fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Dodejte svému interiéru pomyslnou třešničku pomocí nástěnné police Mist. Už dávno totiž police nemohou splňovat čistě jen praktickou funkci, police musí také sloužit jako dekorativní doplněk interiéru – právě proto oceníte jednoduchý, ale zároveň moderní design, který dokonale zapadne do každé místnosti. Kvalitu a odolnost výrobku zajišťuje melaminová nábytková deska o tloušťce 18 mm.

Police vypadá jako otočené schodiště, což jí činí zajímavou a také nabízí neotřelé úložné místo, na kterém předměty vyniknou. Díky tomuto nevšednímu tvaru se nabízí, že polici můžete použít jak vertikálně, tak horizontálně a pokaždé si tak můžete vytvořit nové místo, které bude odpovídat právě zvolenému typu aranžmá.

Specifikace produktu:

Jednoduchý, ale moderní design
Kvalitní a odolné zpracování
Z melaminové nábytkové desky

Materiál: Dřevo, Tvar: Atypické, Typ: Kusové, Hloubka: 19,6 cm, Šířka: 90 cm, Výška: 60 cm

Tato dekorativní a užitečná police bude dekorativní oporou místnosti, ve které ji budete vystavovat, a zároveň vám nabídne dobrou úložnou kapacitu. Už neváhejte a kupte si ji!

Materiál: Dřevo, Tvar: Obdélníkové, Typ: Kusové, Hloubka: 19,6 cm, Šířka: 96 cm, Výška: 101 cm

Někdy je těžké najít místo pro další dekorace, jako jsou svíčky, malé květináče či fotografie. Nabízená nástěnná police NEZMA tyto problémy vyřeší. Díky použité kombinaci barev se tento kousek hodí perfektně do rustikálního nebo industriálního stylu, kde podnítí drsnost a šarm těchto interiérových směrů a vnese do nich špetku moderní atmosféry. Odolnost zajišťuje materiál, který byl pro své vlastnosti jasnou volbou k výrobě této bezesporu jedinečné police.

Designově zajímavé provedení připomíná menší otevřenou knihovnu, ale jsou to laťkové spoje, které jasně určují, že nábytek je moderní a nikoliv nudný kus. A nabízí se, že bude sloužit jako prezentující doplněk pro každý obývací pokoj, chodbu, studovnu či ložnici, takže je předpokladem, že poslouží pro stejně zajímavé předměty, které na této trendy polici budete vystavovat na obdiv.

Specifikace produktu:

Moderní kombinace barev
Z melaminové nábytkové desky
Odolný materiál

Materiál: Dřevo, Tvar: Obdélníkové, Atypické, Typ: Kusové, Hloubka: 21,4 cm, Šířka: 40 cm, Výška: 60 cm

Nástěnná police NOVE se může stát nezbytnou součástí a pomocníkem nejen ve vaší koupelně. Díky svému jednoduchému provedení bude náramně pasovat i stylové kuchyni, kde vám poslouží k uspořádání koření nebo jiných kulinářských pomocníků. Nabízí celkem tři nosné části, ale nechybí ji ani praktické háčky k zavěšení ručníků nebo hrnečků. Odolnost zajišťuje melamínový materiál, který byl pro své vlastnosti jasnou volbou k výrobě této bezesporu jedinečné police.

Specifikace produktu:

Mnohostranné využití
Praktické háčky
Z melaminové nábytkové desky

Materiál: Dřevo, Počet polic: 1 police, Tvar: Přímé, Typ: Kusové, Vrtání: S vrtáním, Hloubka: 10 cm, Šířka: 45 cm, Výška: 80 cm

Hledáte do své domácnosti nový kousek, který by pomohl znovu oživit jednotlivé místnosti a dodat jim vše, co jim možná chybí? Nový impuls, moderní vzhled a jedinečnou atmosféru, kterou si zamilujete? Pak by vám ve výbavě rozhodně neměl chybět TV stolek Zisino, který je prototypem praktičnosti a nepostrádá také příjemný a elegantní vzhled. Zajišťují ho jemné linie, které se příjemně kombinují s elegancí. Díky tomu se hodí prakticky do každé místnosti.

Při výrobě se využívá silná dřevotříska, která je navíc chráněná ještě melaminem. Ten pomáhá odolávat drobným oděrkám a škrábancům, které se mohou čas od času objevit při každodenním používání. Jemný obdélníkový vzhled je opatřen krátkými nožkami. Nabízí tři otevřené úložné prostory, které dopřávají domovu prostorný a svěží vzhled, který si zamilujete. Příjemný dekor ořechu je tak už jen poslední tečkou na dokonalém designu.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Ošetřeno melaminem
Otevřené prostory

Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: S policí, Hloubka: 35 cm, Šířka: 100 cm, Výška: 54 cm

Poličky jsou důležitou součástí každého domova. Můžete do nich okládat vaše oblíbená fotoalba, knihy nebo je taky ozdobit květinami! Přesně k takovým účelům vám poslouží rohová polička Tibet. Její kontrukci tvoří tři police, ve tvaru hranatých košíčků, které jsou navzájem propojeny. Je sestavena tak, aby uživateli poskytla spoustu místa na všelijaké předměty. Užitek najde jak v moderním obývacím pokoji, tak v ložnici či pokojíčku. Desky poliček jsou navíc ošetřeny vrstvou melaminu, který zaručuje větší odolnost vůči poškrábání a poškození povrchu.

