fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Úzká závěsná kuchyňská skříňka je jedním z mnoha zajímavých návrhů z kolekce Artus. Jde o kus nábytku, který v sobě spojuje rysy moderny a nesmrtelné klasiky. Světlý interiér kuchyně se skvěle hodí do malých a tmavých místností, které rozhodně oživí. Skříňka se skládá ze dvou polic, které lze využít k uložení potravin nebo nádobí. Nábytek je vyroben z laminované desky, kombinující dvě módní barvy, kterými jsou dub sonoma a bílá. Závěsná skříňka W 30cm D1 je odolná proti oděru.

Barva těla – Bílá
Barva přední strany – Dub sonoma
Uvnitř skříňky je jedna police
Prohlédněte si všechny skříňky z kolekce Artus

Série: Artus, Povrchová úprava: Mat, Typ: Horní, Hloubka: 30,5 cm, Šířka: 30 cm, Výška: 72 cm

Koupelnová skříňka Asma se bude hodit i do menších prostor, a to díky úzkému provedení. Ručníky, drogerie či různá kosmetika najde nyní snadno své místo. Koupelnová skříňka Asma v bílé barvě tento požadavek hravě splní. Koupelnová skříňka Asma je vyrobena v univerzální bílé barvě a má melaminem potažené desky. Rukojeti jsou vyrobeny v lesku.

Koupelnová skříňka Asma nabízí dostatek úložného prostoru. K dispozici jsou dvě skříňky a jedna otevřená police. Díky univerzální bílé barvě se koupelnová skříňka Asma hodí do mnoha interiérů. Lze přichytit na zeď.

Specifikace produktu:

Dostatek úložného prostoru
Skříňky i otevřený prostor
Bílá barva

Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ: Závěsné, Stojací, Typ umístění: Vysoké, Výška otevřené police: 24,4 cm, Výška skříňky: 57,8 cm, Zavírání: Otevřené, S dvířky, Zrcadlo: Bez zrcadla, Hloubka: 29,5 cm, Šířka: 35 cm, Výška: 140 cm