Happy Green Lavice zahradní skládací Oblo

Skládací a velmi snadno přenosná jídelní lavice Oblo značky Happy Green vytvoří skvělý prostor pro setkávání rodiny a přátel.  Lavice je vyrobena z pevné ocelové konstrukce a vysokopevnostního HDPE panelu o síle 43 mm. Hladký povrch umožňuje snadnou údržbu a čištění. Navíc je doplněná úchytem pro snadné přenášení a převážení
Lavice je vhodná pro stolování více osob na cestách, případně i v místech, kde po použití oceníte její úsporné skladování. V kombinaci se stolem OBLO může tvořit ucelenou jídelní sestavu. Dodávána v šedobílém barevném provedení. Celková velikost: 183 x 30 x 44 cm, po složení vytvoří úsporný balík o velikosti pouhých 93 x 31 x 9 cm. Průměr trubek: 22 mm, tloušťka steny trubek: 1 mm.

Happy Green Židle zahradní skládací Norwich

Kvalitní polohovací skládací židle s podnožkou Norwich značky Happy Green vám umožní relaxovat a odpočívat na terase nebo zahradě. Vyrobena z ocelové konstrukce s područkami, doplněna pevným látkovým sedákem z textilenu 2×1. Tloušťka stěny trubek: 1 mm, Průměr trubek: 22 mm

Set zahradního nábytku Bistro

Tento set zahradního nábytku je vhodným doplňkem každého balkonu, terasy nebo zahrady. Je určen pro pohodlné sezení dvou dospělých osob. Nosnost židlí je 100 kg.Souprava sedacího nábytku Bistro je vyrobena z umělého ratanu,  který perfektně odolává povětrnostním vlivům a UV záření. Jeho další předností je vysoká pevnost, stabilita a snadná údržba – nábytek jednoduše omyjete hadicí. Oproti přírodnímu ratanu má jednu důležitou výhodu a tou je velmi vysoká odolnost. Hodí se proto i do kaváren, restaurací  a veřejných prostor.Souprava sedacího nábytku Bistro sestává ze dvou pohodlných, stohovatelných křesel a stolku. Nosná konstrukce nábytku je vyrobena z hliníkových trubek o průměru 22 mm a síle stěny 1,2 mm. Deska stolu je z tvrzeného bezpečnostního skla. Předností tohoto setu je i velmi snadná montáž, křesla jsou dodávána v celku, ke stolku se pouze přišroubuje čtyřmi šrouby deska. Rozměry:

rozměry křesla: 61 x 58 x 75 cm
rozměry stolu: průměr desky – 60 cm                                            výška stolu – 62 cm

Zahradní box

Zahradní box, 290 l Ať už na zahradě potřebujete uskladnit cokoli, tento box je připraven pomoci. Hlína, seno, dříví, dýně – stačí jen nasypat dovnitř a přikrýt víkem. To je vybaveno i očkem na visací zámek. Přesun boxu usnadňují madla na bočních stěnách. Díky retro designu napodobujícímu dřevo se tento box snadno stane i designovým prvkem vaší zahrady. Box dodáváme v demontu.

Oblíbený a akční produkt Zahradní box, 290 l můžete sehnat v pohodě tu na našem webu v oblíbené kategorii zahradní úložné boxy na polstry! Nyní můžete získat nové produkty z naší sekce za výprodejovou cenu. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce další prověřené kousky značky Biano. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Biano má ve stále nabídkce špičkové zboží. se zárukou dlouhé životnosti!

Zahradní box

Zahradní box, 140 l Ať už na zahradě potřebujete uskladnit cokoli, tento box s moderním designem imitujícím dřevo je připraven pomoci. Hlína, seno, dříví, dýně – stačí jen nasypat dovnitř a přikrýt víkem. To je vybaveno i očkem na visací zámek. Přesun boxu usnadňují madla na bočních stěnách. Box dodáváme v demontu.

Unikátní a žádaný produkt Zahradní box, 140 l jde získat přímo tady a teď na našich stránkách v populární sekci zahradní úložné boxy na polstry. Nyní můžete koupit zlevněné produkty z naší kategorie v bezva akci.

Zahradní box

Zahradní box, 190 l Ať už na zahradě potřebujete uskladnit cokoli, tento box s moderním designem imitujícím dřevo je připraven pomoci. Hlína, seno, dříví, dýně – stačí jen nasypat dovnitř a přikrýt víkem. To je vybaveno i očkem na visací zámek. Přesun boxu usnadňují madla na bočních stěnách. Box dodáváme v demontu.

