Úložný box OWL ABS 19

A drobné hračky už se vám nikdy nebudou plést pod nohami! Úložný box OWL Typ 19 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru jasan... více informací »
Úložný box OWL ABS 19
3 114 Kč
Do obchodu
A drobné hračky už se vám nikdy nebudou plést pod nohami! Úložný box OWL Typ 19 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru jasan...

A drobné hračky už se vám nikdy nebudou plést pod nohami! Úložný box OWL Typ 19 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru jasan coimbra / růžová / bílá. Hrany boxu chrání ABS s vysokou odolností proti poškození. Doporučujeme přikoupení více nábytku z dětské kolekce Owl, která byla vytvořena pro malá děvčátka a jejich maminky, které si oblíbily motiv soviček! Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 80 cm – hloubka 50 cm – výška 60 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá-růžová
Tento oblíbený produkt máte možnost koupit rovněž tady a teď na našich stránkách v populární rubrice dětské pokoje! Připravili jsme pro vás kvalitní produkty ve zmiňované rubrice na pár kliknutí! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! U nás totiž najdete další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává skvělý sortiment.

Tento kvalitní a žádaný produkt Úložný box OWL ABS 19 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno seženete zde teď právě ve výprodejové akci! Nabídky od 3 114 Kč.