Specifikace produktu:

Spousta prostoru
Moderní design

Materiál: Dřevo, Počet polic: 3, Tloušťka desky: 1,8 cm, Tvar: Atypické, Typ: Kusové, Hloubka: 22 cm, Šířka: 120 cm, Výška: 67 cm

Nástěnná police BoruRaf je perfektní do každé koupelny, kde přinese dokonalé spojení praktičnosti a elegnace. Tato dřevěná police je navržena s ohledem na vaše potřeby každodenní rutiny, ale také s velkým důrazem na moderní design a příjemný dotek přírody.

Celkové kvalitní zpracování dřeva zajišťuje celému setu dlouhou životnost a přírodní krásu. Každý detail je pečlivě promyšlen a zpracován tak, aby přinesl dokonalý vzhled a spolehlivou funkčnost každý den.

Na prostorné dřevěné polici je dostatek místa pro vystavení dekorací, které dodají vaší koupelně osobitý šarm. Můžete zde však umístit i potřebné věci k vaší každodenní rutině, jako jsou například krémy, olejíčky nebo esence. Díky této polici budou všechny tyto předměty vždy po ruce a přidají do vaší koupelny osobitý charakter. Pod dřevěnou policí se nachází praktický háček, který slouží k odložení županu nebo jiných oděvů. To vám umožní mít vše na jednom místě a udržet tak vaši koupelnu vždy upravenou a v čistotě. Kromě toho se zde nachází i dvě lana ve tvaru kruhu, která budou skvělým parťákem pro ručníky. Tato lana umožňují, aby se ručníky samovolně usušily a zůstaly vždy připravené k použití po mytí rukou.

Specifikace produktu:

Moderní design s dotekem přírody
Kvalitní zpracování
Dřevěná police s háčkem a dvěma lany
Dostatek úložného i odkládacího prostoru

Série: Boruraf, Materiál: Dřevo, Nosnost: 8 kg, Počet polic: 1 police, Tvar: Přímé, Vrtání: S vrtáním, Hloubka: 12 cm, Šířka: 70 cm, Výška: 14 cm

Krásná polička Wro zapadne do každého moderního domova. Její jednoduchost a elegance se v pokoji nenápadně skryje, ale jako celek bude pak místnost vypadat výtečně! I přes svoji skromnou velikost je velice funkční a můžete si na ni vystavit vaše oblíbené fotografie nebo třeba květiny. Její design tvoří odolný kovový rám a jednoduché desky vyrobené z kvalitního smrkového dřeva. Společně tvoří trojúhelníkové tvary, které vzhledem mohou připomínat malé pyramidy či krystalky, které vám ze stěny budou růst společně s květinami.

Specifikace produktu:

Jednoduchý design
Moderní vzhled

Série: Wro, Druh dřeva: Smrk, Materiál: Dřevo, Materiál rámu: Kov, Počet polic: 2, Tvar: Atypické, Typ: Kusové, Hloubka: 13 cm, Šířka: 33 cm, Výška: 30 cm

Psací stůl CORAL ocení primárně studenti, jelikož pro každého školou povinného je podstatné mít odpovídající prostor, kde může trávit mnohdy i dlouhé noci učením se těžké látky, prostor pro vypracovávání domácích úkolů nebo taktéž prostor pro trávení volného času. Praktičnost tohoto stolu je pro tyto účely více než uspokojivá.

Samozřejmostí je dostatečná pracovní plocha. Ta je v tom případě doplněna vkusně řešenou nástěnnou policí, kterou můžete využít několika způsoby. Skvěle poslouží jako knihovna, ale perfektně se hodí i pro vystavení školních úspěchů, třídních fotografií nebo květin. Levá strana stolu nabízí další várku využitelných polic. Musí už vám být tedy dostatečně jasné, že funkčnost tohoto psacího stolu je vskutku obdivuhodná.

Dlouhodobou spokojenost s používáním zajistí vysoce kvalitní materiál. Spolehlivá nábytková deska potažená melaminem o tloušťce 18 mm byla v tomto případě jasnou volbou!

Specifikace produktu:

Originální konstrukce s mimořádným úložným prostorem
Moderní barevní provedení
Vhodné pro studenty

Rozměry jednotlivých dílů:

Psací stůl:

Šířka: 140 cm
Výška: 75 cm
Hloubka: 60 cm

Police:

Šířka: 97,7 cm
Výška: 78,8 cm
Hloubka: 20 cm

Materiál desky: Dřevo, Materiál nohou: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ: Přímé, Úložný prostor: S policí, Hloubka: 60 cm, Šířka: 140 cm, Výška: 75 cm

Pokud hledáte jednoduchý kousek do vašeho interiéru, jistě vás osloví knihovna Potena. Díky 5 policím budete mít dostatek místa pro celou vaši knižní sbírku, ale pokud nejste vášniví čtenáři, fotografie či různé dekorace se tady budou také skvěle vyjímat. Vyrobeno z melaminové nábytkové desky o tloušťce 18 mm.

Rozměry polic jsou následující Šířka: 46,5 cm Hloubka: 25 cm Výška: 27,5 cm Všechny police mají stejné rozměry

Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Tvar: Přímé, Typ: Otevřené, Výška nohou: 12 cm, Délka: 50 cm, Hloubka: 25 cm, Výška: 162 cm

Industriální styl v posledních letech hýbe světem interiérového designu a získal si mnoho příznivců. Jedná se o styl, který je plný kontrastu, v případě nástěnného policového žebříku se především jedná o kontrast použitých materiálu. Poličky ze smrkového dřeva jsou provazem upevněny ke kovové konstrukci imitující železnou vodovodní trubku.

