fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Je pro vás důležité využít maximálně vaši domácnost? Každý kousek má své místo, svou funkci a své uplatnění. Chcete do interiéru nový moderní kousek, který splní každé praktické přání a ještě nabídne prostor pro komfortní spánek? Sáhněte po posteli Aurelia, která je formována jemnými a příjemnými liniemi, které doplňuje elegantní vzhled. Vzniká příjemná nadčasovost, která se hodí do všech ložnic i studentských útočišť, ale také do hotelových pokojů a dalších.

Při výrobě se využívá vysoce kvalitní laminovaná deska a odolává tak drobným oděrkám, škrábancům nebo vysokým teplotám. Hrany jsou ošetřeny ABS dýhou, která posiluje celkovou pevnost konstrukce. Postel disponuje vysokým čelem, které je opatřeno LED osvětlením. Nabízí komfortní místo ke spánku, nezbytný úložný prostor pro lůžkoviny, povlečení a další věci, které potřebujete někam uložit. Matrace není součástí balení a můžete ji pořídit samostatně.

K posteli se hodí noční stolek z kolekce Aurelia.

Specifikace produktu:

Hrany ošetřeny ABS dýhou
LED osvětlení
Dodáváno v demontu

Série: AURELIA, Čelo: S čelem, Materiál: Dřevo, Nožičky: Bez nožiček, Rozměry: 160×200, Úložný prostor: S úložným prostorem, Hloubka: 206 cm, Šířka: 170 cm, Výška: 106 cm