fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Vaše domácnost je zařízená už pár let a přemýšlíte, že to nějak změníte? Je na čase pořídit si nové kousky nábytku. Nemusí to být nutně kompletní renovace, stačí vám klidně i jeden kus, který prosvětlí a rozzáří domácnost a dodá jí všechno, co potřebuje. Obývací stěna Best tohle bez pochyby umí. Osvěží interiér svými jemnými liniemi a elegantním provedením, které dostává punc nadčasovosti. Díky tomu se skvěle hodí do mnoha místností, interiérů a stylů.

K výrobě se využívá silná dřevotříska, která je nadále potažená melaminem, který pomáhá chránit před drobnými škrábanci, které se mohou tu a tam objevit. Na hnědých nožkách najdete obdélníkový tvar televizního stolku, který kombinuje dvě otevřené police a dvě uzavřené skříňky. Ke stolku patří také jednoduchá závěsná police. Umístit můžete vše společně a vytvořit tak minimalistickou obývací stěnu nebo vše rozdělit a využít samostatně.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Ošetřeno melaminem
Výklopné otevírání
TV stolek s policí

Hloubka police: 13,6 cm, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Šířka police: 90 cm, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: Kombinace, Výška police: 11,8 cm, Hloubka: 30 cm, Šířka: 150 cm, Výška: 50 cm

Prakticky řešená obývací stěna Pagina nabízí opravdu bohatý úložný prostor. Zahrnuje jednu závěsnou skříňku a také televizní stolek, který nabízí několik skrytých prostor, ale i dvě otevřené police. Originálním detailem budou rukojeti z umělé kůže. Oba tyto kusy nábytku jsou vyrobeny z 18 mm melaminové desky.

Série: Pagina, Hloubka skříňky: 25 cm, Hloubka TV stolku: 40 cm, Materiál: Dřevo, Kůže, Povrchová úprava: Mat, Šířka skříňky: 30 cm, Šířka TV stolku: 140 cm, Výška skříňky: 70 cm, Výška TV stolku: 50 cm

Potřeba zkrášlit a doladit svůj domov je přirozená. Tam, kde žijete, se chcete cítit nejlépe, pohodlně a v bezpečí. A přesně takový pocit vám umí dát správně sestavený nábytek. Ten totiž pomáhá pozvedat celkový vzhled a nabídne nový impuls každé domácnosti. Jedním takovým nábytkem může být například stěna Geacles, která využívá moderního vzhledu, jednoduchého stylu, elegance a jemných linií. K tomu neztrácí nic ze své praktičnosti a nadčasovosti.

Když hledáte správný kousek nábytku přirozeně vsázíte na kvalitní materiály. Zde jde o silné desky, které jsou ošetřeny melaminem. Ten pomáhá chránit před drobnými oděrkami a škrábanci, které se mohou objevovat. Bílé nožky a konstrukce TV stolku jsou uprostřed rozděleny otevřenými policemi, po stranách nechybí dvě uzavíratelné skříňky. Přední dvířka jsou vyvedená v příjemném dekoru ořechu. Dvě samostatné závěsné police můžete pověsit společně nebo samostatně.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Ošetřeno melaminem
TV stolek a závěsné police
Výklopné otevírání

Hloubka polic: 12 cm, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Šířka polic: 50 cm, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: Kombinace, Výška polic: 15 cm, Hloubka: 29,5 cm, Šířka: 150 cm, Výška: 40,6 cm

Poohlížíte se po novém kousku nábytku do své domácnosti, který by byl moderní, funkční a nabízel vám vše, co potřebujete? Skříňka pod televizi je tím pravým. Vybíráte ze široké nabídky a nevíte přesně, která bude pro vás a váš interiér ta nejlepší? Sáhněte po elegantním kousku, který disponuje jemnými liniemi a kvalitním zpracováním, které si zamilují i ti nejnáročnější zákazníci. Řeč je o TV stolku Canaz, který je v příjemném kontrastním černém a bílém provedení.

Na výrobu se využívají pevné desky, které jsou ošetřeny melaminem. Ten pomáhá ošetřit a chránit před drobnými oděrkami a škrábanci, které se mohou tu a tam objevovat. Disponuje tolik potřebným a důležitým úložným prostorem. Nedisponuje nožkami, ale zajímavý a moderní design nabízí černou tenkou konstrukci a tři otevřené police. Můžete zde uložit všechno, co potřebujete a neotřelý vzhled vám zajistí moderní domácnost.

Specifikace produktu:

Originální zpracování
Ošetřeno melaminem
Moderní vzhled

Materiál: Kov, Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Bez nožiček, Úložný prostor: S policí, Hloubka: 30 cm, Šířka: 120 cm, Výška: 33 cm

Obývací stěna, která se skládá z televizního stolku a nástěnné vitríny, je příkladem charakteristického moderního designu, který vašemu obývacímu pokoji dodá stylový vzhled.