GARY se skládá ze tří polic, které vám nabídnou skvělý způsob, jak originálně prezentovat vaše dekorace, rostliny či fotografie. Svým provedením zaujme jak vás, tak i vaše přátele a další návštěvy.

Specifikace produktu:

Neobvyklá kombinace materiálů
Police ze smrkového dřeva
Ruční výroba
Industriální styl

Materiál: Kov, Dřevo, Tvar: Obdélníkové, Atypické, Typ: Kusové, Hloubka: 13 cm, Šířka: 60 cm, Výška: 120 cm

Polička v bambusovém provedení dokáže snadno zaujmout svým vzhledem, protože působí minimalisticky a zároveň originálně. Je výjimečná svou funkčností. Police je vhodná na umístění v předsíni a chodbě, ale také v koupelně.

Koupelnová závěsná skříňka BÁRA- vysoká
Luxusní vysoká závěsná skříňka pojme obrovské množství věcí. Díky třem vyjímatelným policím si můžete snadno uspořádat vnitřní prostor skříňky. O bezproblémové užívání a dlouho životnost se stará korpus z kvalitních lamino desek a čela z MDF desek s ABS ochranou hran spolu s kvalitním kováním s tichým dovíráním. Orientaci skříňky si zvolíte dle vlastních dispozic na otevírání pro pravou nebo levou stranu.
Parametry:

materiál: lamino korpus, MDF čela
barva: dekor Gold craft dub, bílá lesklá
rozměry: 32 x 35 x 170 cm
hmotnost: 26,5 kg
úchytky: výřez pro uchycení
kování: „soft closing“ s tichým dovíráním
orientace dvířek: univerzální (levá i pravá)
dodáváno v demontu (bez šroubů do stěny)

Popis kolekce BÁRA
Kolekce nábytku do koupelny Bára je jedna z mála kolekcí, která zdařile spojuje modernu s klasickým vzhledem. Korpusy v dekoru přírodního dřeva (Gold craft dubu) s moderními bílými lesklými čely bez madel tvoří vyvážený celek, který můžete spatřit spíše v luxusních wellness zařízeních. Zakulacené rohy všech skříněk dodávají celé sérii lehkost a specifický vzhled. Kolekce se skládá z mnoha typů nízkých i vysokých skříní, což umožňuje vytvořit individuální a jedinečný celek. Obdélníkové zrcadlo s LED podsvícením dodává celé kolekci moderní nádech. Kolekce Bára je ideální pro každého, kdo hledá pro svou koupelnu esteticky vyvážené moderní řešení.

Specifikace produktu:

– Psací stůl z laminované desky odolné proti oděru
– Má spoustu úložného prostoru
– Čela zásuvek z laminované desky
– Viditelné hrany jsou pokryty ABS hranou pro vyšší odolnost proti poškození
– Součástí balení je montážní návod

Prohlédněte si všechny stoly z kolekce A-6.

Parametry:

Šířka: 90 cm
Výška: 77 cm
Hloubka: 50 cm
Počet zásuvek: 3
Tloušťka desky: 16 mm
Materiál: Laminovaná deska
Váha: 30 kg
Hloubka zásuvky: 38,5 cm
Šířka zásuvky: 24,5 cm
Povrchová úprava: Mat
Šířka prostoru pro nohy: 53 cm
Výška prostoru pro nohy: 64 cm
Další funkce: Výsuvná police na klávesnici

Materiál desky: Dřevo, Materiál nohou: Dřevo, Maximální nosnost: 18 kg, Povrchová úprava: Mat, Typ: Přímé, Úložný prostor: Se šuplíky, Hloubka: 50 cm, Šířka: 90 cm, Výška: 77 cm

Polička je základem správně vybavené místnosti, ale také obohacuje její estetickou stránku. Ručně vyrobená polička Raf je vysoce funkční, ale také stylová! Bude se vyjímat jak v koupelně, tak třeba v kuchyni, kde si na ní můžete uložit například vaše koření. Nejsilnější estetickou stránkou poličky Raf je její jednoduchost. Je ručně vyrobena z kvalitního smrkového dřeva, které celé poličce dodává přírodní charakter. Netradičně je využito i pletivo, které můžeme vidět na pozadí poličky, a které ji opět dodává na originalitě.

Líbí se vám tento produkt? Podívejte se na další poličky z naší kolekce Raf!

Specifikace produktu:

Ruční výroba
Jednoduchý design

Série: Raf, Druh dřeva: Smrk, Materiál: Dřevo, Počet polic: 2 a více polic, Tvar: Obdélníkové, Typ: Kusové, Vrtání: S vrtáním, Způsob výroby: Ruční, Hloubka: 9 cm, Šířka: 30 cm, Výška: 60 cm

Stojatá skříňka pod umyvadlo do koupelny BALI 821 grey v moderním designu je součástí skupiny koupelnového nábytku BALI .
Konstrukce je vyrobena z laminované dřevotřísky odolné proti vlhkosti v šedé barvě v kombinaci s dekorem dřeva , dvířka jsou vyrobena z desky MDF potažené fólií rovněž odolnou proti vlhkosti v lesklé šedé barvě. Dvířka mají systém “ soft close “ pro automatické a tiché dovírání. Součástí skříňky je i zápustné umyvadlo UM.801 .
Umyvadlo UM.801 i skříňka BALI 821 grey jdou také zakoupit zvlášť.

Vnitřní členění je uvedeno na přidruženém obrázku případně v návodu k montáži .
Členění:

2x dvířka, uvnitř 1x police.

