TZB Textilní botník LEA

Textilní botník LEA MAROKO můžete umístit do vstupní haly, na chodbu nebo do verandy. Produkt je vyroben z ocelových rámů, které tvoří jeho kostru. Na rám je aplikován kvalitní prodyšný materiál. Snadno se udržuje v čistotě a je praktický. Botník je ideální pro uskladňování klobouků, šátků, rukavic, bot nebo jiných drobností.

ROZMĚRY
Výška: 90 cm
Hloubka: 30 cm
Šířka: 60 cm

Snadná montáž
Lehká a stabilní konstrukce
Kovový rám
5 polic
12 kapes (6 na každé straně)
Materiál Polic: Voděodolná netkaná textilie.

HOMEDE Textilní botník Arnot grafitový

Praktický a jednoduchý botník Arnot se hodí do každého interiéru. Díky ocelové konstrukci, pevnému, prodyšnému a kvalitnímu materiálu umístěného na rámech, udrží botník několik párů bot. Navíc je botník velice lehký, tudíž jej můžete kdykoli a kdekoli přemístit. Ideální do domů, bytů či kanceláří.

Specifikace produktu:

Botník textílní Arnot
Materiál: polyester, ocel
Barva: grafitová
Značka: Homede
Sada obsahuje montážní návod s potřebnými elementy

TZB Textilní botník Kafe hnědý -

Moderní botník Kafe z ocelové konstrukce se bude vyjímat v každém interiéru. Ocelové trubky jsou pokryté prodyšným a kvalitním materiálem, který je navíc i dostatečně silný, aby udržel co nejvíce párů bot. Botník je ideální do domů, bytů či kanceláří. Tkanina, která obaluje celou kostru botníku, obsahuje několik kapes pro uložení nejrůznějších svršků a drobností.

Specifikace:
– lehká a stabilní konstrukce
– estetické provedení
– snadná montáž
– modernost
– 5 polic, 12 kapes

Rozměry:
– Výška: 90 cm
– Délka: 60 cm
– Hloubka: 30 cm

Tento oblíbený produkt máte možnost dostat rovnou tu v oblíbené sekci botníky. Vyberte si akční zboží ze zmíněné sekce za rozumné peníze.

TZB Textilní botník Grabb černý -

Praktický a jednoduchý botník Grabb se hodí do každého interiéru. Díky ocelové konstrukci a pevnému, prodyšnému a kvalitnímu materiálu umístěného na rámech, udrží botník jak několik párů bot, tak i jiné předměty a svršky. Navíc je botník velice lehký, tudíž jej můžete kdykoli a kdekoli přemístit či jej složit. Rám je impregnován prodyšným a kvalitním materiálem s kostkovaným vzorem. Ideální do domů, bytů či kanceláří.

Specifikace:
– snadná montáž
– lehká a stabilní konstrukce
– kovové rámy
– estetické provedení
– 12 polic vyrobeny z nepromokavé tkaniny
– 4 kapsy (2 na každé straně)

Rozměry:
– Výška: 120cm
– Šířka: 110 cm
– Hloubka: 30 cm

Unikátní a oblíbený kus dostanete rovnou tu na našem webu ve známé sekci botníky. Vyhledejte si oblíbené výrobky z této populární kategorie za rozumné peníze! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce další prověřené produkty od značky Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Výrobce Biano dlouhodobě dodává velmi kvalitní výrobky ! A to ještě není vše!