fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Uspořádejte váš prostor s lavicí a věšákem Dender z kolekce Vasagle – pro ty, kdo hledají styl a praktičnost! Uvítá vás vstupní prostor, který vám nabídne více než jen kam položit své boty. Věšák v hale 5 v 1 s lavičkou je víceúčelový klenot, který zahrnuje polici na dekorace, 7 háčků na kabáty pro vaše oblečení a tašky, a dokonce 3 zapuštěné magnety na klíče. A to není vše, co nabízí. S 2patrovým botníkem máte dostatek prostoru na uložení bot, ať už jich máte jakkoliv mnoho.

Robustní konstrukce z vysoce kvalitní dřevotřísky a oceli zaručuje, že tento kousek vydrží. Nastavitelné nožičky na lavici poskytují stabilitu a bezpečnost, a 7 kovových bodovaných háčků na kabáty jsou dostatečně silné, aby unesly váhu až 5 kg každý.

S nosností botníku až 136 kg nebudete mít žádné obavy, že by nedokázal odolat vašemu sezení. A co je nejlepší? Tato multifunkční sestava se snadno přizpůsobí jakémukoli prostoru. Buďte to chodba, ložnice nebo obývací pokoj, přidává do vašeho domova punc industriálního stylu a přináší do něj uklidňující rustikální atmosféru.

Specifikace produktu:

Industriální styl
Nastavitelné nožičky
Dostatek úložného prostoru
Jednoduchá montáž

Rozměry:

Velikost botníku:

Hloubka: 30 cm
Šířka: 73 cm
Výška: 45 cm

Velikost věšáku:

Hloubka: 12,5 cm
Šířka: 75,1 cm
Výška: 22 cm

Série: Vasagle, Hloubka botníku: 30 cm, Hmotnost produktu: 9,8 kg, Materiál: Dřevotříska, Kov, Nosnost botníku: 136 kg, Nosnost police: 35 kg, Počet párů bot: 6, Šířka botníku: 73 cm, Šířka věšáku: 75,1 cm, Typ: S botníkem, Výška botníku: 45 cm, Výška věšáku: 22 cm, Zrcadlo: Bez zrcadla, Hloubka: 30 cm, Šířka: 73 cm, Výška: 45 cm

Minimalismus je vlastnost, která se v interiérech stále více oceňuje – zejména co se týče zařizování ložnice. Musí to být pohodlné a hezké, abyste si mohli pořádně odpočinout. Proto vám nabízíme kontinentální postel Ratel, která se vyznačuje vysokým komfortem a funkčností.Tento model je vybaven dvěma prostornými kontejnery na lůžkoviny, umístěnými na obou stranách postele – každý uživatel má k nim volný přístup. Součástí sestavy jsou také neskutečně pohodlné bonellové matrace střední tvrdosti a topper, který výrazně zvyšuje komfort používání.Postel Ratel má rovněž charakteristické, vysoké, elegantní a zároveň velmi pohodlné čelo, které slouží nejen jako dekorace, ale zároveň chrání stěnu před nečistotami.Celek je vyroben z odolných materiálů v univerzálních barvách na výběr.Rozměry:140: délka: 210 cm, šířka: 148 cm, výška: 118 cm, plocha na spaní: 140 x 200 cm, rozměry jednoho boxu úložného prostoru (postel má dvě): délka: 197 cm, šířka: 67 cm, výška 20 cm160: délka: 210 cm, šířka: 168 cm, výška: 118 cm, plocha na spaní: 160 x 200 cm, rozměry jednoho boxu úložného prostoru (postel má dvě): délka: 197 cm, šířka: 77 cm, výška 20 cm180: délka: 210 cm, šířka: 188 cm, výška: 118 cm, plocha na spaní: 180 x 200 cm, rozměry jednoho boxu úložného prostoru (postel má dvě): délka: 197 cm, šířka: 87 cm, výška 20 cmProvedení:dva boxy úložného prostoru (na každé straně postele): dřevo + laminát, plynové výtahy (usnadňují otevírání),dva bonell matrace + polyuretanová pěna na pevném dřevěném rámu, středně tvrdý H3,topper (povrchový matrace) 3 cm: středně tvrdá pěna H3 s vysokou elasticitou a pružností, prošívaný potah je klimatizační vlákno (zajišťuje cirkulaci vzduchu a redukci mikroorganismů),čalouněné čelo postele,kovové nohy zlaté barvy (výška: 10 cm),postel není volně stojící,polštáře viditelné na aranžmá a uvnitř postele nejsou zahrnuty v ceně, jsou dekoračním prvkemZáruka: 24 měsíců