ová sedací souprava GINA – tmavá

Ratanová sedací souprava sestávající se ze dvou ratanových křesel a prostorného stolku se skleněnou deskou. Konstrukce křesel je vyrobena z... více informací »
ová sedací souprava GINA - tmavá
9 900 Kč
Do obchodu
Ratanová sedací souprava sestávající se ze dvou ratanových křesel a prostorného stolku se skleněnou deskou. Konstrukce křesel je vyrobena z...

Ratanová sedací souprava sestávající se ze dvou ratanových křesel a prostorného stolku se skleněnou deskou. Konstrukce křesel je vyrobena z masivních ratanových tyčí, výplet je tvořen ratanovými proutky o průměru cca 3 mm. Barva ratanové konstrukce i ratanového výpletu je tmavý med. Sedáky na ratanové křeslo jsou vyrobeny v České republice.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva čalounění hnědáSuper produkt ová sedací souprava GINA jde koupit bezprostředně tady u nás umístěný v kategorii sedací soupravy! Pořiďte si podobné produkty z naší sekce za výprodejovou cenu!

Kvalitní výrobek ová sedací souprava GINA - tmavá od skvělé a známé značky FORLIVING s.r.o. pohodlně získáte u nás nyní za outletovou cenu. Právě nyní za 9 900 Kč.