Tento nejprodávanější produkt Zahradní box, 190 l máte možnost nakoupit lehce tady a teď na našich stránkách v populární kategorii zahradní úložné boxy na polstry. Podívejte se na zlevněné kusy z této sekce z pohodlí domova! Značka Biano dodává špičkové výrobky. za výborné peníze! To však není všechno, nebojte, máme toho více. U nás najdete více kousků od výrobce Biano. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Zahradní box

Zahradní box, 310 l Ať už na zahradě potřebujete uskladnit cokoli, tento box je připraven pomoci. Hlína, seno, dříví, dýně – stačí jen nasypat dovnitř a přikrýt víkem. To je vybaveno i očkem na visací zámek. Přesun boxu usnadňují madla na bočních stěnách. Díky retro designu napodobujícímu dřevo a ratan se tento box snadno stane i designovým prvkem vaší zahrady. Box dodáváme v demontu.

Tento oblíbený kus Zahradní box, 310 l jde pořídit jednoduše na stránkách zařazený v rubrice zahradní úložné boxy na polstry. Připravili jsme pro vás nové kusy z naší sekce za příznivou cenu! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! Podívejte se taky na více produktů od výrobce Biano. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Biano pro své zákazníky nabízí vynikající zboží ! Přesvědčte se sami!

Zahradní box

Zahradní box,190 l, II Ať už na zahradě potřebujete uskladnit cokoli, tento box s moderním designem imitujícím dřevo je připraven pomoci. Hlína, seno, dříví, dýně – stačí jen nasypat dovnitř a přikrýt víkem. To je vybaveno i očkem na visací zámek. Přesun boxu usnadňují madla na bočních stěnách. Box dodáváme v demontu.


Výjimečný produkt Zahradní box, 190 l, II najdete zrovna na našich stránkách ve známé kategorii zahradní úložné boxy na polstry. Nyní si můžete pořídit zcela nové výrobky z této známé kategorie jednoduše online! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další kousky od dodavatele Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Zahradní box

Zahradní box, 280 l, II Ať už na zahradě potřebujete uskladnit cokoli, tento box s moderním designem imitujícím dřevo je připraven pomoci. Hlína, seno, dříví, dýně – stačí jen nasypat dovnitř a přikrýt víkem. To je vybaveno i očkem na visací zámek. Přesun boxu usnadňují madla na bočních stěnách. Box dodáváme v demontu.

Tento kvalitní a levný kus Zahradní box, 280 l, lze pořídit bezprostředně tu na webu v kategorii zahradní úložné boxy na polstry. Připravili jsme pro vás nové výrobky z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu. Přední značka Biano vyrábí prvotřídní produkty . Udělejte radost sami sobě!

Zahradní box

Zahradní box, 310 l, II Ať už na zahradě potřebujete uskladnit cokoli, tento box je připraven pomoci. Hlína, seno, dříví, dýně – stačí jen nasypat dovnitř a přikrýt víkem. To je vybaveno i očkem na visací zámek. Přesun boxu usnadňují madla na bočních stěnách. Díky retro designu napodobujícímu dřevo a bambus se tento box snadno stane i designovým prvkem vaší zahrady. Box dodáváme v demontu.


Oblíbený a kvalitní produkt Zahradní box, 310 l, jde nakoupit zrovna tady a teď na našem webu ve známé sekci zahradní úložné boxy na polstry! Nyní si můžete koupit parádní zboží ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu! Populární dodavatel Biano pro své zákazníky prodává velmi kvalitní zboží za neuvěřitelně výhodné ceny. To ale není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od dodavatele Biano. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zahradní box

Zahradní box, 280 l Ať už na zahradě potřebujete uskladnit cokoli, tento box s moderním designem imitujícím dřevo je připraven pomoci. Hlína, seno, dříví, dýně – stačí jen nasypat dovnitř a přikrýt víkem. To je vybaveno i očkem na visací zámek. Přesun boxu usnadňují madla na bočních stěnách. Box dodáváme v demontu.

Nejprodávanější produkt Zahradní box, 280 l můžete sehnat právě nyní tu na našich stránkách zařazený v sekci zahradní úložné boxy na polstry. Máme pro vás podobné zboží z této rubriky snadno online.

Zahradní box

Zahradní box, 290 l, II Ať už na zahradě potřebujete uskladnit cokoli, tento box je připraven pomoci. Hlína, seno, dříví, dýně – stačí jen nasypat dovnitř a přikrýt víkem. To je vybaveno i očkem na visací zámek. Přesun boxu usnadňují madla na bočních stěnách. Díky retro designu napodobujícímu dřevo a ratan se tento box snadno stane i designovým prvkem vaší zahrady. Box dodáváme v demontu.

Nejprodávanější výrobek Zahradní box, 290 l, II dostanete ještě tu na webu ve známé sekci zahradní úložné boxy na polstry. Nyní získáte zcela nové kousky z této populární rubriky snadno online!