fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Tento odkládací stolek Vigor přinese do vašeho prostoru více než jen praktičnost – nabízí řadu funkcí, které zlepší organizaci a pohodlí ve vašem domě. S dvěma AC porty, dvěma USB porty a dlouhým nabíjecím kabelem můžete dobíjet více zařízení současně a díky optimální vzdálenosti mezi zásuvkami zabráníte vzájemnému blokování adaptérů.

Různé úložné možnosti jsou připraveny na maximalizaci prostoru! Přihrádka pod odkládacím prostorem na soukromé věci, deska stolu na vystavení dekorací a police na časopisy. Tento odkládací stolek vám pomůže vytvořit uklizenou místnost, kde bude mít každá věc své místo.

Látkové kapsy jsou praktickým doplňkem pro často používané každodenní nezbytnosti, jako jsou tablety, časopisy, notebooky a dálkové ovládání. S dvěma výřezy pro nabíjení na obou stranách a velkou sklopnou horní částí pro snadný přístup k předmětům, nabízí tento noční stolek funkčnost a elegantní design v jednom kuse.

S kompaktními rozměry se tento stolek snadno vejde do mezer mezi židlemi nebo vedle vaší sedací soupravy, přičemž nabízí maximální využití prostoru i v malých interiérech. Získáte nejen praktický stůl, ale i stylový kousek nábytku, který splní vaše požadavky na uspořádání a estetiku.

Specifikace produktu:

Dostatek úložného místa
Praktický odkládací prostor
Černé provedení
S AC a USB porty

Série: Vasagle, Hmotnost: 10,6 kg, Materiál desky: Dřevo, Materiál nohou: Kov, Maximální statická nosnost plochy: 10 kg, Maximální statická nosnost přihrádky pod deskou stolu: 10 kg, Maximální statická nosnost spodní police: 15 kg, Povrchová úprava: Mat, Příslušenství: Organizér, 2 m nabíjecí kabel, 2 USB porty, 2 AC porty, Hloubka: 60 cm, Šířka: 31,5 cm, Výška: 60 cm