ový stolek hranatý, tmavý

Ratanový stolek hranatý v naší nabídce ve třech různých velikostech v odstínu tmavý med. Stabilní konstrukce z ratanu má vrchní plochu tvořenou... více informací »
ový stolek hranatý
1 040 Kč
Do obchodu
Ratanový stolek hranatý v naší nabídce ve třech různých velikostech v odstínu tmavý med. Stabilní konstrukce z ratanu má vrchní plochu tvořenou...

Ratanový stolek hranatý v naší nabídce ve třech různých velikostech v odstínu tmavý med. Stabilní konstrukce z ratanu má vrchní plochu tvořenou výpletem z „ratanové kůže“. Ratanový stolek můžete využít jako doplněk, solitér do vaší předsíně či jiného prostoru. Současně se může využít jako velmi levná varianta ratanového obývacího stolku , který nakombinujete k jednomu či více ratanovým křeslům a vytvoříte si ratanovou sedací soupravu. Máme k dispozici 3 varianty rozměrů ratanových stolku.Vámi zvolený stolek si objednáte vložením do nákupního košíku v sekci VARIANTY.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 38 cm / 44 cm / 51 cm
Výjimečný produkt je k dispozici bez obtíží na našem webu v oblíbené sekci konferenční stolky! Najděte si další produkty ve zmiňované rubrice za rozumné peníze. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další kvalitní kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává kvalitní výrobky.

Super kus ový stolek hranatý, tmavý od známého předního výrobce FORLIVING s.r.o. je k dostání v naší internetové nabídce za nejnižší cenu! Právě lze objednat jen za 1 040 Kč.