fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Je pro vás důležité mít doma moderní a hlavně nadmíru funkční kousky nábytku? Vybavit si svou ložnici prvky, které vám budou pomáhat při každodenních činnostech a budou také oku lahodící je důležité. Dvoulůžková postel Bari je přesně tím, co potřebujete. Jemné a elegantní linie dodávají nadčasovost každé ložnici, studentskému pokoji. Skvěle poslouží také jako základní výbava všech hotelových pokojů i penzionů nabízející komfortní spací prostor.

Vyrobená je postel z vysoce kvalitní laminované desky, která odolává drobným škrábancům a oděrkám, které se mohou objevovat. Vysoké čelo, které odděluje stěnu od polštářů, doladí ozdobný čalouněný prvek, který působí příjemným dojmem. Sofistikovaný vzhled zapadne do každého interiéru i stylu. Hrany jsou zakončeny ABS dýhou a posilují celkovou pevnost. Matrace nejsou součástí balení a je potřeba je pořídit samostatně. Vše dodáváno v demontu.

K posteli se hodí také šatní skříň a noční stolek z kolekce Bari.

Specifikace produktu:

Hrany ošetřeny ABS dýhou
Matrace není součást balení
Dodáváno v demontu

Série: BARI, Čelo: S čelem, Materiál: Dřevo, Nožičky: S nožičkami, Rozměry: 160×200, Úložný prostor: Bez úložného prostoru, Hloubka: 206 cm, Šířka: 169 cm, Výška: 100 cm

Postel Avanti je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo se stylovým prošíváním. Celá postel je čalouněná odolnou tkaninou v šedé barvě, která není náročná na údržbu. Postel stojí na čtyřech nohách z masivního dřeva v dekoru ořechu. Velkou výhodou je praktická zásuvka poskytující dostatečný úložný prostor. Součástí postele je také lamelový rošt, který zvyšuje komfort spánku a prodlužuje životnost matrace. Postel je dodávána bez matrace.

K této posteli se hodí například matrace Polaris 160, kterou najdete zde.

Materiál:
tkanina / masivní dřevo

Rozměry:
Šířka: 170 cm
Délka: 219 cm
Výška čela u hlavy: 118 cm
Spací plocha: 160×200 cm
Váha: 69 kg

Čelo: S čelem, Materiál: Čalouněné, Nožičky: S nožičkami, Rozměry: 160×200, Úložný prostor: S úložným prostorem

Postel ze série Elanda je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo se stylovým prošíváním. Celá postel je čalouněná odolnou tkaninou ve světle šedé barvě, která není náročná na údržbu. Postel stojí na čtyřech nohách z masivního dřeva v přírodní barvě. Součástí postele je také lamelový rošt, který zvyšuje komfort spánku a prodlužuje životnost matrace. Postel je dodávána bez matrace.

Podívejte se i na další nábytek z kolekce Elanda.

Materiál:
tkanina / masivní dřevo

Rozměry:
Šířka: 159 cm
Délka: 232 cm
Výška: 86 cm

Série: Elanda, Čelo: S čelem, Materiál: Čalouněné, Nožičky: S nožičkami, Rozměry: 140×200, Úložný prostor: Bez úložného prostoru

Třímístná pohovka Faith je skvělou volbou pro každého, kdo se rád obklopuje funkčním nábytkem v klasickém stylu. Pohodlná pohovka bude ladit s formami moderního i klasického stylu. Je perfektní v obývacím pokoji nebo jako relaxační zóna ve veřejných prostorách. Pohovka je čalouněna tkaninou v tmavě šedé barvě. Celek je doplněn kovovými nohami a ozdobným prošíváním. Moderní pohovka je nejen vysněnou zónou odpočinku, ale také dalším místem na spaní. Po rozložení získáte pohodlnou manželskou postel o rozměrech 196 x 123 cm.

Podívejte se i na další pohovky ze série Faith.

