fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Absolutní třída a neuvěřitelný design postele ANGELO potěší každého! Správně profilovaná postel dělá odpočinek ještě pohodlnějším. Neobvyklý, sofistikovaný tvar upoutá pozornost každého hosta. Díky lehké konstrukci ji snadno přenesete z místa na místo. Postel ANGELO se stane klenotem vaší zahrady, který nelze lhostejně míjet. Ratanový zahradní nábytek je odolný vůči škodlivým vlivům povětrnostních vlivů, díky čemuž nábytek vydrží roky. Avantgardní technická ratanová postel ANGELO se bude skvěle hodit k bazénům a do SPA center.

Specifikace produktu:

Barva: béžová, jednotná
Výplet: polyratan 7-8 mm x 1,2 mm, reliéfní vzor
Konstrukce: hliník
Postel nevyžaduje montáž. Po vyjmutí z krabice lze nábytek ihned používat.

Rozměry:
Délka: 230 cm, Šířka: 83 cm, Výška: 57 cm

Materiál: Ratan, Typ: Pevná, Výbava: Bez výbavy, Délka: 230 cm, Šířka: 83 cm, Výška: 57 cm

Zahradní léhatko Matto bude dokonalým nábytkem pro majitele domácích bazénů a příznivce opalování. Měkká bílá matrace podporuje lenošení na čerstvém vzduchu. Originálního estetického efektu bylo dosaženo díky kombinaci kulatých a plochých copů.

Specifikace produktu:

Barva: šedá melange
Výplet: plochý polyratan 17 mm x 1,2 mm a kulatý a půlkruhový polyratan, hladká struktura
Konstrukce: hliník
4 úrovně nastavení opěradla

Rozměry:
Délka: 200 cm
Šířka: 60 cm
Výška se sklopeným opěradlem: 30 cm
Maximální výška se zvýšeným opěradlem: 100 cm
Výška sedáku: 30 cm + 12 cm matrace
Výška područek 55 cm

Materiál: Ratan, Polohovací: Ano, Skládací: Ne

Elegantní venkovní židle vám díky ergonomickému tvarování zajistí pohodlné sezení. Vyniká kvalitním zpracováním, moderním vzhledem a vysokou nosností. Nepotřebuje téměř žádnou údržbu, je stohovatelná a vhodná do venkovních i vnitřních prostor. Židle má plastový ratanový výplet tmavě hnědé barvy a pevné hliníkové nohy, které nikdy nezkorodují i když tento nábytek budete používat u bazénu. Silně znečištěný plastový nábytek snadno umyjete tlakovou myčkou.Plast použitý na výrobu židlí neobsahuje přísady recyklátu, což zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Použitá barva má perfektní technologické vlastnosti, které židlím poskytují atraktivní vzhled a vysokou odolnost vůči UV záření. Tím je zaručena dlouholetá stálost barev, i když je nábytek vystaven přímému slunečnímu záření. Zároveň je nábytek odolný extrémně nízkým teplotám a intenzivní vlhkosti, díky tomu jej lze používat v interiéru i exteriéru.