Zrcadlo s fazetou v rámu, stříbrný ornament

Zrcadlo s fazetou v rámu se stříbrnými ornamenty o šíři 109 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného... více informací »
Zrcadlo s fazetou v rámu
2 022 Kč
Do obchodu
Zrcadlo s fazetou v rámu se stříbrnými ornamenty o šíři 109 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného...

Zrcadlo s fazetou v rámu se stříbrnými ornamenty o šíři 109 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 50×60 cm až do 120×180 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu-S fazetou Unikátní a oblíbený produkt lze sehnat aktuálně tady a teď na našich stránkách v populární kategorii koupelnová zrcadla. Získejte unikátní produkty z této oblíbené rubriky za výhodnou cenu! Značka FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje kvalitní zboží.

Neodolatelný produkt Zrcadlo s fazetou v rámu, stříbrný ornament s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. najdete na našich stránkách za výhodnou cenu. Akční ceny od 2 022 Kč.