Televizní stolek z tohoto setu má jednoduché linie. Jeho konstrukce je pevná a stabilní. Stolek je vyroben z kvalitních materiálů, které zajišťují jeho dlouhodobou odolnost a použitelnost i při každodenní zátěži. Odkládací plochy poskytují dostatek prostoru pro umístění televizoru, multimediálního zařízení či jiných předmětů. Celkový design stolku je nenápadně elegantní, což mu umožňuje snadné začlenění do různých typů interiérů.

Nástěnná vitrína je stylovým prvkem, který dodá vaší místnosti zajímavý vizuální efekt. Je navržena tak, aby poskytovala praktický úložný prostor a zároveň prezentovala dekorativní předměty. Její čisté linie přidají prostoru dokonalý moderní vzhled. Vitrína je vyrobena z kvalitních materiálů a je pečlivě zpracovaná tak, aby vyhovovala vašim potřebám.

Celkový design TV stolku a nástěnné vitríny je velmi originální a zpracování kvalitní. Kombinace dřeva, kovu a skla vytváří harmonický kontrastní prvek, který propojuje přírodní vzhled dřeva, industriální estetiku kovu a lehkost skla.

Specifikace produktu:

Moderní design
Kvalitní dřevěné zpracování
Dostatek úložného prostoru

Rozměry jednotlivých dílů:

TV stolek

Výška: 45 cm
Šířka: 184,5 cm
Hloubka: 34 cm

Nástěnná skříňka

Výška: 80 cm
Šířka: 34 cm
Hloubka: 21,3 cm

Materiál: Kov, Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Sada obsahuje: Vitrínu, TV stolek, Tloušťka: 1,8 cm, Hloubka: 34 cm, Šířka: 184,5 cm, Výška: 45 cm

Toužíte ve své domácnosti vytvořit příjemný prostor, který bude vybaven kvalitním a moderním nábytkem, který nabídne nejen praktičnost, ale také příjemný vzhled? Zapadne do celkového konceptu a vám se bude doma dobře odpočívat, pracovat a taky jen tak být? TV stolek FR9 je prototypem moderního a funkčního kousku, který disponuje jemnými liniemi, elegantním vzhledem a celkově nadčasovým designem, který zapadne do každé místnosti i stylu.

Na výrobu se využívají kvalitní a odolné materiály. U TV stolku jde o silnou dřevotřísku, která je potažená melaminem, který se podílí na ochraně před drobnými oděrkami a škrábanci, které se mohou občas objevovat vlivem pravidelného používání. Úložný prostor je zde opatřen otevřenými policemi, vrchní deskou, kam odložíte televizi i drobné dekorace a dvě prostorné skříňky, které disponují dvířky.

Specifikace produktu:

Výklopné otevírání
Ošetřeno melaminem
Moderní vzhled

Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Závěsné, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 31,6 cm, Šířka: 180 cm, Výška: 29,1 cm

Při vybírání správného nábytku do své domácnosti vybíráte takové kousky, které budou nejen moderní, ale také praktické. Doma se chcete cítit pohodlně a bezpečně, takže stačí zvolit jeden kousek, který pomůže pozvednout celý interiér na novou úroveň. Obývací stěna Defne je ideálním kouskem, který poskytne obývacímu pokoji a mnoha dalším místnostem vše, co potřebují. Kombinace jemných linií a především elegance se stávají univerzální a hodí se do mnoha stylů.

Vyrobená je ze silných desek, které jsou ošetřeny melaminem. Jde o materiál, který pomáhá chránit před lehkými škrábanci a oděrkami, které se mohou tu a tam objevovat. Na zajímavě řešených nožkách najdete otevřené police a dvě skříňky po stranách. Vše je v elegantních oblých tvarech, které minimalizují zranění. Přední desky skříněk jsou v krémově bílém provedení s černými ornamenty. Nechybí ani závěsná skříňka, která rovněž disponuje oválnými hranami a dekorem ořechu v kombinaci s krémovou barvou.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Ošetřeno melaminem
TV stolek a závěsná skříňka
Výklopné otevírání

Hloubka závěsné skříňky: 20 cm, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Šířka závěsné skříňky: 35 cm, Výška čela závěsné skříňky: 80 cm, Výška závěsné skříňky: 60 cm, Hloubka: 35 cm, Šířka: 145 cm, Výška: 37 cm

Hledáte do své domácnosti nový kousek, který by pomohl znovu oživit jednotlivé místnosti a dodat jim vše, co jim možná chybí? Nový impuls, moderní vzhled a jedinečnou atmosféru, kterou si zamilujete? Pak by vám ve výbavě rozhodně neměl chybět TV stolek Zisino, který je prototypem praktičnosti a nepostrádá také příjemný a elegantní vzhled. Zajišťují ho jemné linie, které se příjemně kombinují s elegancí. Díky tomu se hodí prakticky do každé místnosti.

