fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Dokončujete rekonstrukci vašeho obývacího pokoje, nebo se chystáte nastěhovat do nového, ale stále nemáte vybranou obývací stěnu? Stěna Lima vás zaujme svým moderním designem a dostatkem úložného prostoru, kde budete mít po ruce vše co potřebujete. Barevná kombinace bílé a dubu aristan je moderní a velice oblíbená ve všech typech a stylech domácností. Navíc, díky zpomalovacím pantům dvířek, kdy postačí pouhé stlačení, bude otevírání i zavírání velice plynulé a tiché. Moderní design, precizní zpracování a mnohé využití – to je zkrátka Lima!

Specifikace produktu

Korpus: laminovaná dřevotříska 16 mm
Lemování hran: ABS, melamin
Otevírání pomocí stlačení
Panty: překryvné panty fi35, zpomalovací panty

Technické parametry:

TV stolek

Délka: 120 cm
Výška: 33 cm
Hloubka: 39,5 cm

Skříň

Délka: 60 cm
Výška: 60 cm
Hloubka: 30 cm

Police

Délka: 180 cm
Výška: 19,5 cm
Hloubka: 21 cm

Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Lesk

Sweden je moderní verze TV stolku ve skandinávském stylu. Jednoduchý, ale originální kus nábytku skvěle zapadne do interiéru vašeho obývacího pokoje. Stolek je vybaven pohodlným systémem push to open. Otevírání dotykem umožňuje rychlý a pohodlný přístup k obsahu skříněk. Základem nábytku jsou navíc dřevěné nohy, které dodávají celé konstrukci lehkost. Nábytek má po stranách dvě prostorné skříňky, které jsou jako stvořené pro uložení věcí každodenní potřeby. Na druhou stranu police uprostřed vám pomůže uspořádat domácí elektroniku. Stolek je šikovnou kombinací funkčnosti, jednoduchosti a elegantního designu, který jistě dodá vašemu pokoji jedinečný charakter.

Podívejte se i na další produkty ze série Sweden.

Specifikace produktu:

Kombinace matných boků s lesklými čely
Korpus z laminované dřevotřískové desky 16 mm
Čelo z 16 mm postformované MDF desky
Police z 16 mm malinové dřevotřísky
Zadní strana z HDF desky
ABS hrany 0,45 mm
Materiál nohou: bukové dřevo
Barva nohou: přírodní buk
Systém otevírání dvířek „push to open“
Dřevěné úchytky
Nosnost horní desky: 15 kg
Nosnost spodní police: 5 kg
Nosnost vnitřní police: 5 kg

Rozměry:
Šířka: 140 cm
Hloubka: 42 cm
Výška: 50 cm

Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Lesk, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: S dvířky, S policí, Kombinace, Hloubka: 42 cm, Šířka: 140 cm, Výška: 50 cm

TV stolek Fly je inovativní, dvoudílný kus nábytku, který dokonale zapadne do obývacího pokoje v moderním designu. Jeho horní, závěsná část je umístěna přímo nad stojánkovou částí, což umožňuje použití dvou prostorných vršků. V horní části jsou navíc dvě prostorné zásuvky, do kterých uložíte mnoho věcí. Na spodní, stojací části si můžete vystavit své RTV vybavení.

Podívejte se i na další výrobky ze série Fly.

Specifikace produktu:

Korpus z 16 mm laminované desky
Čelo z 16 mm desky
Zadní část z 3 mm HDF desky
Nosnost horní desky závěsné části: 5 kg
Nosnost polic v závěsné části: 5 kg
Nosnost horní desky spodní stojací části: 15 kg

Rozměry závěsné části:
Šířka: 280 cm
Hloubka: 34 cm
Výška: 15 cm

Rozměry spodní stojaté části:
Šířka: 280 cm
Hloubka: 34 cm
Výška: 10 cm

Série: Nábytek Fly, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Lesk, Typ ukotvení: Závěsné, Bez nožiček, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 34 cm, Šířka: 280 cm, Výška: 25 cm

Přineste do svého interiéru moderní a stylový prvek jako je tento RTV stolek Selene. Právě on přinese do vaší domácnosti nejen moderní design, ale také praktické úložné řešení pro vaši audiovizální techniku. Stolek je vyroben s pečlivostí a využívá kombinace kvalitních materiálů, jako je MDF deska a laminovaná dřevotříska, která zaručuje jeho pevnost a odolnost.

Stolek je elegantní a minimalismem oplývající kus nabýtku, který se stane stylovým doplňkem vašeho interiéru. Jeho čisté linie a jednoduchý design umocňují moderní estetiku prostoru, ve kterém bude umístěn. Stolek je navržen tak, aby splňoval požadavky moderního života a zároveň poskytoval dostatek úložného prostoru.

Stolek je rozdělen na dvě uzavíratelné skříňky po stranách, které poskytují dostatek místa pro uložení DVD, herních konzolí a ovladačů. Tyto skříňky jsou vybaveny bezmadlovým systémem, který stolku přidává elegantní vzhled a zajišťuje jeho pohodlné otevírání a zavírání. Dále stolek disponuje praktickou zásuvkou, která je ideální pro uložení menších předmětů, jako jsou nabíječky nebo dálkové ovladače. Středová otevřená police je určena pro umístění audiovizuálního vybavení, jako je set-top box, herní konzole nebo audio systém. Kromě toho stolek disponuje zadním otvorem, který umožňuje snadné protažení kabelů a udržuje tak prostor upravený a bez nepořádku.

RTV stolek je dokonalou kombinací funkčnosti a elegance. Jeho minimalistický design a absence madel přispívá k jeho modernímu vzhledu a umožňuje lepší harmonizaci s okolním nábytkem.

Specifikace produktu:

Kvalitní zpracování
Moderní design s čistými liniemi
Dostatek úložného prostoru
Se zadním otvorem
Přední části v lesku, korpus v matu

Série: Selene, Celková hmotnost: 33 kg, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Lesk, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 39 cm, Šířka: 165 cm, Výška: 42 cm

Jste milovníci moderního a stylového designu? Tento závěsný TV stolek Vivo pak bude skvělým doplňkem vaší domácnosti. Nejen že zaujme svým elegantním vzhledem, ale okouzlí i svou praktičností. Nachází se v něm dvě části, které mohou posloužit jako úložný prostor pro audio nebo video přehrávače.

Specifikace produktu:

Moderní a stylový design
Nosnost: max 15 kg
Úložný prostor

Rozměry:

Výška: 40 cm
Šířka: 140 cm
Hloubka: 38 cm

Série: Nábytek Vivo, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Lesk, Typ ukotvení: Závěsné, Úložný prostor: S dvířky, Hloubka: 38 cm, Šířka: 140 cm, Výška: 40 cm