Lamelový rošt Duostar HN P

Lamelový polohovací rošt české výroby s výklápěním a ručním polohováním. Přístup do úložného prostoru je zepředu (od... více informací »
Lamelový rošt Duostar HN P
6 778 Kč
Do obchodu
Lamelový polohovací rošt české výroby s výklápěním a ručním polohováním. Přístup do úložného prostoru je zepředu (od...

Lamelový polohovací rošt české výroby s výklápěním a ručním polohováním. Přístup do úložného prostoru je zepředu (od nožní části). Tyto rošty se hodí ke všem typům pěnových a latexových matrací. Snadnější polohování je zajištěno díky úchytům z textilních popruhů, které jsou umístěny na obou koncích roštů. Rošt má středový zpevňující popruh, který zajišťuje lepší stabilitu a nosnost. Polohování se dělí na dvě části: H – hlava a N – nohy. O zajištění většího pohodlí se postarají posuvné objímky, díky kterým lze nastavit tuhost ve středové části lůžka. Vrtáním v ramenní oblasti dochází ke změkčení lamel, díky tomu lze zajistit správnou oporu páteře i při spaní na boku. Pružné lamely, které jsou uloženy ve dvojitém kaučukovém reagují na zátěž těla odlišně v různých částech lůžka. Snadnější údržbu roštu zajišťuje fóliovaná povrchová úprava. Maximální doporučené zatížení roštu je 120 kg. Za příplatek lze objednat atypický rozměr roštu (případně uveďte do poznámky v košíku). Vlastnosti: – rozměr: 90×200 cm – záruka: 3 roky – počet lamel: 28 kusů – výška roštu: 7 cm Prodloužená šířka: – 120 cm – příplatek 30% – 140 cm – příplatek 60% Prodloužená délka: – 210 cm – příplatek 15% – 220 cm – příplatek 30% V případě atypického rozměru šířky i délky současně se příplatky sčítají.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 90×200 cmZajímavý výrobek Lamelový rošt Duostar HN P je k dostání lehce na webu ve známé rubrice rošty k matracím. Nyní získáte parádní produkty z této známé rubriky za výhodné peníze!

Tento skvělý kus Lamelový rošt Duostar HN P pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat právě ve slevě! Nabídky od 6 778 Kč.