ní komoda OVIEDO 2D4S

Masivní komodu OVIEDO 2D4S nabízíme z masivního divokého dubu napuštěného olejem. Uložte si šanony, knihy, či své poklady za 2... více informací »
ní komoda OVIEDO 2D4S
26 665 Kč
Do obchodu
Masivní komodu OVIEDO 2D4S nabízíme z masivního divokého dubu napuštěného olejem. Uložte si šanony, knihy, či své poklady za 2...

Masivní komodu OVIEDO 2D4S nabízíme z masivního divokého dubu napuštěného olejem. Uložte si šanony, knihy, či své poklady za 2 dvířky a ve 4 praktických zásuvkách. Pořiďte si zařízení celé jídelny v jednom stylu (viz související produkty). Masivní nábytek kolekce OVIEDO maximálně přiblíží k přírodě. Nejen použitým materiálem, ale i svým vzhledem. Dub patří k nejtvrdším a nejtrvanlivěším dřevinám, k výrobě nábytku se používá po staletí. Napuštěný olejem je téměr nezničitelný, vždy opravitelný a velmi příjemný na dotek. Provedení v divokém dubu jen zdůrazňuje krásu přírodního materiálu a hrany připomínají svým tvarem kmen stromu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 88,5 Velmi žádaný produkt ní komoda OVIEDO 2D4S je k dostání právě teď tu na stránkách v populární sekci komody. Vyberte si ještě podobné produkty z naší rubriky za báječnou cenu! U nás nabízíme více, mrkněte na další kvalitní produkty značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt ní komoda OVIEDO 2D4S od top značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte u nás právě za výhodnou cenu! Akční cena od 26 665 Kč.