ová sedací souprava PRAHA, světlá

Ratanová sedací souprava PRAHA je velmi kvalitně vyrobená stabilní sedací souprava v odstínu světlý med. Stabilita je tvořena... více informací »
ová sedací souprava PRAHA
10 290 Kč
Do obchodu
Ratanová sedací souprava PRAHA je velmi kvalitně vyrobená stabilní sedací souprava v odstínu světlý med. Stabilita je tvořena...

Ratanová sedací souprava PRAHA je velmi kvalitně vyrobená stabilní sedací souprava v odstínu světlý med. Stabilita je tvořena konstrukcí vyrobenou z mahagonového dřeva, veškeré sedací i opěrné plochy jsou tvořeny kvalitním výpletem z ratanového proutí. Ratanovou sedací soupravu vám nabízíme v sestavě dvou ratanových křesel a jednoho ratanového obývacího stolku s úložným prostorem. K ratanovým sedací křeslům vám dodáme sedáky barvy bílé. Samostatně si můžete objednat jednotlivé části ratanové sedací soupravy jako produkt SOUVISEJÍCÍ.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška opěradla křesla 90 cm
Kvalitní a levný výrobek ová sedací souprava PRAHA, světlá jde získat taky tu na našich stránkách ve známé sekci sedací soupravy. Nyní si můžete vybrat zlevněné produkty z této populární kategorie za báječnou cenu!

Ve slevě tento výrobek ová sedací souprava PRAHA, světlá od top značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete právě nyní v akci! Teď za akční cenu 10 290 Kč.