fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Noční stolek je významným doplňkem do vaší ložnice, který vám umožní mít po ruce vše, co potřebujete před usnutím, jako jsou knihy, brýle, mobilní telefony, hodinky, budík nebo lampička. Kromě své funkčnosti také může značně ovlivnit celkový vzhled vaší ložnice. Proto je důležité vybrat si takový, který bude dokonale ladit s vaším interiérem.

Noční stolek je nejen praktický, ale také designově atraktivní, takže může sloužit jako zajímavý designový prvek vaší ložnice.

Noční stolek je navržen tak, aby se hodil do každé ložnice či dětského pokojíčku pro svůj jednoduchý a přesto atraktivní design.

Noční stolek Levanter Noční stolek je nezbytnou součástí každé ložnice. Doplňuje lůžko o nezbytný úložný prostor, který využijete k odkládání oblíbených knih či jiných věcí, které využijete v ložnici. Na jeho horní část můžete umístit lampičku, v noci si sem pak odložíte třeba telefon, brýle nebo sklenku vody. Na vše ostatní jsou zde 2 praktické zásuvky. Stolek je celý čalouněný šedou látkou. Skvěle doplní zejména postel Levanter z naší nabídky. Noční stolek Levanter