Křeslo Evier, látka patchwork Viorica 1

Nabízíme vám nestárnoucí klasiku - ušák! Není lepší pocit, než si po náročném dni sednout do pohodlného křesla. A proto... více informací »
Křeslo Evier
6 890 Kč
Do obchodu
Nabízíme vám nestárnoucí klasiku - ušák! Není lepší pocit, než si po náročném dni sednout do pohodlného křesla. A proto...

Nabízíme vám nestárnoucí klasiku – ušák! Není lepší pocit, než si po náročném dni sednout do pohodlného křesla. A proto byste se určitě měli podívat na náš ušák Evier. Nejen ušáky jsou vhodným doplňkem k relaxaci a odpočinku. Ale právě ušáky můžete umístit kamkoli, kde si chcete užívat dokonalého pohodlí. Křeslo Evier má sedák vyplněný PUR pěnou a je potaženo látkou s patchwork vzorem. O jeho stabilitu se starají čtyři nožky z bukového dřeva. Dodáváme v demontu. Provedení: látka se vzorem patchwork Viorica 1 nožky dřevo buk Rozměry: šířka 86 cm hloubka 72 cm výška 105 cm výška sezení 42 cm hloubka sezení 48 cm Podrobné rozměry naleznete na obrázku v galerii. Křeslo lze objednat i v dalších barevných provedeních – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor buk
Oblíbený kus lze nakoupit právě tu na našem webu v rubrice křesla! Nyní koupíte zlevněné produkty z této známé kategorie jednoduše online. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí kvalitní výrobky. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Diskontní produkt Křeslo Evier, látka patchwork Viorica 1 značky FORLIVING s.r.o. získáte zde teď právě v akci. Nabídky od 6 890 Kč.