Kancelářská židle Vire oranžová

Kancelářská židle Vire zpříjemní sezení v kanceláři díky barevné kombinaci černá-oranžová. Židle je výškově stavitelná s funkcí... více informací »
Kancelářská židle Vire oranžová
2 406 Kč
Do obchodu
Kancelářská židle Vire zpříjemní sezení v kanceláři díky barevné kombinaci černá-oranžová. Židle je výškově stavitelná s funkcí...

Kancelářská židle Vire zpříjemní sezení v kanceláři díky barevné kombinaci černá-oranžová. Židle je výškově stavitelná s funkcí houpání. Stabilita je zajištěna chromovou konstrukcí opatřenou pěti kolečky. Síťovaná opěrka se plně přizpůsobí vašim zádům a poskytne vám tu správnou oporu páteře. Područky jsou zárukou pohodlného sezení a uleví vašim pažím. Dodáváno v demontu. Rozměry: – šířka sedáku 61 cm – hloubka sedáku 63 cm – výška 110 – 120 cm – výška sedáku 44 – 54 cm – nosnost 100 kg

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva oranžová-černá Tento designový kousek Kancelářská židle Vire oranžová je k dispozici bezstarostně tu na webu ve známé sekci kancelářské židle! Pořiďte si unikátní produkty z této známé rubriky za super peníze!

Vynikající výrobek Kancelářská židle Vire oranžová pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte u nás levně! Právě lze objednat jen za 2 406 Kč.