Zrcadlo ocel

Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v... více informací »
Zrcadlo ocel
2 578 Kč
Do obchodu
Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v...

Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 20 mm. Lze objednat ve více rozměrech od 33×43 cm až do 66×146 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva ocelově šedá-ŠedáTento zlevněný produkt máte možnost nakoupit bezprostředně tady a teď na našem webu v oblíbené sekci koupelnová zrcadla. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za akční cenu! Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. vám představuje top sortiment. Vždyť to vidíte sami! Máme toho více, mrkněte také na více skvělých produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kus Zrcadlo ocel od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete zde skutečně levně! Cena od 2 578 Kč.