Materiál:

konstrukce z lamina (laminovaná dřevotříska), tl. 16 mm, hrany ABS 1 mm,
dvířka z MDF, tl. 16 mm, potaženo fólií,
systém „soft close“,
umyvadlo z keramiky.

Barva, dekor:

skříňka: grafit/lesklý grafit/dub votan,
umyvadlo: bílá.

Rozměry:

skříňka: šířka 80 cm, výška 84 cm, hloubka 45 cm,
umyvadlo: šířka 81 cm, výška 19 cm, hloubka 46,5 cm,
vnitřní rozměry umyvadla: 50x12x26 cm,
výška hrany umyvadla: 1,5 cm.

Balení:

rozložené v kartonu,
počet kartonů: 2 ks.

Montáž:

návody k montáži jsou přiloženy v balení,
montáž provádí kupující .

I menší prostory si občas zaslouží obměnit vybavení. Svou pracovnu můžete doplnit o zcela moderní a designově jedinečný psací stůl COWORK. Prezentovaný stůl lze využít jako součást pracovny, kanceláře nebo rovněž i dokonale poslouží jako odkládací stolek do předsíně.

Osloví vás nejen svým stylovým vzhledem, ale také praktickou stránkou. I přesto, že je tento stůl vhodný převážně do menších místností, široká pracovní plocha nabízí dostatek místa k pohodlnému plnění povinností. Plochu stolu doplňuje horní police, která společně s prostornou zásuvkou činí ze stolu šikovného pomocníka do kterékoliv místnosti. Možností využití je opravdu mnoho a je jen a jen na vás, jakou zvolíte.

Elegantní provedení, designové nohy a především kvalitní materiál, díky kterému vám stůl bude sloužit roky. Toto jsou charakteristické vlastnosti, které COWORK odlišují od ostatních. Nábytková deska potažená melaminem o tloušťce 18 mm je vždy dobrou volbou, jelikož zaručuje vysokou odolnost proti mechanickému poškození. Psací stůl je nutné navrtat do zdi.

Specifikace produktu:

Ideální i do menších prostor
Všestranné využití
Z vysoce odolného materiálu

Materiál desky: Dřevo, Materiál nohou: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ: Přímé, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 50 cm, Šířka: 94 cm, Výška: 91 cm

Nabídněte své domácnosti moderní vzhled, který skvěle koresponduje s praktickou stránkou daného nábytku. Když je váš domov už delší dobu stejný, chce to změnu. A stačí malá drobnost, která vám pomůže pozvednout celý interiér k naprosté dokonalosti. Kar je jedním z těch kousků, které to umí. Stačí vsadit na jemné linie, nedbalou eleganci a univerzálnost, jakou nabízí každý jeden kousek. Skvěle se tak vyjímá snad v každé místnosti v domě.

Když se poohlédnete po materiálech, najdete silné desky, které jsou ošetřeny melaminem. Ten je zde proto, aby pomáhal chránit před lehkými oděrkami a celkově prodloužil životnost. Obdélníkový a jednoduchý tvar nabídne nejen otevřenou polici, ale také prostorné uzavíratelné skříňky. Drobné nožky svým vzhledem připomínají dávné doby a TV stolek tam může působit zámeckým dojmem. K němu patří také závěsná police. Vše v čisté a svěží bílé barvě, která padne kamkoliv.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Ošetřeno melaminem
Výklopné otevírání dvířek
TV stolek a závěsná police

Hloubka police: 18,5 cm, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Šířka police: 160 cm, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: Kombinace, Výška police: 20 cm, Hloubka: 29,5 cm, Šířka: 180 cm, Výška: 50 cm

Specifikace produktu:

– Skříň vyrobena z laminované desky odolné proti oděru
– Uvnitř jsou 3 police
– Police lze sestavit podle vlastní konfigurace, 3 montážní otvory ve výšce každé police
– Šuplíky jsou na kovových válečkových vodících s vytahovací zarážkou
– Hrany jsou kryté ABS, která poskytuje vysokou ochranu proti poškození

Prohlédněte si celou kolekci Rexa.

Parametry:

Šířka: 60,4 cm
Výška: 180 cm
Hloubka: 35,8 cm
Tloušťka desky: 16 mm
Materiál: Laminovaná deska
Váha: 45,6 kg
Hloubka šuplíku: 32 cm
Šířka šuplíku: 51 cm
Povrchová úprava: Mat

Série: Rexa, Dekor: Bez určení, Wenge, Design: Minimalistický, Hmotnost: 45,6 kg, Materiál: Dřevotříska, Osvětlení: Bez osvětlení, Počet dveří: Dvoudveřové, Počet polic: 3, Počet šatních tyčí: 0, Počet zásuvek: 1, Povrchová úprava: Mat, Tvar: Přímé, Typ: Bez nožiček, Uzavřené, Úchytky: Bez úchytek, Vnitřní dispozice: Kombinované, Výbava: Polohovací police, Vzor: Dvoubarevné, Zavírání: Kombinované, Zrcadlo: Bez zrcadla, Hloubka: 35,8 cm, Šířka: 60,4 cm, Výška: 180 cm

Moderní a praktická komoda ze série Lima zaujme všechny, kteří milují skandinávský styl. Jedná se o jednoduchou komodu, která vám nabídne dostatek úložného prostoru, a to díky jedné zasouvací polici a většímu prostoru, který je schován dvěma dvířky na otvírání. Je vyrobena z laminované MDF desky v bílé lesklé barvě. ABS hrany navíc zaručují odolnost proti mechanickému poškození a odštípnutí hran.

Podívejte se i na ostatní nábytek ze série Lima.