Při výrobě se využívá silná dřevotříska, která je navíc chráněná ještě melaminem. Ten pomáhá odolávat drobným oděrkám a škrábancům, které se mohou čas od času objevit při každodenním používání. Jemný obdélníkový vzhled je opatřen krátkými nožkami. Nabízí tři otevřené úložné prostory, které dopřávají domovu prostorný a svěží vzhled, který si zamilujete. Příjemný dekor ořechu je tak už jen poslední tečkou na dokonalém designu.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Ošetřeno melaminem
Otevřené prostory

Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: S policí, Hloubka: 35 cm, Šířka: 100 cm, Výška: 54 cm

Nabídněte své domácnosti moderní vzhled, který skvěle koresponduje s praktickou stránkou daného nábytku. Když je váš domov už delší dobu stejný, chce to změnu. A stačí malá drobnost, která vám pomůže pozvednout celý interiér k naprosté dokonalosti. Kar je jedním z těch kousků, které to umí. Stačí vsadit na jemné linie, nedbalou eleganci a univerzálnost, jakou nabízí každý jeden kousek. Skvěle se tak vyjímá snad v každé místnosti v domě.

Když se poohlédnete po materiálech, najdete silné desky, které jsou ošetřeny melaminem. Ten je zde proto, aby pomáhal chránit před lehkými oděrkami a celkově prodloužil životnost. Obdélníkový a jednoduchý tvar nabídne nejen otevřenou polici, ale také prostorné uzavíratelné skříňky. Drobné nožky svým vzhledem připomínají dávné doby a TV stolek tam může působit zámeckým dojmem. K němu patří také závěsná police. Vše v čisté a svěží bílé barvě, která padne kamkoliv.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Ošetřeno melaminem
Výklopné otevírání dvířek
TV stolek a závěsná police

Hloubka police: 18,5 cm, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Šířka police: 160 cm, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: Kombinace, Výška police: 20 cm, Hloubka: 29,5 cm, Šířka: 180 cm, Výška: 50 cm

Televizní stolky jsou hlavní ozdobou obývacího pokoje či jiné společenské místnosti. Široká horní deska o délce 180 cm nabízí prostor i pro velkou televizi. Zpříjemněte si filmové večery. Tento stolek jednoduše zkombinujete i s elegantním designem. Dvě skříňky, dvě zásuvky a dvě poličky. Vidíte? Úložného prostoru budete mít tedy opravdu víc než dost. Vyrobeno z 18 mm melaminové desky.

Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 35 cm, Šířka: 180 cm, Výška: 52 cm

Potřeba doladit a zkrášlit svůj interiér je důležitá, protože doma se chcete přirozeně cítit dobře a pohodlně. Máte pocit, že vaše domácnost je bez života a slušel by jí nový impuls v podobě nového nábytku? Nemusíte měnit vše, stačí třeba využít TV stolek Buse, který plní moderní, krásnou a také praktickou funkci. Svůj úložný prostor nabízí každému interiéru, stylu a místnosti. Jeho jemné linie, elegantní vzhled a nadčasový dekor dřeva v kombinaci s bílou barvou si zamilujete.

Na výrobu se využívají kvalitní materiály. Zde to jsou silné dřevěné desky, které jsou následně ošetřeny melaminem, který napomáhá chránit a celkově posiluje TV stolek. Umí bránit také některým drobným oděrkám a škrábancům. Pro větší bezpečnost je možné připevnit ho ke stěně. V rámci úložného prostoru nabízí tři prostorné skříňky, které jsou opatřeny dvířky s výklopným systémem. Nechybí ani vrchní deska, kam položíte televizi i mnoho dalšího.

Specifikace produktu:

Dvířka s výklopným systémem
Ošetřeno melaminem
Moderní vzhled

Materiál: Kov, Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: S dvířky, Hloubka: 29,5 cm, Šířka: 180 cm, Výška: 43,1 cm

Nechte se zlákat touto krásnou obývací sestavou Eylül. Tato sestava s dřevěným a krémovým designem je vybavena TV stolkem se dvěma dvířky, konferenčním stolkem a nástěnnou policí. Bude ideální pro uložení vašich osobních věcí, vašich dekorativních předmětů, konzolí nebo DVD. Tato sada se stane skutečným středobodem vašeho interiéru a vnese teplo a autentičnost do vašeho obývacího pokoje. Nábytek je vyrobený z 18 mm melaminové desky.

Série: Eylül, Hloubka konferenčního stolku: 60 cm, Hloubka nástěnné police: 16 cm, Hloubka TV stolku: 39 cm, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Šířka konferenčního stolku: 105 cm, Šířka nástěnné police: 120 cm, Šířka TV stolku: 168 cm, Výška konferenčního stolku: 34,6 cm, Výška nástěnné police: 11,8 cm, Výška TV stolku: 51,6 cm

Tento moderní TV stolek Safir s uzavřenými dvířky s výklopným systémem a třemi otevřenými prostory dodá šmrnc každému obývacímu pokoji. Celou místnost zútulní a a vy tak ze sledování filmů, pohádek i hororů budete mít ještě větší zážitek. Stojí na kovových nohách, které mu dodají stabilitu. Vyrobeno z 18 mm melaminové desky.

