Katalog nábytku Renoplast

Koupelnová skříňka s umyvadlem CERSANIT – SET 822 LARA CITY 50 – OŘECH (S801-155-DSM)

Tento akční a ve slevě výrobek Koupelnová skříňka s umyvadlem CERSANIT - SET 822 LARA CITY 50 - OŘECH (S801-155-DSM) od top výrobce MAXMAX jde pořídit na našich stránkách teď právě za zcela nejnižší cenu. Výhodně teď u nás za 4 889 Kč.
Koupelnová skříňka s umyvadlem CERSANIT - SET 822
Ověřit dostupnost
Značka: MAXMAX
4 889

Koupelnová skříňka s umyvadlem CERSANIT – SET 822 LARA CITY 50 – OŘECH (S801-155-DSM)
Cersanit je v Evropě známá a respektovaná značka koupelnového vybavení. Svým zákazníkům nabízí široký sortiment a komplexní řešení pro koupelny kombinující funkčnost, pohodlí, vysokou kvalitu a nadčasový design. Cersanit využívá nejnovější technologické znalosti a převádí je do inovativních řešení. V rámci nabízených kolekcí představuje řadu funkčních nápadů, které usnadňují čištění a zajišťují hygienu na nejvyšší úrovni. 
Tato luxusní závěsná koupelnová sestava pojme velké množství věcí. Pod umyvadlem naleznete praktickou skříňku se dvěma prostornými šuplíky k uložení čistících prostředků nebo kosmetiky. O bezproblémové užívání a dlouhou životnost výrobku se stará korpus z kvalitních lamino desek a systém pro tiché dovírání šuplíků.
DETAIL PRODUKTU:
Výška sestavy: 46 cmŠířka sestavy: 49,4 cmHloubka sestavy: 39,7 cmZboží je dodáváno v rozloženém stavu
INFORMACE:
Sestava se skládá ze závěsné umyvadlové skříňky se dvěma šuplíky a nábytkového umyvadla s přepadem a otvorem pro baterii. Skříňka je v odstínu ořechu s chromovými madly. Součástí sestavy není umyvadlová baterie, zátka ani sifón. Veškeré tyto doplňky lze dokoupit v našem e-shopu. 
SPECIFIKACE:
Barva: ořech
Sestava: skříňka + umyvadlo
Materiál skříňky: dřevotřísková deska 16 mm (laminát z obou stran)
Materiál umyvadla: keramika

Hloubka: 397 mm
Šířka: 494 mm
Výška sestavy: 460 mm