Materiál:
MDF laminovaná

Rozměry:
Délka: 77 cm
Hloubka: 40 cm
Výška: 82 cm
Váha: 29 kg

Série: nábytek Lima, Dekor: Bez určení, Design: Minimalistický, Materiál: MDF, Počet dveří: 2, Počet zásuvek: 1 zásuvka, Povrchová úprava: Lesk, Mat, Tvar: Přímé, Typ: Na nožičkách, Úchytky: S úchytkami, Vzor: Jednobarevné, Zavírání: Kombinované, Hloubka: 40 cm, Šířka: 77 cm, Výška: 82 cm

Jedinečný botník se sedadlem se dvěma praktickými policemi na boty. Celek je vyroben z kovu. Je to nejen velmi dekorativní, ale také praktické a funkční. Při oblékání si na ni můžete pohodlně sedět a ušetřit si trápení. Sedák jsou vyrobeny z imitace kůže.

Výška: 55 cm
Šířka: 62 cm
Hloubka: 32 cm

Dveře: Otevřené, Materiál: Kov, Povrchová úprava: Mat, Typ: Policové, Typ ukotvení: Na nožičkách, Délka: 62 cm, Hloubka: 32 cm, Výška: 55 cm

Minimalistický botník Rool není pouze praktickým úložným prostorem na boty, ale i elegantním designovým prvkem, který spojuje estetiku a funkčnost. Otevřené police různých velikostí nabízejí dostatek prostoru pro uspořádání a přehledné uložení obuvi ve dne v noci.

Sedátko s pokrytím ze šedé textilie vytváří příjemné místo k odpočinku při obouvání bot. Jeho odnímatelný potah, připevněný suchými zipy, umožňuje jeho snadné odstranění a případně vyprání, což zajišťuje udržení čistoty a svěžesti. Pohodlné sezení na této lavici není jen o praktičnosti, ale i o pohodlí, které oceníte každý den.

Robustní konstrukce dřevotřískové komody zaručuje maximální statické zatížení až 150 kg, což přidává na její trvanlivosti a spolehlivosti. Deset přihrádek poskytují dostatek prostoru pro boty a umožňují skladování až do velikosti obuvi 44.

Odnímatelné přepážky a nastavitelné police poskytují flexibilitu při uspořádání prostoru podle vašich potřeb. Můžete snadno odstranit některé přepážky tak, aby se do požadovaných polic vešla i vyšší obuv.

To vše dělá z tohoto minimalistického botníku Rool nejen praktický kousek nábytku, ale i stylový doplněk, který zútulní váš vstupní prostor a usnadní vám každodenní rituál obouvání bot.

Specifikace produktu:

Minimalistický design
Dostatek úložného prostoru
Otevřené police
Odnímatelné přepážky

Série: Vasagle, Dveře: Otevřené, Hmotnost: 19,5 kg, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ: Policové, Typ ukotvení: Na nožičkách, Délka: 104 cm, Hloubka: 30 cm, Výška: 48 cm

Do firemních kanceláří i soukromých bytů je k dispozici praktický psací stůl PIN. Korpus nábytku je vyroben z laminované desky. Výrobek je směsí dvou barevných kombinací – dekoru dub sonoma a bílé barvy. Praktické kovové válečkové vodicí systémy, namontované na dílech stolu, vám umožní používat produkty bezpečně a bez zaseknutí. Kvůli ochraně ostrých hran nábytku byly použity speciální ABS hrany pro zvýšení jejich odolnosti proti poškození. Součástí psacího stolu jsou také stříbrné úchytky na zásuvky a dvířka, které jim dodávají jedinečný charakter. Výrobek může stát nejen u zdi, ale díky zadní desce připevněné k nábytku, jej lze umístit kdekoli v místnosti.

Specifikace produktu:

– Psací stůl z laminované desky odolné proti oděru
– Má spoustu úložného prostoru
– Uvnitř skříňky je jedna police
– Čela zásuvek a dveří z MDF desky o tloušťce 16 mm
– Viditelné hrany jsou pokryty ABS hranou pro vyšší odolnost proti poškození
– Úchytky na zásuvky a dvířka ve stříbrné barvě

Prohlédněte si všechny stoly z kolekce Pin.

Parametry:

Šířka: 90 cm
Výška: 74 cm
Hloubka: 50 cm
Tloušťka desky: 16 mm
Materiál: MDF deska
Váha: 29 kg
Hloubka zásuvky: 38,5 cm
Šířka zásuvky: 24,5 cm
Povrchová úprava: Mat
Šířka prostoru pro nohy: 53 cm
Výška prostoru pro nohy: 61 cm
Další funkce: Výsuvná police na klávesnici

Série: Pin, Materiál desky: Dřevo, Materiál nohou: Dřevo, Maximální nosnost: 18 kg, Povrchová úprava: Mat, Typ: Přímé, Úložný prostor: Kombinace, Volně stojící: Ano, Hloubka: 50 cm, Šířka: 90 cm, Výška: 77 cm

Multifuknční regál Metro může sloužit jako standardní úložný prostor v obývacím pokoji či ložnici, využít se dá ale i jako otevřená skříň, knihovna nebo pro oddělení prostoru v místnosti. Regál je vyroben v kombinaci oceli a PVC, boky polic jsou plátěné v béžové barvě. Regál je rozdělen do 12 otevřených úložných polic, ve kterých můžete pohodlně uspořádat cokoli, co budete potřebovat. Díky svému jednoduchému vzhledu se bude hodit do všech interiérů.