Materiál: Kov, Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: S dvířky, S policí, Hloubka: 40 cm, Šířka: 160 cm, Výška: 35 cm

Snažíte se svou domácnost oživit a doladit k dokonalosti? Potřebujete moderní vzhled a je jasné, že nábytek nesmí postrádat nic ze své praktičnosti. Sáhněte po správném kousku, který vám pomůže pozvednout interiér na novou úroveň. TV stolek Wrap je přesně ten pravý. Jemné linie, elegantní vzhled a příjemný dekor ořechu v kombinaci s bílou barvou umí rozzářit každou místnost, ve které se ocitne. Obývací pokoj, ložnice, pracovna, studentský pokoj a mnoho dalších.

Celý TV stolek je vyrobený z kvalitních a odolných materiálů. Jde o silné desky, které jsou ošetřeny melaminem, který odolává drobným oděrkám a škrábancům, které se mohou při používání objevovat. Zajímavě řešený tvar s otevřenými policemi stojí na drobném podstavci. Na bílém stolku působí dekor ořechu velmi příjemně a menší šuplík, který jednoduše otevřete a zavřete, doplní úložný prostor. Vše působí svěže a elegantně.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Ošetřeno melaminem
Otevřený a uzavřený úložný prostor

Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Bez nožiček, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 39 cm, Šířka: 120 cm, Výška: 30,6 cm

Cítíte, že vaše domácnost potřebuje nový impuls v podobě nábytku, který by jí poskytl neotřelý vzhled? Váš domov musí vzbuzovat důvěru a nabízet pocit bezpečí. K tomu by měl být moderní a příjemný. A například taková obývací stěna Asos vám v tom umí pomoci. Jde o moderní eleganci, která se kombinuje s jemnými prvky. Ty pomáhají, spolu s bílou barvou, pozvednout domácnost na novou úroveň a zároveň vnesou do každé místnosti svěžest a čistotu.

K výrobě se využívají kvalitní materiály, zde tomu nebylo jinak. Silné desky nabízejí stabilitu a melamin, kterým jsou potaženy, zase chrání před drobnými oděrkami a škrábanci. Na menším podstavci, který vyplňuje absenci klasických nožek, najdete obdélníkový tvar TV stolku s vyvýšenou otevřenou policí, na které skvěle vypadá také televize. Aby byl úložný prostor kompletní, najdete zde ještě dvě prostorné skříňky, které se otevírají a zavírají výklopně. Nechybí otevřená nástěnná police.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Ošetřeno melaminem
Výklopné otevírání dvířek
Nástěnná police

Hloubka police: 19,6 cm, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Šířka police: 60 cm, Typ ukotvení: Bez nožiček, Úložný prostor: Kombinace, Výška police: 19,6 cm, Hloubka: 29,6 cm, Šířka: 180 cm, Výška: 45 cm

Tmavý elegantní design s lamelovým designem je doplněný o detaily zdobené vzorem černého mramoru. Nabízí úložný prostor v podobě dvířek, které se vyklápí a také otevřené police. Vyrobeno z kvalitního odolného materiálu.

Materiál: dřevotřísková deska potažená melaminem o tloušťce 18 mm

Rozměry:

Šířka: 180 cm
Výška: 40 cm
Hloubka: 35 cm
Výška nohou: 20 cm

Série: Milan, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: S dvířky, S policí, Hloubka: 35 cm, Šířka: 180 cm, Výška: 40 cm

Ať už tento kus nábytku využijete jako stolek pod televizi nebo jako komodu do ložnice, tento kousek v dřevěném dekoru vnese do vašeho bytu kus elegance. Díky otevřeným poličkám navíc můžete dát na odiv vaše oblíbené dekorace a jiné kousky.

Materiál:

Dřevotřísková deska potažená melaminem o tloušťce 18 mm
Dřevěné nohy

Rozměry:

Šířka: 160 cm
Výška: 65 cm
Hloubka: 45 cm
Výška nohou: 10 cm

Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 45 cm, Šířka: 160 cm, Výška: 65 cm

Poohlížíte se po moderních kouscích, které pomohou vašemu interiéru dodat na kráse a jednoduchosti? Chcete domácnost, ve které se budete cítit pohodlně a dobře. A to je samozřejmě důležité, stejně tak jako praktičnost, protože budete chtít den co den nábytek využívat. Sáhněte po jemných liniích, které v sobě kombinují eleganci a zajímavý vzhled. Vznikne vám nadčasový kousek, který se hodí prakticky do každé místnosti. Sáhněte po obývací stěně Maximus.

Na její výrobu se využívají odolné materiály. Konkrétně jde o dřevotřísku, která je ošetřená melaminem. Ten pomáhá chránit před drobnými oděrkami a škrábanci, které se mohou tu a tam objevovat. TV stolek v podstatě vypadá jako dva samostatné kousky, které jsou na sobě zlehka položené. Jedna ikonická noha, která vše drží, vypadá jemně a zajímavě. Uvnitř najdete celkem čtyři skříňky, které jsou výklopné a nechybí ani dvě závěsné police. Vše v příjemné bílé barvě, kterou vkusně doplní dekor buku.

