fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Zapomeňte na stereotypní televizní stolky a přivítejte do svého obývacího pokoje revoluci elegance s televizním stolkem Spark v kombinaci bílé a bendir. Dekor bendir je napodobenina mramoru, v tomto případě černého odstínu. S maximálním využitím podlahové plochy a schopností pojmout televizory až do úhlopříčky 75 palců, tento nástěnný klenot nejen transformuje váš prostor, ale také vytváří centrum moderního designu.

Se čtyřmi úložnými skříňkami a mezerami zářícími elegancí, tento televizní stolek není jen praktický, ale i vizuálně působivý. Přinášíme vám komfort a moderní styl v jednom balení.

Montáž je nutná, ale s jasným návodem a kompletním kováním není žádný problém. Kompatibilní s televizory o velikosti 32-75 palců, abyste si mohli užít své oblíbené filmy na velké obrazovce. Robustní a recyklovatelné obaly pro vaši klidnou mysl při převozu balení.

Proč si vybrat televizní stolek Spark? Stylový nástěnný design šířky 180 cm, který optimalizuje váš obývací prostor.

Najdete ho v různých barvách, aby vyhovoval každému vkusu a interiéru. Vyrobeno z vysoce kvalitní dřevotřísky s ochrannou melaminovou povrchovou úpravou. Snadná údržba a čištění s použitím pouze vlhkého hadříku – bez potřeby chemikálií.

Pokud vás zaujal dekor bendir/bílá, v nabídce máme ve stejném provedení také předsíňovou stěnu Moni.

Specifikace produktu:

Moderní a originální design
Kvalitní materiál
Snadná montáž

Série: TV stolky Spark, Hmotnost: 32.88 kg, Materiál: Dřevotříska, Maximální zatížení: 40 kg, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Závěsné, Úložný prostor: S dvířky, Zavírání: Push to open, Hloubka: 35,6 cm, Šířka: 180 cm, Výška: 35 cm

Poohlížíte se po moderní skříňce, která by zvládla být nápomocná, praktická a krásná zároveň? Nemáte nereálné požadavky. Stačí se poohlédnout a najít tu správnou, která bude plnit všechny funkce, které chcete a potřebujete. Jedním takovým je i TV stolek Alcazar, který najdete v příjemném dekoru dubu, který je doplněn o černé prvky. Díky němu najde své místo v interiéru každá televize, můžete ji na ni položit nebo ji zavěsit a využít tak zcela jako funkční kus.

Svým vzhledem a schopnostmi podtrhne obývací pokoj, ložnici, pracovnu nebo studentské útočiště. Je vyrobený z kvalitního materiálu, kterým jsou silné desky. Ty jsou opatřeny melaminem, který dodává stolku odolnost a pevnost. Stojí na drobných, ale silných nožkách vyrobených z kvalitního kovu a nabízí úložný prostor nejen ve vrchní části, kam umístíte například drobné dekorace, ale také uvnitř, kdy disponuje třemi skříňkami, které se otevírají výklopně.

Specifikace produktu:

Otevírání je výklopné
Ošetřeno melaminem
Moderní vzhled

Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: S dvířky, Výška nožiček: 15 cm, Hloubka: 40 cm, Šířka: 140 cm, Výška: 60 cm

Industriální TV stolek spojuje jednoduchost s okouzlujícím vzhledem. Nabízí dostatečný úložný prostor – dvě skříňky a dvě police. Dvířka skříněk jsou zdobeny kovovou mřížkou, která vám sice umožní mít přehled o uložených věcech, ale stále bude dávat dojem, že máte své věci perfektně uspořádány. Stolek stojí na kovových nohou, takže bude opravdu stabilní. Vyrobeno z 18 mm melaminové desky.

Série: Zeno, Materiál: Kov, Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: S policí, S dvířky, Výška nohou: 10 cm, Hloubka: 41 cm, Šířka: 150 cm, Výška: 47 cm

Sestava je složena z těchto dílů:

Vitrína S6 2D2S Boho: šířka: 80 cm, výška: 192 cm, hloubka: 41 cm
TV stolek 140 S-4 Boho: šířka: 140 cm, výška: 37 cm, hloubka: 43 cm,
Police S-5 Boho: šířka: 125 cm, výška: 20 cm, hloubka: 20 cm 2xks

Celkové rozměry:

šířka: 252 cm,
výška: 192 cm,
hloubka: 43 cm

Celkový rozměr sestavy je uveden bez rozestupů mezi jednotlivými díly znázorněnými na fotografii
Barva: výběr barevného provedení zde
Složení:

dřevotřísková deska laminovaná,
dvířka MDF v lesku
úchytky jsou vyrobeny z PVC,
možnost dokoupení osvětlení LED

Záruční doba: 24 měsíců

Sestava je složena z těchto dílů:

Vitrína plná Zigo: šířka: 40 cm, výška: 180 cm, hloubka: 30 cm 2xks
TV stolek Zigo: šířka: 180 cm, výška: 30 cm, hloubka: 40 cm

Celkové rozměry:

šířka: 260 cm,
výška: 180 cm,
hloubka: 40 cm

Celkový rozměr sestavy je uveden bez rozestupů mezi jednotlivými díly znázorněnými na fotografii
Barva: výběr barevného provedení zde
Složení:

dřevotřísková deska laminovaná,
dvířka MDF v lesku – vybaveny systémem „push to open“
TV skříňka se otvírá směrem dolů
konferenční stolek není v ceně sestavy

Záruční doba: 24 měsíců

TV stolek Nicole 200 cm s výklenkem – bílý mat / černé nožky od výrobce BOGART. je to nový kus nábytku pro pro vlastní montáž, dostupný v našem internetovém obchodě.

Vlastnosti produktu:
Výrobce: BOGART.
Rozměry: (cm): 200 x 60 x 45
šířka: 200 cm
výška: 60 cm
hloubka: 45 cm

TV stolek Nicole 150 cm – černý mat / černé nožky od výrobce BOGART. je to nový kus nábytku pro pro vlastní montáž, dostupný v našem internetovém obchodě.

Vlastnosti produktu:
Výrobce: BOGART.
Rozměry: (cm): 150 x 53 x 45
šířka: 150 cm
výška: 53 cm
hloubka: 45 cm

TV stolek Asha 167 cm – dub artisan / černý mat od výrobce BOGART. je to nový kus nábytku pro pro vlastní montáž, dostupný v našem internetovém obchodě.

Vlastnosti produktu:
Výrobce: BOGART.
Rozměry: (cm): 167 x 50 x 40
šířka: 167 cm
výška: 50 cm
hloubka: 40 cm

Závěsný TV stolek Loftia Mini – dub artisan / černý mat od výrobce BOGART. je to nový kus nábytku pro pro vlastní montáž, dostupný v našem internetovém obchodě.

Vlastnosti produktu:
Výrobce: BOGART.
Rozměry: (cm): 160 x 36 x 37
šířka: 160 cm
výška: 36 cm
hloubka: 37 cm