ová postel RONDA 0410

Noblesní kovaná postel RONDA s elegantními prvky. Postel vyrábíme laserovou technologií a nabízíme ji ve více rozměrech a také v několika... více informací »
ová postel RONDA 0410
25 102 Kč
Do obchodu
Noblesní kovaná postel RONDA s elegantními prvky. Postel vyrábíme laserovou technologií a nabízíme ji ve více rozměrech a také v několika...

Noblesní kovaná postel RONDA s elegantními prvky. Postel vyrábíme laserovou technologií a nabízíme ji ve více rozměrech a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). K této posteli si nezapomeňte z naší nabídky pořídit matraci a rošty. Postel dodáváme bez zobrazených dekorací v demontu. Kované postele dodáváme v 5 částech, které při montáži spojíme 10 šrouby. Tento systém zaručuje 100% stabilitu a zabraňuje vrzání. Na pevnost konstrukce poskytujeme záruku 10 let. Zkombinujte si svoji ložnici s elegantním nočním stolkem ze stejné kolekce. Pokoj můžete dále doladit polonebesy, komodou nebo proskleným regálem. Líbí se vám tato postel, ale dáváte přednost postelím bez nožního čela? V naší nabídce rozhodně nepřehlédněte kanape z této kolekce.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov Kvalitní a velmi žádaný produkt ová postel RONDA 0410 lze zakoupit bez obtíží tu na našem webu ve známé rubrice postele! Nyní můžete najít další produkty ve zmiňované sekci za výhodné peníze! Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává top produkty Nabídka platí do vyprodání zásob.

Vynikající výrobek ová postel RONDA 0410 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete u nás teď za výhodnou cenu! Ceny již od 25 102 Kč.