fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Některý nábytek vypadá dobře, ale není příliš praktický. Jiné jsou funkční, ale vypadají chladně a nudně. Ne tento věšák na kabáty – s rustikálním, šedým odstínem dřeva, stabilními policemi a mnoha háčky získáte to nejlepší z obou světů.
Silný černý ocelový rám a robustní šedavě tónovaná police jsou přesně elegantní kombinací stylů, které dávají poutavému stojanu kabátu individuální charakter, pozoruhodnou trvanlivost a vysokou nosnost až 3 kg na háček a 80 kg pro dřevěnou polici.
Tento věšák má nejen 9 robustních háčků a věšák na oblečení v horní části, ale také nabízí dvě kovové drátěné police na boty a robustní lavici, na kterou můžete pohodlně usednout, zatímco si je oblékáte.

Parametry:

‎72 x 33.7 x 183 cm
10.9 kg

Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle.
Produkt je doručen v demontu, jedná se o jednu zásilku o rozměrech 80*39.2*15.7cm.

Série: Vasagle, Materiál: Kov, Dřevo, Typ: S botníkem, Zrcadlo: Bez zrcadla, Hloubka: 33,7 cm, Šířka: 72 cm, Výška: 183 cm

Praktický botník FERNANDO se skládá ze šesti háčků, na které lze umístit oděvy, ze zrcadla a police. Produkt má matnou barvu dubu. Botník lze umístit do vstupní haly, šatny nebo ložnice.

MATERIÁL:
16 mm laminovaná dřevotříska
Hrany – povrchová úprava PVC (vyznačuje se vysokou mechanickou a chemickou pevností)

ROZMĚRY:
výška: 45 cm
hloubka: 35 cm
šířka: 85 cm

Doplňte Vaši vstupní halu o vkusný botník z kolekce FERNANDO.

Dveře: Uzavřené, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ: Výklopné, Typ ukotvení: Na nožičkách, Délka: 85 cm, Hloubka: 35 cm, Výška: 45 cm

Předsíňový věšák VASAGLE Linnea je nepostradatelným pomocníkem, který se bude hodit do každé předsíně. Robustní ocelové trubky s matnou povrchovou úpravou a dřevotřísková deska třídy E1 garantuje vysokou kvalitu, odolnost a dlouhou životnost. Lavice, dvě roštové police na boty a devět háčků nabízí dostatečný prostor pro odložení svršků.

Specifikace produktu
Barva: šedá, černá
Materiál: dřevotříska, ocel
Hmotnost: 7,8 kg
Max. nosnost háku: 3 kg
Max. nosnost lavice: 80 kg

Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle.

Rozměry produktu

Obsah balení:
1x věšák
1x sada příslušenství
1x upevňovací sada proti překlopení
1x návod (německy, anglicky, francouzsky, italsky).

Upozornění:
Pro bezpečné použití připevněte tento věšák na zeď pomocí přiložené upevňovací sady. Maximální nosnost lavice je 80 kg. Nepřekračujte prosím tuto maximální hmotnost.

Série: Vasagle, Materiál: Kov, Dřevo, Typ: S botníkem, Zrcadlo: Bez zrcadla, Hloubka: 32 cm, Šířka: 70 cm, Výška: 175 cm

Dopřejte vaší předsíni perfektní eleganci a praktický design díky předsíňové skříni Duo. Tento nádherný kus nábytku je neodmyslitelnou součástí bytu. Se dvěmi úložnými komponenty, přináší neocenitelný úložný prostor pro vaše denní potřeby. V prvním části se nachází prostorná zásuvka, ideální pro uložení drobných věcí, jako jsou klíče nebo jiné nezbytnosti. Druhá část nabízí dostatek prostoru pro vaši obuv, udržující ji v pořádku a snadno dostupnou.

Vrcholem je horní část, kde naleznete pět věšáků pro zavěšení vašich kabátů a tašek, a poličku na dekorace či další užitečné předměty. Sestava se skládá ze dvou samostatných částí – botníku a věšáku s policí, což vám umožňuje flexibilně uspořádat váš vstupní prostor podle vašich potřeb. Pro věšák je nezbytná montáž na stěnu, což zaručuje bezpečnost a stabilitu. Doplňte vaši předsíň skříní ze stejné série.

Specifikace produktu:

Kvalitní materiály
Moderní styl
Dostatek úložného prostoru

Materiál:

Tělo a čela – laminovaná dřevotřísková deska o tloušťce 16 mm
Hrany – povrchová úprava PVC (vyznačuje se vysokou mechanickou a chemickou pevností)

Rozměry:

Skříň

Hloubka: 35 cm
Šířka: 50 cm
Výška: 57 cm

Skříň s policí

Hloubka: 27 cm
Šířka: 50 cm
Výška: 124 cm

Série: DUO, Barva: Hnědá, Antracit, Materiál: Dřevo, Typ: Bez zrcadla, Policové, Zavírání: Se šuplíky i dvířky, Zrcadlo: Bez zrcadla, Hloubka: 35 cm, Šířka: 50 cm, Výška: 181 cm

Tento věšák s botníkem v dekoru divokého dubu nabízí neotřelý vzhled a komfort. Černý ocelový rám a police jsou především elegantní kombinací stylů, které dodávají předsíni individuální charakter. Věšák nabízí vysokou nosnost a místo pro usazení, které zajistí snadnější obouvaní bot.

Podívejte se i na další výrobky ze série Seaford.

Specifikace produktu:

Kovová základnou s práškovým nástřikem
Vyrobeno z pečlivě vybraných materiálů
Materiál: kov/dřevo

Rozměry:
Šířka: 77 cm
Hloubka: 40 cm
Výška: 185 cm
Hmotnost: 15 kg
Nosnost: 20 kg

Série: Seaford, Materiál: Dřevo, Kov, Typ: S botníkem, Zrcadlo: Bez zrcadla, Hloubka: 40 cm, Šířka: 77 cm, Výška: 185 cm