fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Zahradní servírovací stolek z umělého ratanu s kovovou konstrukcí. Umělý ratan představuje moderní odolný a bezúdržbový materiál , který dobře snáší jakékoli povětrnostní podmínky. Nevyšisuje barvu a po celá léta si uchovává svůj vzhled. Robustní, pevná konstrukce je stabilní a nepřevrhne se. Stolek disponuje madlem a 2 kolečky pro snadnější manipulaci. 2 odkládací plochy o rozměrech 95 x 47 cm nabízí dostatek prostoru pro odložení nápojů, pokrmů, kuchyňského vybavení a jiných drobností. Stolek je vybaven 3 zásuvkami.
Rozměry: 47 x 95,5 x 91,5 cm (h x š x v)
Hmotnost: 26 kg
Materiál: umělý ratan/ kov

Zahradní servírovací stolek z ratanu

Druh výrobku
servírovací stolek

Materiál
umělý ratan/ kov

Barva
černá

Odolnost vůči povětrnostním vlivům
ano

Rozměry (Hloubka x Šířka x Výška)
47 cm x 95,5 cm x 91,5 cm

Hmotnost
26 kg

Hmotnost balení 2 krabice
16,5 kg a 13 kg

Rozměr obalu – krabice 1
97 cm x 46 cm x 47 cm

Rozměr obalu – krabice 2
98 cm x 51 cm x 5 cm

Vhodné pro prostory
interiér, exteriér

Údržba
bezúdržbový

Výrobek je dodán v rozmontovaném stavu
ano

Součástí dodávky je spojovací materiál a návod k montáži
ano

Noční stolek Jule, Rustikální Hnědá

Noční stolekv industriálním designu s otevřenou přihrádkou, retro, rustikální dřevěný vzhled s kovovými nohami, robustní, vintage, rustikální hnědá.

O tomto produktu:

Ve stylu a kvalitě: Vysoce kvalitní dřevotřískové desky v tmavě hnědé barvě, robustní ocelové nohy v černé barvě – tento noční stolek v industriálním stylu se výborně hodí do vaší ložnice a má navíc dobrou zatížitelnost (až 20 kg)
Mnohostranně využitelný a skladný: Tento nábytek se hodí jako noční stolek v ložnici nebo jako servírovací stolek v obývacím pokoji. Můžete přidat 2 stoly k sobě a vytvořit tím více úložného prostoru
1 odkládací plocha, 1 otevřená přihrádka: Vaše lampička na čtení, budík a sklenice vody se perfektně hodí na odkládání. Zvýšené hrany, chrání vaše předměty před pádem. V otevřené přihrádce lze umístit například knihy.
Montáž – zcela jednoduchá: Díky označeným dílům a přiloženému ilustrovanému návodu můžete tento stolek 35 × 42 × 52 cm (h × š × v) v mžiku