Specifikace produktu:

Pohodlné, vysoké opěradlo
Funkce spánku
Plocha na spaní: 196 x 123 cm
Barva: tmavě šedá
Materiál: tkanina/kov

Rozměry:
Šířka: 196 cm
Hloubka: 98 cm
Výška: 91 cm
Výška opěradla: 50 cm
Délka matrace: 196 cm
Šířka matrace: 123 cm
Šířka sedu:196 cm
Hloubka sedu: 59,5 cm
Výška sedu: 39 cm
Hmotnost: 42 kg
Nosnost: 110 kg
Váha: 42 kg

Materiál: Tkanina, Rozkládání: Rozkládací, Typ: Pohovky a gauče, Úložný prostor: Bez úložného prostoru, Varianta rohu: Univerzální, Šířka: 196 cm

Postel ze série Cassandra je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo se stylovým prošíváním. Postel je čalouněná eko kůží v kombinaci bílé a černé barvy. EKO kůže je velmi praktická, protože je snadno omyvatelná. Postel obsahuje 2 úložné šuplíky, které zajistí dostatečný úložný prostor. Součástí postele je také lamelový rošt, který zvyšuje komfort spánku a prodlužuje životnost matrace. Postel je dodávána bez matrace.

Podívejte se i na další nábytek z kolekce Cassandra.

Materiál:
EKO kůže

Rozměry:
Šířka: 172 cm
Délka: 225 cm
Výška: 99 cm
Spací plocha: 160×200 cm
Váha: 89,7 kg

Série: Cassandra, Čelo: S čelem, Materiál: Čalouněné, Nožičky: S nožičkami, Rozměry: 160×200, Úložný prostor: S úložným prostorem

Postel ze série Modena je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo. Celá postel je čalouněná odolnou tkaninou v sametově šedé barvě, která není náročná na údržbu. Postel stojí na čtyřech nohách z masivního dřeva. Praktickou součástí postele jsou čtyři výsuvné úložné prostory ve formě šuplíků, které jsou umístěny v přední i bočních částech postele. Součástí postele je také lamelový rošt, který zvyšuje komfort spánku a prodlužuje životnost matrace. Postel je dodávána bez matrace.

Podívejte se i na další výrobky ze série Modena.

K této posteli se hodí například matrace Polaris 90, kterou najdete zde.

Materiál:
tkanina / masivní dřevo

Rozměry:
Šířka: 164 cm
Délka: 220 cm
Výška čela u hlavy: 106 cm
Spací plocha: 160×200 cm
Váha: 107,4 kg

Série: Dena, Čelo: S čelem, Materiál: Čalouněné, Nožičky: S nožičkami, Rozměry: 160×200, Úložný prostor: S úložným prostorem

Postel ze série Fuga je kombinací modernosti a elegance. Postel s vysokým čelem je vyrobena ze dřevotřískové desky pokryté melaminem v dekoru ořechu. Postel je dodávána bez roštu a matrace.

Podívejte se i na další výrobky ze série Fuga.

Specifikace produktu:

Materiál: dřevotřísková deska pokrytá melaminem
Tloušťka desky: 18 mm
Kovový rám
Pouze rám postele
Bez matrace a roštu
Pro matrace 150×200 cm

Rozměry:
Šířka: 155 cm
Délka: 205 cm
Výška: 100 cm

Čelo: S čelem, Materiál: Dřevo, Nožičky: S nožičkami, Rozměry: 150×200, Úložný prostor: Bez úložného prostoru

Postel Solomo je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo se stylovým prošíváním. Postel je vyrobena z kaučukovníkového dřeva v dekoru ořechu a čelo postele je čalouněno béžovou potahovou látkou. Součástí postele je také lamelový rošt, který zvyšuje komfort spánku a prodlužuje životnost matrace. Postel je dodávána bez matrace.

K této posteli se hodí například matrace Polaris 160, kterou najdete zde.

Materiál:
kaučukovníkové dřevo / tkanina

Rozměry:
Šířka: 166 cm
Délka: 209 cm
Výška: 106 cm
Spací plocha: 160×200 cm
Váha: 64 kg

Čelo: S čelem, Materiál: Dřevo, Nožičky: S nožičkami, Rozměry: 160×200, Úložný prostor: Bez úložného prostoru