Specifikace produktu:

Ošetřeno melaminem
2 závěsné police
Výklopné otevírání
Zajímavý vzhled

Hloubka polic: 14,5 cm, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Šířka polic: 60 cm, Výška polic: 14,5 cm, Hloubka: 29,5 cm, Šířka: 210 cm, Výška: 59 cm

Hledáte do své domácnosti vhodné vybavení, které bude nejen moderní, ale zároveň také praktické a funkční? Potřebujete doladit svůj obývací pokoj a mít v něm také místo, kam můžete bez obav odložit televizi, drobné předměty nebo třeba dokumenty a smlouvy? Obývací stěna Ayden je tou, která se o vše postará. Kromě dostatečného úložného prostoru nabízí také elegantní propracování a vzhled, který skvěle padne každé místnosti, stylu i interiéru.

K tomu samozřejmě nechybí kvalitní zpracování a materiály. Silné desky pokryté melaminem, který chrání před drobnými oděrkami a škrábanci, přispívá k dlouhé životnosti TV stěny. V celé sestavě najdete TV stolek, který je obdélníkového tvaru a disponuje krátkými nožkami. Kombinace dekoru ořechu s bílou barvou, která je v přední linii působí nadčasově. Nabídne dvě otevřené police a po stranách uzavíratelné skříňky. K tomu se přidávají dvě stejně velké závěsné police, které jsou pomyslnou tečkou za vybavením obývacího pokoje.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
TV stolek a police
Otevírání výklopné
Ošetřeno melaminem

Hloubka polic: 12 cm, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Šířka polic: 50 cm, Výška polic: 15 cm, Hloubka: 29,5 cm, Šířka: 150 cm, Výška: 40,6 cm

Důležitou součástí každé domácnosti je nábytek, protože ten vám pomáhá oživit a doladit každou jednu místnost k naprosté dokonalosti. Jsou také dostatečně praktické a funkční a poskytují vám každodenní využití. Hledáte ten správný kousek do svého domova? Doporučujeme obývací stěnu Gara, která svým vzhledem a rozložením nabízí možnosti úložného prostoru a moderního vzhledu. Elegantní styl se skvěle hodí snad do každé místnosti a také každého stylu.

Když potřebujete využít kvalitní kousek, musíte myslet také na materiály. Zde se využívají silné desky, které jsou odolné a navíc potažené melaminem. Chrání před drobnými oděrkami a škrábanci, které se mohou tu a tam objevovat. Zajímavě řešený vzhled TV stolku je svým způsobem obdélník, ze kterého velmi vkusně vystupují uzavíratelné skříňky a okolo nich najdete otevřené police. Z určitého úhlu to může připomínat 3D vzhled. Světlá mocha barva a závěsné samostatné police jen umí doplnit celkový design domácnosti.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Ošetřeno melaminem
TV stolek a police
Výklopné otevírání

Hloubka polic: 20 cm, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Šířka polic: 65 cm, Výška polic: 20 cm, Hloubka: 32 cm, Šířka: 180 cm, Výška: 42 cm

Hledáte vhodnou možnost, jak zkrášlit svůj interiér a dodat mu moderní vzhled? Tušíte, že vaše domácnost už má dlouhou dobu stejný vzhled a chcete to změnit. Jde to jednoduše, stačí sáhnout po kvalitním kousku nábytku, který je moderní, praktický a funkční zároveň a dodává domácnosti přesně to, co potřebujete a chcete. Využijte proto kousek, který má jemné linie, elegantní vzhled, příjemné zpracování. Je jím TV stolek Verona, který najdete v příjemném dekoru ořechu.

Při výběru musíte také myslet na kvalitní materiály, které pomáhají prodlužovat životnost celého nábytku. Tento TV stolek je vyrobený z masivního dřeva, které je pevné, odolné a umí zkrášlit každý jeden interiér. Na drobných, ale stabilních nožkách, najdete korpus, který ukrývá úložný prostor ve formě otevřených polic a tří uzavíratelných skříněk. Ty se otevírají a zavírají za pomoci výklopného systému.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Kombinace otevřeného a uzavřeného prostoru
Výklopné otevírání

Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 30 cm, Šířka: 174 cm, Výška: 52 cm

Hledáte do své domácnosti moderní prvek, který vám pomůže doladit a zkrášlit váš interiér? Chcete kousek, který bude funkční a praktický zároveň? TV stolek Provine v bílém provedení je ideálním řešením pro ty, kteří hledají praktický a elegantní způsob, jak uspořádat celý svůj interiér a nabídnout úložný prostor ke schování všech věcí, které v domácnosti nemají své určité místo. Skvěle padne do obývacího pokoje, ložnice, pracovny a mnoha dalších.

Dva šuplíky spolu s otevřenými policemi poskytují dostatečný úložný prostor pro organizaci vašich věcí. Tento TV stolek má moderní a čisté linie, což jej činí jednoduše kombinovatelným se všemi styly vašeho zařízení. Kromě toho, tento TV stolek je vyroben z kvalitních a pevných materiálů, což zajišťuje jeho stabilitu. Lamino je odolný materiál. Jeho konstrukce je vyrobena tak, aby byla proti poškození odolná a snadno se udržovala v čistotě. Dodáváno je vše v demontu s podrobným návodem na složení.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Otevřený a uzavřený prostor
Dodáváno v demontu

Série: Provine, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Bez nožiček, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 42 cm, Šířka: 102,5 cm, Výška: 51 cm

Tento TV stolek si zaslouží uznání jak pro svou estetiku, tak pro praktické využití. Představujeme vám funkční TV stolek, který je vyrobený z kvalitního materiálu – lamino desky odolné proti poškrábání. Pevná konstrukce a pečlivé zpracování vyústily ve vznik stolku, který je vybavený otevřenými policemi a uzavřenými skříňkami pro zařízení a další předměty.

