Bílá šatní skříň PARIS 75353

Elegantní šatní skříň Paris z kvalitního lamina s ozdobnými lištami v provensálském stylu. Bílá barva působí něžně a... více informací »
Bílá šatní skříň PARIS 75353
9 789 Kč
Do obchodu
Elegantní šatní skříň Paris z kvalitního lamina s ozdobnými lištami v provensálském stylu. Bílá barva působí něžně a...

Elegantní šatní skříň Paris z kvalitního lamina s ozdobnými lištami v provensálském stylu. Bílá barva působí něžně a zároveň navozuje pocit čistého a vzdušného interiéru. Ozdobné hrany skvěle zapadají do moderních trendů inspirovaných francouzským venkovem. Skříň se 3 plnými dveřmi nabízíme v bílém provedení. Vnitřní uspořádání můžete vidět v galerii. Komponenty ze sektorového systému elegantně doplňují ozdobné lišty z lakované MDF a kovové úchytky. Výrobek dodáváme v demontu. Nabízíme poslední kus skladem za výprodejovou cenu! Jedná se o produkt ze stornované objednávky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Nový kus Bílá šatní skříň PARIS 75353 lze nakoupit bez obtíží tady na našich stránkách v sekci šatní skříně! Nyní můžete získat další zboží z této rubriky z pohodlí domova. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. má k dispozici skvělé zboží.. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další kvalitní kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kousek Bílá šatní skříň PARIS 75353 od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit bezpečně online za zcela nejnižší cenu! Nyní pořídíte za super cenu 9 789 Kč.