3patrový kuchyňský vozík světlé dřevo/

Tento multifunkční a nadčasový kuchyňský vozík se hodí jak do obývacího pokoje, tak do kuchyně či jídelny a je perfektní nejen na posezení s přáteli. Vyrobený z kovu a dřevovláknité desky je stabilní a odolný, takže vám bude dlouho sloužit. Servírovací vozík je vybaven čtyřmi kolečky pro pohodlné používání a disponuje praktickými úložnými prostory, včetně speciálního stojanu na víno a držáků na sklenice.Nabídka obsahje:1x servírovací vozík

Goleto Pojízdný servírovací vozík se stojanem na

Pojízdný servírovací vozík se stojanem na víno | hnědo-černý Tento servírovací vozík je ideální volbou pro Vaše domácí večírky. Vozík disponuje stojanem na víno a držákem na sklenice. Díky kolečkům je kuchyňský vozík flexibilní a mobilní.  Držák na 5 lahví Držák na 6 sklenic 2 police Horní část lze vyjmout a použít ji samostatně jako servírovací podnos 4 kolečka, z toho 2 s brzdou Vyrobeno z dřevotřískové desky třídy E1 a kovového rámu Snadná montáž Technické parametry:  Barva: černá, hnědá  Materiál: kov, dřevotříska E1  Celkové rozměry: 77 x 44,5 x 91 cm  Rozměry podnosu: 57 x 42 x 6,5 cm  Nosnost: 40 kg (celkem), 6 kg (police)

Pojízdná kuchyňská skříňka Megan

Pojízdná kuchyňská skříňka Megan | hnědá Tento praktický kuchyňský vozík je ideální pro přepravu a skladování příborů, talířů a jídel. Díky kolečkům je kuchyňský vozík flexibilní a mobilní.    Velký úložný prostor Velká pracovní plocha s dlaždicemi 2 odkládací přihrádky 2 zásuvky s kovovou rukojetí 2 vysunovací koše s dřevěnou rukojetí 2 stojany na víno 4 kolečka, z toho 2 s brzdou Snadná montáž   Technické parametry: Barva: hnědá  Celkové rozměry: 74 x 37 x 75 cm Pracovní plocha 67 x 37 cm  Zásuvky s kovovou rukojetí: 28 x 29 x 6 cm  Koše s dřevěnou rukojetí: 29 x 28 x 6 cm Stojany na víno: 32 x 29 cm Hmotnost: 10,5 kg Materiál: borovice, kov POZOR: Jedná se o II. jakost. U produktu se může vyskytovat horší kvalita dřeva a místy poškozené lakování. Dlaždice mohou být nerovnoměrně položené a nedostatečně vyspárované. Na výše uvedené se nevztahuje reklamace.  

Rongomic Kuchyňský regál Vasagle

Připravíte mnoho dobrých věcí, abyste svým hostům udělali radost, ale nemáte dostatek místa? Tento kuchyňský regál s nastavitelnými nožičkami použijte jako přídavné police při vaření a kolečka vám usnadní přesun jídla do jídelny. Stojan na víno pro 5 lahví a koš z kovové sítě pojme vše, co potřebujete. Tři robustní police, romantické rustikální dřevo a matná černá kovová konstrukce o rozměrech 25 x 25 mm – to vše vytváří kuchyňskou polici, která pojme až 80 kg.

Rozměry: 80 x 40 x 86.5 cm

Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle.