fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Dumáte nad tím, jakým nábytkem vybavit pokoj pro dospívající? Vsadili bychom na něco moderního, současně však elegantního, ale i praktického. ROBIN představuje psací stůl, který společně s nabízenou policí dokonale splní veškeré požadavky.

Na pracovní plochu můžete s přehledem rozmístit jak notebook, tak různé papíry a dokumenty, nebo i stolní lampu, abyste mohli pracovat také po večerech. Stůl vás zaujme především jedinečným provedením nohou, jelikož každá má dva designové otvory čtvercového tvaru, díky čemuž celý nábytek působí svěže a vzdušně. Univerzální bílá barva podtrhuje tento dojem a ze stolu činí jednoduchý kousek, který lze snadno zkombinovat s jakýmkoliv vybavením vašeho interiéru. Nemusíte se obávat, že by stůl díky tomuto provedení nebyl dostatečně stabilní. Právě naopak! Na výrobu byla použita melaminová deska, která přímo vyniká vlastnostmi jako je pevnost či odolnost.

Specifikace produktu:

Jednoduché moderní provedení
Elegantní nohy s otvory
Praktická police

Rozměry jednotlivých dílů:

Psací stůl:

Šířka: 90 cm
Výška: 73,8 cm
Hloubka: 45 cm

Police:

Šířka: 45 cm
Výška: 14,5 cm
Hloubka: 16,3 cm

Materiál desky: Dřevo, Materiál nohou: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ: Přímé, Úložný prostor: S policí, Hloubka: 45 cm, Šířka: 90 cm, Výška: 73,8 cm