fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Snažíte se najít moderní a praktický kousek, který vám nabídne vše, co ve své domácnosti potřebujete? Noční stolek Helios je jedním z těch, které se umí skvěle adaptovat do každého interiéru a stylu. Ať už vládnete minimalismem, nebo boho stylem, všude své uplatnění najde. Primárně je využíván v ložnici, dětském či studentském pokoji, jako noční stolek, ale může z něj být příjemný odkládací kousek, který využijete v obývacím pokoji, předsíni a podobně.

Noční stolek je vyrobený z vysoce kvalitní lamino desky, která nabízí pevný korpus. Hrany jsou ošetřeny ABS dýhou a společně nabídne odolnost proti drobným oděrkám a škrábancům, které se mohou tu a tam objevit. Disponuje vrchní plochou, kam se vejde stolní lampa, kniha, mobil, budík a podobně. Dále najdete otevřenou polici a jeden prostorný šuplík. Společně nabízejí dostatečný úložný prostor. Dodáváno v demontu spolu s podrobným návodem na složení.

K nočnímu stolku Helios se hodí i další prvky nábytku ze stejné kolekce. Vytvořte si celou sestavu!

Specifikace produktu:

Hrany ošetřeny ABS dýhou
Otevřená police a šuplík
Elegantní vzhled

Série: HELIOS, LED osvětlení: Ne, Materiál desky: Dřevo, Materiál nohou: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 40 cm, Šířka: 40 cm, Výška: 44 cm