Materiál:
práškovaná ocel / plast / látka

Rozměry:
Šířka: 105 cm
Výška: 142 cm
Hloubka: 29 cm
Váha: 4,1 kg

Kolečka: Bez koleček, Materiál: Tkanina, Kov, Povrchová úprava: Mat, Tvar: Přímé, Typ: Otevřené, Délka: 105 cm, Hloubka: 29 cm, Výška: 142 cm

Jednoduchost a zároveň sofistikovanost propracování jsou hlavními rysy psacího stolu LAGOMOOD SIDE. Výjimečné zhotovení bude slušet každému modernímu interiéru, ať už se rozhodnete pro umístění stolu do obývacího pokoje, pracovny, kanceláře nebo studentského pokoje, kdekoliv se stane prvkem, který bude poutat pozornost a neunikne zájmu.

K nejvyššímu možnému komfortu vypomůže postačující pracovní plocha stolu pro práci na notebooku, ke kreslení a k nekonečnému tvoření. Stůl se báječně hodí primárně do otevřených prostorů, disponuje totiž asymetrickým regálem napojeným na pracovní plochu, čímž se z tohoto doplnění stává nejen praktická záležitost, ale také designový prvek se schopností proměnit obyčejný psací stůl v neobyčejný.

Pokud tedy ke své práci vyloženě nepotřebujete skříňky a šuplíky, možná vás tento nekonvenční návrh psacího stolu osloví. Pracovní deska je vyrobená z melaminové nábytkové desky o tloušťce 18 mm. Důvodem byla především dobrá odolnost proti mechanickému zatížení a také nenáročnost na údržbu. Nohy stolu jsou však z dřevěného materiálu poskytující maximální oporu a stabilitu celého produktu.

Specifikace produktu:

Jednoduchý a sofistikovaný
Součástí je asymetrický regál
Dostačující pracovní plocha
Ideální do otevřených prostorů
Z melaminové nábytkové desky
Dřevěné nohy

Materiál desky: Dřevo, Materiál nohou: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ: Přímé, Úložný prostor: S policí, Hloubka: 60 cm, Šířka: 120 cm, Výška: 73 cm

Šatní skříň Provine je perfektním příkladem kombinace elegance, praktičnosti a venkovského šarmu.

Tato bílá skříň je navržena s ohledem na detaily, které okamžitě upoutají vaši pozornost. Její rustikální styl a jemné vyřezávané detaily dodávají skříni jedinečnost a romantický vzhled. Skříň tak bude skvělým doplňkem, který do vašeho interiéru přinese nejen úložný prostor, ale také estetickou hodnotu.

Skříň je vyrobena z prvotřídních materiálů, které jí zajišťují pevnost a odolnost i po dlouhých letech používání. Skříň disponuje širokými dvířky, které skrývají prostorné police a šatní tyč. Právě toto místo bude skvělým úložným prostorem pro vaše oblečení, ložní prádlo nebo kabelky.

Kromě své funkčnosti je skříň také designovým prvkem, který oživí váš interiér v mžiku oka. Její venkovský šarm a elegance se snadno kombinují s různými styly a barevnými schématy. Bílá barva přinese do prostoru svěžest a harmonii, zatímco její vyřezávané detaily dodají prostoru romantický nádech.

Specifikace produktu:

Bílé univerzální provedení
Kvalitní zpracování
Dostatek úložného prostoru

Série: Provine, Dekor: Bez určení, Design: Provence, Venkovský, Dispozice: Šatní tyč, Hmotnost: 88 kg, Materiál: Lamino, Osvětlení: Bez osvětlení, Počet dveří: Dvoudveřové, Počet polic: 5, Počet šatních tyčí: 1, Počet zásuvek: 0, Povrchová úprava: Mat, Tvar: Přímé, Typ: Kombinované, Úchytky: S úchytkami, Vnitřní dispozice: Kombinované, Výbava: Bez výbavy, Vzor: Jednobarevné, Zavírání: S dvířky, Zrcadlo: Bez zrcadla, Hloubka: 60,5 cm, Šířka: 96 cm, Výška: 200,5 cm

Šatní skříň Diva zaujme nejen svým úložným prostorem, ale také designovým provedením. Je vyrobena v univerzální bílé barvě, která se bude hodit do mnoha místností. Tato šatní skříň nabízí bohatý úložný prostor pro spoustu oděvů a šatních doplňků.

Šatní skříň Diva nabízí šatní tyč s úložným prostorem, která je schována za samostatnými dveřmi. Několik polic na další oděvní doplňky se skrývá za samostatnými útlými dvěřmi. Najdete zde 3 police se spodním úložným prostorem, který lze využít třeba na boty. Dalším místem, kam je možno uložit další potřebné věci, jsou dva samostatné šuplíky.

Šatní skříň Diva je tedy nejen praktická, ale také univerzální. Skříň je vyrobena z dřevotřískové desky potažené melaminem a je možno ji uchytit na zeď.