Podívejte se i na další produkty ze série Tonon.

Specifikace produktu:

Laminovaná deska 16 mm, odolná proti oděru
Uvnitř každých dveří je jedna police
Okraj: ABS hrana, vysoká ochrana proti oškození
Barva: venge/bílá
Vlastní montáž
Pokyny jsou součástí
Váha: 30 kg

Rozměry:
Šířka: 120 cm
Výška: 55 cm
Hloubka: 40 cm

Série: Tonon, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Bez nožiček, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 40 cm, Šířka: 120 cm, Výška: 55 cm

TV stolek Moon nabízí kombinaci matných boků s lesklými čely, díky čemuž bude dominantou vašeho interiéru. Skvěle se hodí do každého interiéru s minimalistickými a moderními prvky. Skleněná police v otevřené části vytváří poutavý vizuální efekt. TV stolek nabízí úložný prostor v podobě otevřené police a uzavřené skříňky. Díky TV stolku Moon si můžete být jisti, že v obývacím pokoji budou rádi sedět jak členové vaší domácnosti, tak hosté. Užijte si elegantní vzhled, moderní design a pořádek, který si váš obývací pokoj zaslouží!

Podívejte se i na další produkty ze série Moon.

Specifikace produktu:

Čelo z 16 mm desky
Korpus z laminované dřevotřískové desky 16 mm
Materiál rukojeti: plast
Barva rukojeti: hliník
LED osvětlení
Nosnost vrchní desky: 15 kg
Nosnost spodní police: 5 kg
Nosnost vnitřní police: 2 kg

Rozměry:
Šířka: 100 cm
Hloubka: 40 cm
Výška: 36 cm

Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Lesk, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: S dvířky, Kombinace, S policí, Hloubka: 40 cm, Šířka: 100 cm, Výška: 36 cm

TV stolek Hit je prostorný kus nábytku, který se hodí do jakéhokoliv interiéru. Jeho malá velikost je nepopiratelnou výhodou. Díky tomu můžeme libovolně měnit uspořádání našeho obývacího pokoje.

TV stolek Hit má tělo z vysoce kvalitní laminované desky, která je navíc chráněna ABS hranami, což zvyšuje odolnost proti mechanickému poškození a vlhkosti a činí nákup nábytku investicí po mnoho let. Na stolek můžeme snadno umístit velký televizor, dvě boční skříňky otevírající se dolů zase poskytnou prostor pro sbírku her nebo filmů. TV stolek Hit má také skleněnou polici s LED osvětlením, kde můžeme umístit například herní konzoli. Tento tv stolek udělá radost v každé domácnosti.

Specifikace produktu:

Velké ukládací prostory
Skleněná police s LED osvětlením
Barva bílá, šedý lesk

Materiál: Sklo, Dřevo, Napájení osvětlení: LED B, Nosnost: 15 kg, Povrchová úprava: Mat, Lesk, Tloušťka čela: 1,6 cm, Tloušťka hrany: 0,3 mm, Tloušťka hřbetu: 0,3 cm, Tloušťka přední hrany: 0,3 mm, Tloušťka těla: 1,6 cm, Typ ukotvení: Bez nožiček, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 36 cm, Šířka: 140 cm, Výška: 30,5 cm

TV stolek Frame je ve své jednoduchosti krásným klasickým modelem, který se hodí téměř do každého interiéru. Nábytek určený pro lidi, kteří oceňují funkčnost a eleganci. Stolek je vyrobený z 16 mm laminované a postformované desky a 3mm HDF desky. Stolek nabízí úložný prostor v podobě skříňky, šuplíku a police.

Podívejte se i na další výrobky ze série Frame.

Specifikace produktu:

Korpus vyrobený z 16 mm laminované desky
Přední část z 16 mm postformované MDF
Zadní strana je vyrobena z 3mm HDF desky
Typ otevírání: push to open
Počet zásuvek: 1
Typ výsuvu: kuličkový

Rozměry:
Šířka: 136 cm
Hloubka: 35 cm
Výška: 51,5 cm

Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Bez nožiček, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 35 cm, Šířka: 136 cm, Výška: 51,5 cm

TV stolek Fly je inovativní, dvoudílný kus nábytku, který dokonale zapadne do obývacího pokoje v moderním designu. Jeho horní, závěsná část je umístěna přímo nad stojánkovou částí, což umožňuje použití dvou prostorných vršků. V horní části jsou navíc dvě prostorné zásuvky, do kterých uložíte mnoho věcí. Na spodní, stojací části si můžete vystavit své RTV vybavení.

Podívejte se i na další výrobky ze série Fly.

