fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Praktický servírovací stolek s policemi se hodí do každé domácnosti. Má plastová kolečka s dvěma brzdami, díky kterým ho bez problému přesunete kam potřebujete. Konstrukce je stabilní, vyrobená z černého kovu doplněná dubovým dřevem.

Pojízdný servírovací stůl Bianco je nejen praktický, ale také luxusní prvek pro vaše společenské a relaxační okamžiky. Se svými rozměry a odkládací plochou nabízí dostatek prostoru pro váš oblíbený sortiment nápojů. Whisky, gin, rum – na tomto pojízdném dvoupatrovém stolku budou všechny vaše oblíbené lahůdky na jednom místě!

S možností snadného pohybu díky kolečkům, z nichž dvě jsou uzamykatelná, se tento barový vůz stává mobilním a flexibilním prvkem pro váš prostor. Ať už stojí vedle pohovky nebo je umístěn přesně tam, kde ho potřebujete, tento servírovací stůl vám poskytne veškerý komfort a praktičnost.

Módní zlatý rám, zrcadlové police a elegantně zakřivená rukojeť dodávají tomuto servírovacímu vozu deklaraci stylu. A s jeho snadným sestavením díky jasným instrukcím a označeným dílům budete moci tuto luxusní a praktickou součást interiéru vytvořit téměř okamžitě!

Vytvořte si svůj vlastní barový pojízdný koutek ještě dnes!

Specifikace produktu:

Kvalitní zpracování
S kolečky
Elegantní design

Série: Vasagle Elegant Glass, Hmotnost: 14 kg, Materiál desky: Sklo, Materiál nohou: Kov, Maximální statická nosnost horní police: 29,5 kg, Maximální statická nosnost spodní police: 30,4 kg, Povrchová úprava: Lesk, Hloubka: 38 cm, Šířka: 86cm, Výška: 90 cm