Komoda Rea Ottawa UP3

Komoda Rea Ottawa UP3 se 4 zásuvkami a 2 plnými dvířky. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS... více informací »
Komoda Rea Ottawa UP3
6 855 Kč
Do obchodu
Komoda Rea Ottawa UP3 se 4 zásuvkami a 2 plnými dvířky. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS...

Komoda Rea Ottawa UP3 se 4 zásuvkami a 2 plnými dvířky. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních dezénů. Horní deska je zesílená na 25 mm s 2 mm hranami ABS. Zásuvky jsou opatřeny celovýsuvy s hladkým tichým chodem, hloubka zásuvky 40 cm. Dodáváme v demontu. Úchytky jsou balené jako sada pro příslušný typ. Obrázek je ilustrační s plastovou úchytkou TYP1. Objednat si můžete nerezové úchytky TYP2. Prohlédněte si další prvky této moderní kolekce slovenské výroby (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Kombinované
Oblíbený produkt můžete nakoupit jednoduše na stránkách v populární kategorii komody! Pořiďte si skvělé produkty ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. vás obohatí o velmi kvalitní produkty.

Nejprodávanější výrobek Komoda Rea Ottawa UP3 originál od značky FORLIVING s.r.o. můžete získat zde za výprodejovou cenu! Teď v akci 6 855 Kč.