Specifikace produktu:

Korpus z 16 mm laminované desky
Čelo z 16 mm desky
Zadní část z 3 mm HDF desky
LED osvětlení
Nosnost horní desky závěsné části: 5 kg
Nosnost polic v závěsné části: 5 kg
Nosnost horní desky spodní stojací části: 15 kg

Rozměry závěsné části:
Šířka: 280 cm
Hloubka: 34 cm
Výška: 15 cm

Rozměry spodní stojaté části:
Šířka: 280 cm
Hloubka: 34 cm
Výška: 10 cm

Série: Nábytek Fly, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Lesk, Typ ukotvení: Bez nožiček, Závěsné, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 34 cm, Šířka: 280 cm, Výška: 25 cm

Potřebuje váš obývací pokoj nový kousek, který by vyniknul například pod televizí, byl praktický a také neztratil nic z moderního stylu? Doporučujeme TV stolek Pafos, který je přesně tím, co vaší domácnosti pomůže. Jeho moderní vzhled zajistí jemné svislé profily, které vypadají originálně a padnou do mnoha interiérů a stylů. Praktická stránka skříňky zase nabízí čtyři menší prostory, které jsou rozděleny policemi a opatřeny dvířky. Můžete do nich uložit mnoho věcí čímž umí potěšit i ty nejnáročnější zákazníky.

TV stolek je vyrobený z kombinace laminované dřevotřísky, MDF desky a PVC fólie. Stabilitu mu dodávají čtyři krátké nožky, které jsou vyrobené pro změnu z odolného plastu. Jejich světle hnědá barva je v oživujícím ostrém kontrastu k černé barvě, kterou oplývá skříňka. Hrany jsou opatřené ABS metodou, která posiluje pevnost a odolnost. Chybí vám rukojeti? Ne, není to chyba výroby. Jde o takzvaný bezúchytkový systém, kdy jsou dvířka lehce vyšší, tím pádem vyčnívají přes okraj a dá se s nimi velmi dobře manipulovat. Chcete jinou barvu nebo si pořídit jiný kousek? Kolekce Pafos je vám k dispozici!

Specifikace produktu:

Čtyři krátké nohy
Hrany opatřeny ABS metodou
Moderní vzhled

Série: Pafos, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: Kombinace, Vnitřní dispozice: 4 police, Hloubka: 40 cm, Šířka: 200 cm, Výška: 50 cm

Tento TV stolek v černém jasanu se vyznačuje čistými liniemi a lehkou strukturou a je skvělým, moderním doplňkem každého obývacího prostoru. Kovové nohy s práškovým nástřikem podpírají TV stolek, který se snadno čistí. Všimněte si nadčasových posuvných dveří, které dodávají stolku extra stylovou atmosféru a nabízí skvělý úložný prostor.

Podívejte se i na další výrobky ze série Angus.

Specifikace produktu:

Moderní design
Čisté linie a lehká struktura
TV stolek s černým jasanovým vzhledem
Kovový rám s práškovým nástřikem

Rozměry:
Šířka: 140 cm
Hloubka: 40 cm
Výška: 44,5 cm
Hmotnost: 20 kg
Nosnost: 37 kg

Série: Angus, Materiál: Dřevo, Kov, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: S dvířky, Hloubka: 40 cm, Šířka: 140 cm, Výška: 44,5 cm

Elegantní TV stolek ze série Beron je vyroben z laminované nábytkové desky. Nábytek je zakončeny ABS hranou, která navíc zvyšuje odolnost nábytku proti poškození. Klasický ale přesto moderní design ve kterém je stolek proveden dokáže stylově doplnit vzhled celé místností. Poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě dvou otevřených polic a dvou uzavřených skříněk.

Podívejte se i na další produkty ze série Beron.

Specifikace produktu:

Laminovaná deska, odolná proti oděru 16mm
Čela z laminované desky
Barva: bílá/grafit šedá
Hrany jsou kryté ABS, která poskytuje vysokou ochranu proti poškození
Vlastní montáž
Pokyny jsou součástí

Rozměry:
Šířka: 140 cm
Výška: 55 cm
Hloubka: 40 cm

Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Bez nožiček, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 40 cm, Šířka: 140 cm, Výška: 55 cm

Elegantní TV stolek ze série Beron je vyroben z laminované nábytkové desky. Nábytek je zakončeny ABS hranou, která navíc zvyšuje odolnost nábytku proti poškození. Klasický ale přesto moderní design ve kterém je stolek proveden dokáže stylově doplnit vzhled celé místností. Poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě dvou otevřených polic a dvou uzavřených skříněk. V lesklém provedení jsou jen čela, zbývající části v matu.

Podívejte se i na další produkty ze série Beron.

Specifikace produktu:

Laminovaná deska, odolná proti oděru 16mm
Barva: bílý akryl
Čela ve vysokém lesku
Hrany jsou kryté ABS, ochrana proti poškození
Vlastní montáž
Pokyny jsou součástí

Rozměry:
Šířka: 140 cm
Výška: 55 cm
Hloubka: 40 cm

Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Lesk, Typ ukotvení: Bez nožiček, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 40 cm, Šířka: 140 cm, Výška: 55 cm

Moderní a elegantí TV stolek ze série Livor v bílé barvě je vyroben z MDF desek. Přední dvířka dvou bočních skříňek jsou ve vysokém lesku. Stolek obsahuje otevírací systém dvířek push-click.

