ová postel SUMATRA,

Bílá postel Sumatra je originálním spojením tradičního designu s decentním a vkusným zdobením konstrukce postele. Kovová postel z lakované oceli v... více informací »
ová postel SUMATRA
4 490 Kč
Do obchodu
Bílá postel Sumatra je originálním spojením tradičního designu s decentním a vkusným zdobením konstrukce postele. Kovová postel z lakované oceli v...

Bílá postel Sumatra je originálním spojením tradičního designu s decentním a vkusným zdobením konstrukce postele. Kovová postel z lakované oceli v bílém provedení báječně zapadne do každé domácnosti, ale rovněž ji doporučujeme i do hotelů či penzionů. Díky pevné konstrukci a tvaru postele můžete ocenit komfort postele a kvalitní spánek. Součástí konstrukce je jemné zdobení z lakované oceli, které váš interiér naplní něhou a hřejivou atmosférou. Dodáváme v demontu vč. roštu, ale bez matrace.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Exkluzivní produkt ová postel SUMATRA, můžete získat taky tady na webu v populární kategorii postele. Nyní si můžete vybrat ostatní kousky z této známé rubriky snadno online.

Tento výjimečný kus ová postel SUMATRA, od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít zde nyní v akci! Aktuálně v akci za 4 490 Kč.