ový jídelní stůl UNI – bílý ratan

Ratanový jídelní stůl v bílé barvě na našem skladu v nabídce ratanového nábytku. K jídelnímu stolu náleží skleněná deska o průměru 90 cm.... více informací »
ový jídelní stůl UNI - bílý ratan
3 360 Kč
Do obchodu
Ratanový jídelní stůl v bílé barvě na našem skladu v nabídce ratanového nábytku. K jídelnímu stolu náleží skleněná deska o průměru 90 cm....

Ratanový jídelní stůl v bílé barvě na našem skladu v nabídce ratanového nábytku. K jídelnímu stolu náleží skleněná deska o průměru 90 cm. Tento ratanový jídelní stůl můžete kombinovat s ratanovými jídelními židlemi AKROPOLIS, BALI, DONNA, které jsou taktéž součástí naší nabídky. Neváhejte s objednávkou tohto kusu praktického ratanového nábytku do vaší jídelny.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 80 cm
Diskontní produkt je k získání bez obtíží na našem webu v populární sekci jídelní stoly! Nyní si můžete vybrat unikátní zboží z této sekce v akci! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. má k dispozici velmi kvalitní sortiment.

Oblíbený a akční produkt ový jídelní stůl UNI - bílý ratan značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat tady za akční cenu. Nyní nakoupíte za 3 360 Kč.