Podívejte se i na další výrobky ze série Livor.

Materiál:
MDF / lesk / sklo

Rozměry:
Šířka: 180 cm
Hloubka: 40 cm
Výška: 30 cm

Série: Livor, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Lesk, Typ ukotvení: Závěsné, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 40 cm, Šířka: 180 cm, Výška: 30 cm

Hledáte do svého domova nový nábytek, který pomůže nahradit ten starý, který už si své odsloužil? Nesáhněte po prvních kouscích, je důležité vše projít a vymyslet, jak chcete svou domácnost zkrášlit a pozvednout na novou úroveň. Využijte k tomu například TV stolek Polka, který vypadá velmi zajímavě, má jemné linie a neztrácí nic ze své elegance. K tomu samozřejmě nabízí už zcela známou praktičnost, která pomáhá příjemně doladit každý interiér a každou místnost.

Při výběru je nutné vsadit také na kousky ze správných materiálů. Tento TV stolek je tvořen drobnou konstrukcí a nožkami, které jsou vyrobené z pevného kovu. Celé tělo, které mimochodem nabízí úložný prostor, je zase vyrobeno z dřevotřísky v mramorovém odstínu, která je potažená melaminem a chrání před drobnými oděrkami. Motiv jemného mramoru vypadá velmi vkusně a může se kus od kusu nepatrně lišit. K dispozici jsou dvě otevřené police a skříňka opatřená klasickými dvířky.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Dekor mramoru se může mírně lišit
Potaženo melaminem

Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 38,5 cm, Šířka: 160 cm, Výška: 56,6 cm

TV stolek Aspero je přesně tím, co vaše domácnost potřebuje. Hledáte-li kousek, který vám nabídne nejen funkčnost, praktičnost, moderní vzhled, ale také dostatek úložného prostoru, pak je to právě on. Nabídne vám jemné a elegantní linie, elegantní propracování a nadčasový vzhled, který si zamilujete. Nabídněte svému obývacímu pokoji, ložnici, pracovně, kanceláři, studentskému útočišti praktický kus nábytku, který umí pozvednout každý interiér na novou úroveň.

Zajímavý a netradiční design, kterým celý TV stolek disponuje, zapadne do mnoha prostor. Jeho zpracování je nadmíru kvalitní a mají na to vliv také materiály, ze kterých je vyroben. Jde o silné a pevné desky, které jsou opatřeny melaminem. Ten pomáhá odolávat drobným oděrkám a škrábancům. Nabízí horní plochu, kam můžete postavit drobné dekorace i televizi a také dvě drobné a otevřené police po stranách.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Zajímavý design
Ošetřeno melaminem

Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: S policí, Hloubka: 45 cm, Šířka: 160 cm, Výška: 50,7 cm

Velmi zajímavá obývací stěna Madrid se skládá z televizního stolku, nástěnné police a nástěnné police s uzavřeným úložným prostorem. Televizní stolek má dva úložné prostory a jednu otevřenou polici. Na nástěnné police můžete umístit květiny, dekorace i suvenýry z cest. Všechen nábytek je vyroben z 18 mm melaminové desky v ořechovém dekoru, který je doplněný o prvky v černém mramoru.

Hloubka nástěnné police: 16 cm, Hloubka nástěnné police s uzavřeným úložným prostorem: 20 cm, Hloubka TV stolku: 33,8 cm, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Šířka nástěnné police: 90 cm, Šířka nástěnné police s uzavřeným úložným prostorem: 75 cm, Šířka TV stolku: 180 cm, Výška nástěnné police: 11,8 cm, Výška nástěnné police s uzavřeným úložným prostorem: 60 cm, Výška TV stolku: 48,6 cm

Renovujete svou domácnost a potřebujete nový nábytek, kterým si ho vybavíte? Moderní, jednoduché, ale přesto dostatečně praktický a funkční. Musíte vybírat z bohaté a široké nabídky a zvolit tak správný kousek nemusí být vždycky jednoduché. Sáhnete-li po TV stolku Compact, který disponuje nejen zajímavým zbarvením, ale také jemnými a elegantními liniemi, příjemným zpracováním, pak neuděláte chybu. Hodí se skvěle do obývacího pokoje, pracovny a dalších.

Na výrobu se využívají kvalitní materiály. Zde jde především o pevnou dřevotřísku, která je potažená melaminem, který pomáhá chránit celý TV stolek a brání drobným oděrkám a škrábancům, které se mohou tu a tam objevit. Zajímavé zpracování dává vyniknout stylu a designu. Nabízí jednu otevřenou polici a dva různě velké šuplíky, které otevřete za pomoci jednoduchého potažení. Vše velmi neotřele řešeno, kdy je kladen důraz na příjemné zpracování.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Potaženo melaminem
Zajímavě řešené šuplíky

Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Bez nožiček, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 30 cm, 92 cm, Šířka: 90 cm, Výška: 32 cm