fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Stojan na oblečení Alfa bude ozdobou vaší vstupní haly, šatny nebo kanceláře. Nabízí úložný prostor v podobě závěsného věšáku, horní police a spodních polic. Závěsnou odkládací plochu lze využít k odložení svrchního oblečení. Police využijete k odložení dalších potřebných věcí. Nábytek je vyrobený z melaminové nábytkové desky o tloušťce 18 mm v dekoru borovice. Kovová konstrukce v černé barvě zajišťuje stabilitu. Tento produkt je vhodný do všech typů interiérů.

Specifikace produktu:

Stojan na oblečení Alfa
Moderní styl
Materiál: melaminová deska
Tloušťka desky: 18 mm
Kovová konstrukce
Úložný prostor
Barva: borovice/černá

Rozměry:
Šířka: 90 cm
Výška: 180 cm
Hloubka: 34 cm

Kolečka: Bez koleček, Materiál: Kov, Dřevo, Nastavení výšky: Ne

Uložte si boty do polic, kabáty zavěste na 5 dvojitých háčků, na horní polici uložte třeba čepice nebo dekorace – tento věšák nabízí prostorný domov pro všechny.
Tento volně stojící věšák s matným černým rámem a rustikálním hnědým povrchem bez námahy vnese styl do chodby nebo obývacího pokoje.
Aby vyhovoval vašim potřebám nabízí stojan 4 síťované police s různou výškou. Poličky z husté síťoviny jim poskytují pevnou oporu.
Stojan s ocelovým rámem a odolnou dřevotřískovou deskou je připraven sloužit vaší rodině a nabízí pevnou oporu.

Série: Vasagle, Materiál: Kov, Typ: S botníkem, Zrcadlo: Bez zrcadla, Hloubka: 31,5 cm, Šířka: 80 cm, Výška: 183,5 cm

Některý nábytek vypadá dobře, ale není příliš praktický. Jiné jsou funkční, ale vypadají chladně a nudně. Ne tento věšák na kabáty – s rustikálním, šedým odstínem dřeva, stabilními policemi a mnoha háčky získáte to nejlepší z obou světů.
Silný černý ocelový rám a robustní šedavě tónovaná police jsou přesně elegantní kombinací stylů, které dávají poutavému stojanu kabátu individuální charakter, pozoruhodnou trvanlivost a vysokou nosnost až 3 kg na háček a 80 kg pro dřevěnou polici.
Tento věšák má nejen 9 robustních háčků a věšák na oblečení v horní části, ale také nabízí dvě kovové drátěné police na boty a robustní lavici, na kterou můžete pohodlně usednout, zatímco si je oblékáte.

Parametry:

‎72 x 33.7 x 183 cm
10.9 kg

Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle.
Produkt je doručen v demontu, jedná se o jednu zásilku o rozměrech 80*39.2*15.7cm.

Série: Vasagle, Materiál: Kov, Dřevo, Typ: S botníkem, Zrcadlo: Bez zrcadla, Hloubka: 33,7 cm, Šířka: 72 cm, Výška: 183 cm