Masivní noční stolek Alba, P, bílý lak

Masivní noční stolek Alba slovenské výroby z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm s povrchovou úpravou v bílém laku. Noční... více informací »
Masivní noční stolek Alba
2 239 Kč
Do obchodu
Masivní noční stolek Alba slovenské výroby z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm s povrchovou úpravou v bílém laku. Noční...

Masivní noční stolek Alba slovenské výroby z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm s povrchovou úpravou v bílém laku. Noční stolek v pravém provedení vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Noční stolek Alba se uchycuje o bočnici postele, dodáváme jej v demontu a je kombinovatelný pouze s postelí Alba. Za zvýhodněnou cenu nabízíme poslední kus. Jedná se o nový produkt, který pochází ze storna objednávky jiného zákazníka. Případně jsme jej mohli rozbalit i za účelem předvádění či focení pro náš e-shop.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Oblíbený a kvalitní produkt Masivní noční stolek Alba, P, bílý máte možnost sehnat právě teď tady u nás v populární sekci noční stolky. Připravili jsme pro vás nové zboží z této oblíbené rubriky za internetové ceny! Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. má kvalitní produkty

Tento kvalitní a levný kus Masivní noční stolek Alba, P, bílý lak od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit zrovna se slevou. Ceny od 2 239 Kč.