Expedo Vysoká vitrína AVANA

Vysoká vitrína AVANA. Elegantní komoda je vyrobena z lamina. Vitrína nabízí dostatek úložného prostoru, který je řešen jako 4 police. Ty jsou schované za částečně prosklenými dvířky. Vitrína nemá úchyty. Možnost výběru dekoru a zakoupení LED osvětlení. Shrnutí: vysoká vitrína 4 police částečně prosklená dvířka LED osvětlení možnost výběru dekoru Použité materiály: LTD, sklo

Expedo Obývací stěna FLINK 2 +

Obývací stěna FLINK 2. Obývací stěna zaujme jednoduchými liniemi moderního stylu. Je vyrobena z kvalitního lamina opatřeným ABS hranou, která chrání před mechanickým poškozením. Skládá se ze dvou částečně prosklených vitrín, TV stolku, členěné poličky a konferenčího stolku. Dvířka skříněk jsou pro jednoduché otevírání opatřeny úchyty. Možnost volby s LED osvětlením v teplé bílé barvě. Volně stojící komoda není součástí obývací stěny. Shrnutí: obývací stěna lamino s ABS hranami 2 vitríny TV stolek police konferenční stolek možnost LED osvětlení Použité materiály: LTD, sklo


Hodně oblíbený produkt je k získání pohodlně tady u nás ve známé sekci obývací stěny. Nyní získáte skvělé výrobky z této známé kategorie za výhodnou cenu. Tento výrobce Biano má v nabídce top výrobky ! Přesvědčte se sami! To však není všechno, náš sortiment je široký. U nás najdete další prověřené produkty značky Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tempo Kondela Komoda s vitrínou LYNATET TYP 42

Komoda s vitrínou TYP 42 z luxusní řady LYNATET. Německý design s elegantními doplňky. Dvířka jednotlivých skříněk mají zaoblené hrany. Komoda je v provedení bílý lesk v kombinaci dub sonoma truflový. Komodu je možné doplnit o další komponenty z řady LYNATET ve stejném designu. LED osvětlení v bílém podbarvení není součástí, ale je možnost jeho dokoupení. Tloušťka použitého materiálu DTD a MDF je 16 mm. Dodáváno v demontovaném stavu.

Tento designový produkt můžete koupit rovněž tady a teď na našich stránkách ve známé sekci komody! Vyhledejte si zcela nové kousky ze zmíněné rubriky za super ceny.