Asir Stojan na květiny GARDEN 180x85 cm

Stojan na květiny pro milovníky rostlin. Díky jednoduchému modernímu stylu se hodí do každého domova. Čtyři police a tři praktické háčky za zavěšení rostlin. Nejen na květiny, ale i dekorace. Vyrobeno z laminované dřevotřísky a kovu. Tloušťka materiálu: 1,8 cm.

Akční produkt seženete lehce na stránkách v populární kategorii police a poličky. Získejte ještě podobné produkty z této oblíbené rubriky za skvělou cenu!

Rongomic Sada 2 konferenčních stolů SKU

Krásná sada dvou konferenčních stolků ve světlém provedení může sloužit jako dekorace, stojan na květiny nebo jako malý jídelní stůl. Moderní design je vyroben ve skandinávském stylu, který snadno zapadá do každého interiéru.

Montáž je velice snadná – stačí našroubovat nohy ke stolu a je hotovo.

Materiál: borovice + MDF deska
Průměr velkého stolu: 45 cm
Průměr malého stolu: 35 cm
Výška velkého stolu: 50 cm
Výška malého stolu: 35 cm
Tloušťka každého stolu: 1,2 cm
Nosnost: 25 kg


Tento zlevněný kousek Rongomic Sada 2 konferenčních stolů SKU je dostupný rovněž tady na našich stránkách v rubrice konferenční stolky! Nyní pořídíte ostatní kousky z naší sekce v akci. Populární dodavatel Biano může nabídnout vysoce kvalitní sortiment. za super ceny. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se také na další kvalitní kousky od výrobce Biano. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.