Specifikace produktu:

Bohatý úložný prostor
Moderní provedení
Bílá barva

Dekor: Bez určení, Design: Moderní, Materiál: Dřevotříska, Osvětlení: Bez osvětlení, Počet dveří: Vícedveřové, Počet polic: 3, Počet šatních tyčí: 1, Počet zásuvek: 2, Povrchová úprava: Mat, Tloušťka: 1,8 cm, Tvar: Přímé, Typ: Uzavřené, Bez nožiček, Úchytky: S úchytkami, Vnitřní dispozice: Kombinované, Výbava: Bez výbavy, Vzor: Jednobarevné, Zavírání: Kombinované, Zrcadlo: Bez zrcadla, Hloubka: 47 cm, Šířka: 90 cm, Výška: 173 cm

Závěsná skříňka se zrcadlem do koupelny PLATINUM 840 v moderním designu je součástí skupiny koupelnového nábytku PLATINUM .
Konstrukce je vyrobena z laminované dřevotřísky odolné proti vlhkosti v bílé barvě v kombinaci s dekorem dřeva, dvířka jsou vyrobena z desky MDF potažené fólií rovněž odolnou proti vlhkosti v bílé barvě. Dvířka jsou zrcadlová a mají systém „soft close“ pro automatické a tiché dovírání. Skříňka je univerzální, lze ji smontovat jako levou nebo pravou.
K závěsné skříňce se zrcadlem PLATINUM 840 je také možné dokoupit koupelnové osvětlení ALA .
Vnitřní členění je uvedeno na přidruženém obrázku případně v návodu k montáži.
Členění:

3x horní dvířka, uvnitř vždy 1x police,
2x otevřená police.

Materiál:

konstrukce z lamina (laminovaná dřevotříska), tl. 16 mm, hrany ABS 1 mm,
dvířka z MDF, tl. 16 mm, potaženo fólií,
zrcadlo,
systém „soft close“,
bez LED osvětlení (nutno dokoupit zvlášť).

Barva, dekor:

bílá/dub craft/lesklá bílá.

Rozměry:

šířka 94 cm, výška 72 cm, hloubka 20 cm.

Balení:

rozložené v kartonu,
počet kartonů: 1 ks.

Montáž:

možnost montáže jako „levá“ nebo „pravá“,
návody k montáži jsou přiloženy v balení,
montáž provádí kupující,
součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Vysoká závěsná skříňka do koupelny MONAKO 800 grey v moderním designu je součástí skupiny koupelnového nábytku MONAKO grey .
Skříňka je vyrobena z laminované dřevotřísky odolné proti vlhkosti v dekoru dřeva v kombinaci s šedou barvou. Dvířka mají systém “ soft close “ pro automatické a tiché dovírání.
Skříňka je univerzální, lze ji smontovat jako levou nebo pravou .

Vnitřní členění je uvedeno na přidruženém obrázku případně v návodu k montáži .
Členění:

1x horní dvířka, uvnitř 2x police,
1x dolní dvířka, uvnitř 2x police.

Materiál:

lamino (laminovaná dřevotříska), tl. 16 mm, hrany ABS 1 mm,
systém „soft close“.

Barva, dekor:

šedá/dub hamilton.

Rozměry:

šířka 40 cm, výška 170 cm, hloubka 33 cm.

Balení:

rozložené v kartonu,
počet kartonů: 1 ks.

Montáž:

možnost montáže jako „levá“ nebo „pravá“,
návody k montáži jsou přiloženy v balení,
montáž provádí kupující,
součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Dolní závěsná skříňka do koupelny ARUBA 810 white v moderním designu je součástí skupiny koupelnového nábytku ARUBA a perfektně doplní koupelnu o další úložný prostor. Díky svým rozměrům 35 x 68 x 32 cm se hodí i do malé koupelny. Atraktivní dekor dřeva spolu s bílou barvou vnese do místnosti příjemný a hřejivý pocit.
Konstrukce je vyrobena z laminované dřevotřísky odolné proti vlhkosti v dekoru dřeva, dvířka jsou vyrobena z desky MDF potažené fólií rovněž odolnou proti vlhkosti v lesklé bílé barvě. Dvířka mají systém „soft close“ pro automatické a tiché dovírání. Skříňka je univerzální, lze ji smontovat jako levou nebo pravou .

Vnitřní členění je uvedeno na přidruženém obrázku případně v návodu k montáži .
Členění:

1x dvířka, uvnitř 1x police.

Materiál:

konstrukce z lamina (laminovaná dřevotříska), tl. 16 mm, hrany ABS 1 mm,
dvířka z MDF, tl. 16 mm, potaženo fólií,
systém „soft close“.

Barva, dekor:

dub craft/lesklá bílá.

Rozměry:

šířka 35 cm, výška 68 cm, hloubka 32 cm.

Balení:

rozložené v kartonu,
počet kartonů: 1 ks.

Montáž:

možnost montáže jako „levá“ nebo „pravá“,
návody k montáži jsou přiloženy v balení,
montáž provádí kupující,
součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Závěsná skříňka se zrcadlem do koupelny BAHAMA 843 white v moderním designu je součástí skupiny koupelnového nábytku BAHAMA .
Konstrukce je vyrobena z laminované dřevotřísky odolné proti vlhkosti v bílé barvě v kombinaci s dekorem dřeva, dvířka jsou vyrobena z desky MDF potažené fólií rovněž odolné proti vlhkosti. Dvířka jsou zrcadlová a mají systém „soft close“ pro automatické a tiché dovírání. Skříňka má LED osvětlení.
K závěsné skříňce se zrcadlem BAHAMA 843 je také možné dokoupit koupelnové osvětlení ALA .

Vnitřní členění je uvedeno na přidruženém obrázku případně v návodu k montáži.
Členění:

3x dvířka, uvnitř vždy 2x police,
1x otevřená police s LED osvětlením.

Materiál:

konstrukce z lamina (laminovaná dřevotříska), tl. 16 mm, hrany ABS 1 mm,
dvířka z MDF, tl. 16 mm, potaženo fólií,
zrcadlo,
LED osvětlení (studená bílá),
systém „soft close“.

Barva, dekor:

bílá/dub votan.

Rozměry:

šířka 120 cm, výška 70 cm, hloubka 25 cm.

Balení:

rozložené v kartonu,
počet kartonů: 1 ks.

