlahy.

Série: Vasagle Elegant Glass, Materiál desky: Dřevo, Materiál nohou: Kov, Povrchová úprava: Mat, Sada stolků: Ne, Tvar: Kulaté, Úložný prostor: Bez úložného prostoru, Hloubka: 84 cm, Šířka: 84 cm, Výška: 45,5 cm

Elegantní a praktické řešení pro váš obývací pokoj získáte s touto sadou dvou moderních konferenčních stolků. Jejich moderní design spočívá v kulatém tvaru a kombinaci MDF desky v dubovém provedení s ocelovým rámem. Díky inovativnímu designu lze menší stolek elegantně zasunout pod větší, což šetří prostor a umožňuje flexibilní uspořádání.

Barva dubu poskytuje stolkům přírodní a teplý vzhled, zatímco ocelový rám zajišťuje stabilitu a odolnost. Tyto konferenční stolky nejenže poslouží jako stylová dekorace pro váš obývací pokoj, ale také přinášejí praktičnost, kterou oceníte v každodenním používání. Jelikož právě menší stůl lze snadno zasunout, nebudou zbytečně zabírat místo, což je ideální pro menší prostory.

Tato sada konferenčních stolků spojuje moderní estetiku, praktičnost a prostorovou efektivitu, čímž se stává skvělým doplňkem. Užijte si pohodlí a styl, který tyto konferenční stolky do vašeho domova přináší.

Specifikace produktu:

Moderní kulatý design
Menší stolek lze zasunout pod větší
Praktické řešení

Rozměry velkého stolku:

Výška: 45 cm
Šířka: 53 cm
Hloubka: 53 cm
Tloušťka desky: 16 mm

Rozměry malého stolku:

Výška: 35 cm
Šířka: 43 cm
Hloubka: 43 cm
Tloušťka desky: 16 mm

Hmotnost: 7,8 kg, Materiál desky: MDF, Materiál nohou: Kov, Povrchová úprava: Mat, Sada stolků: Ano, Tvar: Kulaté, Úložný prostor: Bez úložného prostoru, Hloubka: 43 cm, 53 cm, Šířka: 43 cm, 53 cm, Výška: 35 cm, 45 cm