Panel se zrcadlem

Zrcadlo s panelem z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Panel se zrcadlem a odkládací poličkou nabízíme v moderním dezénu dub san remo... více informací »
Panel se zrcadlem
1 313 Kč
Do obchodu
Zrcadlo s panelem z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Panel se zrcadlem a odkládací poličkou nabízíme v moderním dezénu dub san remo...

Zrcadlo s panelem z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Panel se zrcadlem a odkládací poličkou nabízíme v moderním dezénu dub san remo ve 2 rozměrech (viz varianty produktu). Hrany lamina chrání ABS o síle 0,5mm. Doporučujeme zakoupení celé předsíňové sestavy, se kterou ušetříte místo ve vaší malé předsíni, a přesto budete mít řadu odkládacích a úložných prostorů. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 40 cm nebo 45 cm – hloubka 25,5 cm – výška 110,5 cm nebo 141,5 cm Kombinujte dle potřeby i s jednotlivými prvky z kolekce Oskar (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Sklo
Tento kvalitní a levný kousek Panel se zrcadlem jde pořídit bezstarostně tady na stránkách zařazený v kategorii koupelnová zrcadla! Nyní koupíte zcela nové kousky ve zmiňované sekci za nejlepší ceny! Dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí skvělé produkty U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další kvalitní produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Velmi oblíbený výrobek Panel se zrcadlem originál od výrobce FORLIVING s.r.o. naleznete u nás právě skutečně levně! V akci od 1 313 Kč.