Compass Zahradní stůl pr. 70

Kulatý stůl s tvrzenou skleněnou deskou opatřenou otvorem pro slunečník je ideální doplněk na zahrady, altánky, ale i balkony. Stůl je opatřen čtyřmi nohami, které zvyšují stabilitu, jejich konstrukce navíc zajišťuje umístění slunečníku pro horké letní, ale i deštivé dny. Plocha stolu je tvořena tvrzeným sklem se vzhledným designem. Sklo je opatřeno kovovým obvodovým prstencem. Průměr stolu je 70 cm a deska je umístěna ve výšce 72 cm. Průměr otvoru na slunečník: 4 cm.

Set 2 křesel a stolečku

Set 2 křesel a stolečku včetně čalounění vytváří dojem zahradní lavičky s praktickým stolkem kombinuje styl i funkčnost a dodá vaší zahradě, terase, okolí bazénu či jinému venkovnímu prostoru rustikální šarm.

Zabudovaný stůl a polička, která se nachází pod jeho deskou mezi sedadly, nabízí prostor pro odložení nápojů, jídla, knih a dalších předmětů, které chcete mít při ruce.

Praktičnost setu oceníte zejména v prostorech s omezeným místem, jako jsou například balkony nebo terasy.

Parametry:

Lavice pro 2 osoby se stolkem a čalouněním

Velikost: 163x63x89 cm
Otvor pro slunečník
Materiál: exotické dřevo s lehkou olejovou vrstvou

Návod na montáž a správné používání v českém jazyce je součástí každého balení.
Záruka 2 roky.

Cattara Zahradní kulatý stůl Terst

Ideálním doplňkem pro vaši zahradu, altán či balkon se stane tento kulatý stůl s tvrzenou skleněnou deskou, která je opatřena kovovým obvodovým prstencem. Navíc oceníte i otvor pro slunečník, který vás ochrání nejen v horkých letních dnech, ale i před deštěm. Průměr otvoru pro slunečník je 4 cm.

Zahradní stůl Brone

Zahradní stůl Brone Zahradní stůl Brone využijete především na terasách, balkónech a v pergolových prostorech vaší zahrady či podniku. Konstrukce stolu je vyrobená z hliníkovo-ocelových profilů a disponuje výpletem z umělého ratanu. Stolová deska je z tvrzeného skla. Stolová deska je vybavena otvorem pro slunečník. Zahradní stůl Brone součástí sestavy

Vysoce kvalitní produkt Zahradní stůl Brone lze nakoupit nyní tu na stránkách umístěný v rubrice zahradní stoly! Získejte ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte také na další skvělé zboží od výrobce Biano. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Biano má prvotřídní zboží.! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Zahradní stolová sestava Nori -

Zahradní stolová sestava Nori Zahradní sestava Nori se skládá ze stolu a 6 skládacích a polohovacích židlí. Využijete ji především na terasách, balkónech a v pergolových prostorech vaší zahrady či podniku. Konstrukce stolu i židlí je vyrobená z hliníkovo-ocelových profilů. Její povrch je ošetřen ochrannou komaxitovou barvou. Stolová deska je z tvrzeného skla. Součástí stolu je také praktický slunečník s kličkou, který vás uchrání před přímým slunečním svitem. Výhodou židlí je možnost složení, díky kterému ušetříte mnoho prostoru během skladování židlí například mimo sezónu. Židle jsou potažené voděodolným textilenem. Doporučujeme tento nábytek nevystavovat trvale nepříznivým přírodním vlivům. Zahradní sestava Nori s 6 místy k sezení


Hodně prodávaný kus Zahradní stolová sestava Nori – 6 míst máte možnost sehnat již dnes tu na našich stránkách ve známé sekci zahradní sety! Máme pro vás akční produkty z naší rubriky za výborné peníze! To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás další prověřené produkty od značky Biano. Najdete je níže na této stránce. Věhlasný výrobce Biano představuje špičkový sortiment.. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Zahradní stůl Siro

Zahradní stůl Siro Zahradní stůl Siro využijete především na terasách, balkónech a v pergolových prostorech vaší zahrady či podniku. Konstrukce stolu je vyrobená z hliníkovo-ocelových profilů. Povrch je ošetřen ochrannou komaxitovou barvou. Stolová deska je z tvrzeného skla a obsahuje praktický otvor pro slunečník. Doporučujeme tento nábytek nevystavovat trvale nepříznivým přírodním vlivům. Balení obsahuje pouze zahradní stůl, bez židlí. Zahradní stůl Siro součástí sestavy

Tento kvalitní a levný kousek jde získat právě zde tady na našem webu v rubrice zahradní stoly! Získejte vyjímečné zboží ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu. Dodavatel Biano poskytuje skvělý sortiment za skutečně výhodné peníze.

Zahradní stolová sestava Kano

Zahradní stolová sestava Kano Zahradní sestava Kano se skládá ze stolu a 6 skládacích a polohovacích židlí. Využijete ji především na terasách, balkónech a v pergolových prostorech vaší zahrady či podniku. Konstrukce stolu i židlí je vyrobená z hliníkovo-ocelových profilů. Její povrch je ošetřen ochrannou komaxitovou barvou. Stolová deska je z tvrzeného skla. Součástí stolu je také praktický slunečník s kličkou, který vás uchrání před přímým slunečním svitem. Průměr slunečníku je 230 cm. Výhodou židlí je možnost složení, díky kterému ušetříte mnoho prostoru během skladování židlí například mimo sezónu. Židle jsou potažené voděodolným textilenem. Doporučujeme tento nábytek nevystavovat trvale nepříznivým přírodním vlivům. Zahradní sestava Kano s 6 místy k sezení

Tento unikátní produkt lze koupit právě nyní tu na našich stránkách umístěný v rubrice zahradní sety! Nyní si můžete vybrat kvalitní výrobky ve zmíněné kategorii jednoduše online. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od značky Biano. Najdete je níže na této stránce.

Zahradní stolová sestava Jody -

Zahradní stolová sestava Jody Zahradní sestava Jody se skládá ze 6 židlí a stolu a vytváří dohromady 6 míst k sezení. Využijete ji především na terasách, balkónech a v pergolových prostorech vaší zahrady či podniku. Konstrukce sestavy je vyrobená z pevného akáciového dřeva. Je vhodné k vnitřnímu využití, případně v krytém prostoru v exteriéru. Pro použití ve venkovním nekrytém prostoru je nutná impregnace nábytku. Uprostřed stolové desky se navíc nachází otvor pro slunečník. Zahradní sestava Jody s 6 místy k sezení


Oblíbený produkt Zahradní stolová sestava Jody můžete získat jednoduše na stránkách v populární kategorii zahradní sety. Nyní pořídíte ostatní produkty z naší rubriky za báječnou cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce Biano. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.