Montáž:

návody k montáži jsou přiloženy v balení,
montáž provádí kupující,
součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Uspořádejte si svou domácnost díky tomuto krásnému regálu ve světlých barvách.

Regál se bude skvěle vyjímat skoro v každé místnosti. Můžete jej využívat jako regál pro nádoby do kuchyně nebo jako odkládací místo pro ručníky. Výšku polic si nastavíte dle své libosti. Nosnost každé police je 15 kg. Celková nosnost je 60 kg.

Montáž je nenáročná a zabere jen pár minut.

Materiál: bambus
Rozměry: 45 x 31.5 x 142 cm

Kolečka: Bez koleček, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Tvar: Přímé, Typ: Otevřené, Délka: 45 cm, Hloubka: 31,5 cm, Výška: 142 cm

Dolní stojatá skříňka do koupelny BALI 810 grey v moderním designu je součástí skupiny koupelnového nábytku BALI .
Konstrukce je vyrobena z laminované dřevotřísky odolné proti vlhkosti v šedé barvě v kombinaci s dekorem dřeva , dvířka a čelo zásuvky jsou vyrobeny z desky MDF potažené fólií rovněž odolnou proti vlhkosti v lesklé šedé barvě. Dvířka i zásuvka mají systém “ soft close “ pro automatické a tiché dovírání. Skříňka je univerzální, lze ji smontovat jako levou nebo pravou .

Vnitřní členění je uvedeno na přidruženém obrázku případně v návodu k montáži .
Členění:

1x zásuvka,
1x dolní dvířka, uvnitř 1x police.

Materiál:

konstrukce z lamina (laminovaná dřevotříska), tl. 16 mm, hrany ABS 1 mm,
dvířka a čela zásuvek z MDF, tl. 16 mm, potaženo fólií,
systém „soft close“.

Barva, dekor:

grafit/lesklý grafit/dub votan.

Rozměry:

šířka 35 cm, výška 86 cm, hloubka 33 cm.

Balení:

rozložené v kartonu,
počet kartonů: 1 ks.

Montáž:

možnost montáže jako „levá“ nebo „pravá“,
návod k montáži je přiložen v balení,
montáž provádí kupující .

Závěsná skříňka se zrcadlem do koupelny CAPRI 843 v moderním designu je součástí skupiny koupelnového nábytku CAPRI .
Skříňka je vyrobena z laminované dřevotřísky odolné proti vlhkosti v dekoru dřeva. Dvířka jsou zrcadlová a mají systém „soft close“ pro automatické a tiché dovírání.
K závěsné skříňce se zrcadlem CAPRI 843 je také možné dokoupit koupelnové osvětlení ALA .

Vnitřní členění je uvedeno na přidružených obrázcích případně v návodech k montáži, které jsou zde ke stažení (viz. Návody).
Členění:

3x dvířka, uvnitř vždy 2x police.

Materiál:

lamino (laminovaná dřevotříska), tl. 16 mm, hrany ABS 1 mm,
zrcadlo,
systém „soft close“,
bez LED osvětlení.

Barva, dekor:

zlatý dub.

Rozměry:

šířka 80 cm, výška 75 cm, hloubka 16 cm.

Balení:

rozložené v kartonu,
počet kartonů: 1 ks.

Montáž:

návody k montáži jsou přiloženy v balení,
montáž provádí kupující,
součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Vysoká stojatá skříňka do koupelny CLASSIC 810 oak v moderním designu je součástí skupiny koupelnového nábytku CLASSIC .
Konstrukce, police a dvířka jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky odolné proti vlhkosti v dekoru dřeva . Dvířka mají systém “ soft close “ pro automatické a tiché dovírání.

Vnitřní členění je uvedeno na přidruženém obrázku případně v návodu k montáži .
Členění:

1x dvířka, uvnitř 1x police.

Materiál:

konstrukce, police a dvířka z lamina (laminovaná dřevotříska), tl. 16 mm, hrany ABS 1 mm,
systém „soft close“.

Barva, dekor:

dub country.

Rozměry:

šířka 40 cm, výška 85 cm, hloubka 35 cm.

Balení:

rozložené v kartonu,
počet kartonů: 1 ks.

Montáž:

návod k montáži je přiložen v balení,
montáž provádí kupující .

Vysoká závěsná skříňka do koupelny se zrcadlem CAPRI 803 white v moderním designu je součástí skupiny koupelnového nábytku CAPRI white .
Skříňka je vyrobena z laminované dřevotřísky odolné proti vlhkosti v lesklé bílé barvě v kombinaci s dekorem dřeva, úchytka je kovová ve stříbrné barvě. Dvířka jsou osazena zrcadlem a mají systém „soft close“ pro automatické a tiché dovírání. Skříňka má navíc pět polic a lze ji smontovat jako levou nebo pravou.

Vnitřní členění je uvedeno na přidruženém obrázku případně v návodu k montáži.
Členění:

1x dvířka, uvnitř 5x police,
6x otevřená boční police.

Materiál:

lamino (laminovaná dřevotříska), tl. 16 mm, hrany ABS 1 mm,
kovová úchytka,
boční skleněné police,
systém „soft close“.

Barva, dekor:

lesklá bílá/zlatý dub.

Rozměry:

šířka 45 cm, výška 170 cm, hloubka 33 cm.

Balení:

rozložené v kartonu,
počet kartonů: 2 ks.

Montáž:

možnost montáže jako „levá“ nebo „pravá“,
návody k montáži jsou přiloženy v balení,
montáž provádí kupující,
součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!